خانه محصولاتکابل مادون قرمز MTP

کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده

چین کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده تامین کننده
کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده تامین کننده کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده تامین کننده کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Usconec
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: 12F MTP Male - SC SM 9/125 0.9mm fanout 0.35M

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 کامپیوتر
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کیسه اصلی، سپس در یک کارتن 54 * 39 * 35 سانتی متر بسته بندی
زمان تحویل: 1 هفته
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، alipay، paypal، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 100000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
Products: MTP Trunk Cable 12F Fanout 0.9mm MTP Male to SC UPC Easy Deployment 900μm For HD Rack Panels In Data Center Fiber module: G657A1 9/125 BIF
Connector A: MTP SM APC 8degree 12F Connector B: SC Simplex 0.9 SM UPC
Insertion loss:: <0.5dB(standard MTP),<0.35dB(Elite MTP) Return Loss:: MTP>60dB,SC>50dB
Application:: Data center of FTTH,FTTB,FTTX Network Operating Temperature:: -40 to + 85°C

کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده

 

 

MTP-SC fanout trunk cables provide a transition from multi-fiber cables to individual fibers or duplex connectors. کابل های تنه fanout MTP-SC انتقال از کابل های چند فیبر به فیبرهای فردی یا اتصالات دوبلکس را فراهم می کند. Known as MTP breakout cable or MTP fanout cable as well, it has a single MTP connector on one end that breaks out into 6 or 12 connectors, and these connector types can be LC, SC, ST, etc. It's available in 4, 6, 8, or 12 fiber ribbon configurations with lengths below 1 meter. همچنین به عنوان کابل breakout MTP یا کابل فنوتیپ MTP مشهور است و در یک انتهای آن یک کانکتور MTP وجود دارد که به 6 یا 12 کانکتور متلاشی می شود و این نوع کانکتورها می توانند LC ، SC ، ST و غیره باشند که در 4 ، 6 موجود است. ، 8 یا 12 تنظیم روبان الیاف با طول کمتر از 1 متر. MTP-SC fanout cable provides a reliable, cost-effective cabling system for migrating from legacy 10G to higher speed 40G/100G Ethernet. کابل fanout MTP-SC یک سیستم کابل کشی قابل اطمینان و مقرون به صرفه را برای مهاجرت از میراث 10G به سرعت بالاتر 40G / 100G اترنت فراهم می کند. The following are the advantages of MTP harness cable: موارد زیر مزایای کابل مهار MTP را نشان می دهد:
 
- صرفه جویی در فضا equipment تجهیزات فعال و کابل ستون فقرات برای صرفه جویی در فضا مناسب هستند.
- استقرار آسان system سیستم فسخ شده کارخانه موجب صرفه جویی در زمان نصب و تنظیم مجدد شبکه می شود.
- قابلیت اطمینان components اجزای استاندارد بالا در فرایند تولید برای تضمین کیفیت محصول استفاده می شود.
 
MTP-SC Fiber Patch Cord are terminated with MTP and SC connector on both end. کابل فیبر پچ MTP-SC با اتصال MTP و SC در هر دو انتها خاتمه می یابد. All of OMC's MTP Connectors are from USconec. همه اتصالات MTP OMC از USconec هستند.
 
استاندارد محصولات MTP:
 
- Meets IEC Standard IEC-61754-7; - IEC استاندارد IEC-61754-7 را ملاقات کند. JIS C5982; JIS C5982؛ TIA-604-5(FOCIS5); TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE compliant سازگار با Telcordia GR-1435-CORE
- کابل کشی ساختاری در هر TIA-568-C

استاندارد صنعتی اتصالات دیگر:
 
SC: TIA / EIA ، FOCIS3 ، GR-326.NTT-SC IEC61754-4 و JIS C5973.

 

مشخصات کابل پچ MPO:

 

موارد خاص حالت تک (لهستانی 8 درجه ای APC) چند حالته (لهستانی مسطح PC)
گم شدن درج
(MTP)
تلفات استاندارد ≤0.7dB
از دست دادن نوع نخبگان ≤0.35dB
تلفات استاندارد ≤0.5dB
از دست دادن نوع نخبگان ≤0.35dB
از دست دادن درج (SC) .30.3dB .30.3dB
ضرر بازگشت (MTP) d60dB d25dB
ضرر بازگشت (SC) UPC≥50dB PC≥35dB
دوام <تغییر 0.3dBtypical ، 200 اتصال
قابل تعویض .20.2dB
استحکام کششی > 70N
دمای کارکرد -40 تا + 85 ° C
 


انواع اتصالات MTP
 
کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده

دو ویژگی دیگر که به وضوح قابل مشاهده است بینی و شیارهای راهنما (کلید) در سمت بالا است.
(توجه: اتصال زن باید با نوع کانکتور نر وصل شود.)


امکانات:

- از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا
- کانکتور چند فیبر مبتنی بر MT ، 4،812 و 24 اتصالات و اتصالات فیبر اتصال دهنده
- راه حل اقتصادی برای ختم انبوه فیبر
- طراحی شده برای برنامه های کم مصرف و ضعف استاندارد و SM و MM
- کابل دور ناهموار ، کابل بیضی و گزینه های روبان برهنه در دسترس است
- محفظه های دارای کد رنگی برای افتراق نوع فیبر ، نوع لهستانی و / یا درجه اتصال در دسترس است
- در تکرارپذیری و تبادل پذیری خوب است

دسترسی:

- کابل روبان و بسته نرم افزاری در دسترس؛
- کابل پچ ، مجامع کابل رنگدانه موجود است.
- بند ناف روبان MT-MT در دسترس است.
- MPO Loopback در دسترس است

 

تحمل طول


کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده

 

طول کلی (L) (متر) طول تحمل (سانتی متر)
0 <L <1 + 5 / -0
1 <L <10 + 10 / -0
10 <L <40 + 15 / -0
40 <L + 0.5٪ x L / -0


کاربرد:

کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده

بسته بندی


این بسته کابل فیبر پچ که به راحتی گرفته شده و از آن محافظت می شود ، به عنوان پیش فرض برچسب گذاری شده و توسط OMC علامت گذاری شده است
.Standard carton size : 34*22*15 cm; اندازه کارتن استاندارد: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 سانتی متر. Which carton to be used depends on goods کدام کارتن مورد استفاده قرار می گیرد بستگی به کالاها دارد
Qty . کمیت Packing can be customized. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده

ضمانت کابل MPO با کیفیت بالا


1. دستگاه پولیش با کارایی بالا و توسط دارندگان صفحه های دقیق که برای فرول های MT طراحی شده اند ، تکمیل می شود.
2 ، تداخل سنج سه بعدی تأیید صحت فرآیند پرداخت MTP / MPO را انجام می دهد ، و ساختن کلیه پارامترهای فروس MT جلا مطابقت دارد و از استانداردهای صنعت فراتر می رود.
3. انعطاف پذیری تستر طیف کاملی از آزمایش نوری مورد نیاز مجامع کابل شمارش پیچیده و پر فیبر را فراهم می کند.

کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده

 

اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزش ها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

dustfree wrokshop.jpg

کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده

کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده

کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده

کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده

Exhibition.jpg

کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده

کابل تنه MTP 12F Fanout 0.9mm MTP مرد تا SC UPC استقرار آسان 900μm برای پانل های رک HD در مرکز داده

shipping.jpg

سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات