OMC Industry Co.Limited 86-755-2377-6806 sales@omcftth.com
Optical Fiber Plc Splitter Splice / Pigtailed ABS Module 1x8 2.0mm SC / APC Singlemode Long Lifespan

تقسیم فیبر نوری Plc Splitter / Pigtailed ABS Module 1x8 2.0mm SC / APC Singlemode Singlesode Long طول

  • برجسته

    قفل کوه PLC splitter

    ,

    PLC ماژول شکاف

  • محصولات
    تقسیم فیبر نوری Plc Splitter / Pigtailed ABS Module 1x8 2.0mm SC / APC Singlemode Singlesode Long طو
  • سبک بسته بندی
    ماژول ABS
  • نوع اتصال
    SC / APC
  • قطر فیبر ورودی / خروجی
    2.0 میلی متر
  • نوع فیبر
    حالت تک
  • برگشت ضرر
    d60dB
  • گم شدن درج
    .04.0dB
  • دمای کار / ذخیره سازی
    -40 ~ 85 ° C
  • محل منبع
    چین
  • نام تجاری
    OMC or OEM
  • گواهی
    ROHS and ISO
  • شماره مدل
    1x8 SC APC PLC فیبر شکاف
  • مقدار حداقل تعداد سفارش
    5 قطعه
  • قیمت
    Negotiable
  • جزئیات بسته بندی
    جعبه کاغذی
  • زمان تحویل
    3-7 روز کاری
  • شرایط پرداخت
    T/T، وسترن یونیون، پی پال
  • قابلیت ارائه
    1000000 / ماه

تقسیم فیبر نوری Plc Splitter / Pigtailed ABS Module 1x8 2.0mm SC / APC Singlemode Singlesode Long طول

فیبر نوری Splitter Splitter / ABS Pigtailed ماژول 1x8 2.0 میلی متر SC / APC طول عمر تک سیم

 

 

شکاف Planar Lightwave Circuit (PLC) نوعی دستگاه مدیریت توان نوری است که با استفاده از فناوری هدایت موج نوری سیلیکا ساخته می شود تا سیگنال های نوری را از دفتر مرکزی (CO) به مکان های مختلف فرض کند.

با ویژگی های اندازه کوچک ، طیف گسترده ای از طول موج عملیاتی ، قابلیت اطمینان پایدار و یکنواختی خوب ، به طور گسترده ای در PON ، ODN ، نقطه FTTX برای اتصال بین دستگاه خاتمه و دفتر مرکزی برای دستیابی به تقسیم سیگنال استفاده می شود.


شکاف ABS کاست PLCبیشتر در شبکه های PON استفاده می شود.این محافظت کامل از اجزای نوری داخلی و کابل را فراهم می کند ، همچنین برای نصب راحت و قابل اطمینان طراحی شده است ، اما حجم آن نسبتاً زیاد است.عمدتا برای محصولات مختلف اتصال و توزیع (جعبه توزیع فیبر در فضای باز) یا کابینت های شبکه استفاده می شود.

 

خانواده تقسیم کننده فیبر PLC فیبر برهنه OMC دارای تقسیم PLC 1x2 ، 1x4 ، 1x8 ، 1x16 ، 1x32 ، 1x64 ، 2x2 ، 2x4 ، 2x8 ، 2x16 ، 2x32،2 x 64 PLC ، با مشخصات ویژه برای برنامه ها و بازارهای مختلف.پهنای باند گسترده ، اندازه جمع و جور.کلیه محصولات مطابقت دارند ، ROHS ، GR-1209-CORE-2001 و GR-1221-CORE-1999.

 

 

مشخصات

 

پارامتر واحد مشخصات (درجه P)
عملیات طول موج نانومتر 1260 ~ 1650
شماره کانال   1X2 1x3 1X4 1x6 1X8 1x12 1X16 1x24 1X32 1X64 1x128
از دست دادن درج (حداکثر) دسی بل 4.3 6.2 7.2 9.8 10.5 12.5 13.6 16.5 17.2 21.0 25.5
یکنواختی (حداکثر) دسی بل 0.5 0.6 0. 6 0.8 1.0 1.0 1.4 1.5 1.6 2.0 2.5
ضرر وابسته به قطبش دسی بل 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.8
برگشت ضرر دسی بل ≥55
جهت دهی دسی بل ≥55

 

 

امکانات

  • اتصال اختیاری: SC / LC / FC / ST ، چهره انتهایی اختیاری: APC / UPC
  • TU G.657A1 برای ورودی / خروجی فیبر
  • طراحی جمع و جور ، مناسب برای نصب در تجهیزات نوری
  • قابلیت اطمینان و پایداری بالا ، سازگار با Telecordia GR-1221/1209
  • پهنای باند عملیاتی: 1260 - 1650nm
  • دمای کارکرد گسترده: -40 - 85 درجه سانتیگراد ، از برنامه های استاندارد صنعت پشتیبانی می کند

ابعاد (میلی متر)

 

شکافنده 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64
اندازه کاست 100 × 80 10 100 × 80 10 100 × 80 10 120x80x18 120x80x18 140 × 114 18
شکافنده 2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
اندازه کاست 100 × 80 10 100 × 80 10 100 × 80 10 120x80x18 120x80x18 140 × 114 18

 

اطلاعات کابل

 

نوع فیبر G657A1
لوله شل 900um ، 1.6mm ، 1.8mm ، 2.0mm
اتصال دهنده SC ، LC ، FC ، ST ،.
تقسیم کننده 2xN فقط تراشه تنها

 


کاربرد

  • توزیع سیگنال نوری
  • ارتباطات داده و سیستم CATV
  • شبکه / استقرار FTTH
  • سیستم اندازه گیری و سیستم لیزر
  • سیستم های DWDM و CWDM

نکات برجسته محصول

 

                                       شکاف PLC بدون بلوک

 

تقسیم کننده 1.1X8 PLC ، توزیع یکنواخت سیگنال نوری

 

2. اندازه کوچک ، با نوع تقسیم کننده ماژول کوچک ، اتصال LC / APC

 

3. ایده آل برای شبکه های EPON ، GPON ، FTTH / FTTX

 

تقسیم فیبر نوری Plc Splitter / Pigtailed ABS Module 1x8 2.0mm SC / APC Singlemode Singlesode Long طول 0

 


                                جزئیات کامل تقسیم 1x8 Blockless PLC

 

 

تقسیم فیبر نوری Plc Splitter / Pigtailed ABS Module 1x8 2.0mm SC / APC Singlemode Singlesode Long طول 1

تقسیم فیبر نوری Plc Splitter / Pigtailed ABS Module 1x8 2.0mm SC / APC Singlemode Singlesode Long طول 2

تقسیم فیبر نوری Plc Splitter / Pigtailed ABS Module 1x8 2.0mm SC / APC Singlemode Singlesode Long طول 3

 


بهترین گزینه برای راه حل FTTx

 

از تقسیم کننده PON که در یک محفظه کارخانه خارج نصب شده است ، برای توزیع یا ترکیب سیگنال های نوری استفاده می شود ، که به شرکت های مخابراتی امکان تقسیم سیگنال های نوری به چندین خانه یا مشاغل را می دهد.

 

تقسیم فیبر نوری Plc Splitter / Pigtailed ABS Module 1x8 2.0mm SC / APC Singlemode Singlesode Long طول 4

 


اطلاعات شرکت:

 

شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شده است ، از سال 2007 صادرات محصولات منفعل FTTX را انجام داده است. ما بر ارائه راه حل های FTTX نوآورانه و یکپارچه برای انواع برنامه ها / شبکه ها متمرکز هستیم.قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و تلفیق است.محصولات ما از بالاترین عملکرد در صنعت هستند و واقعا بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند.ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم.ما به شما کمک می کنیم محصولات مناسب نیاز شبکه نوری خود را انتخاب کنید.

 

Exhibition.jpg

تقسیم فیبر نوری Plc Splitter / Pigtailed ABS Module 1x8 2.0mm SC / APC Singlemode Singlesode Long طول 6

تقسیم فیبر نوری Plc Splitter / Pigtailed ABS Module 1x8 2.0mm SC / APC Singlemode Singlesode Long طول 7

shipping.jpg


س FAالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابل های فیبر نوری در فضای باز؛کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop ؛

کابل فیبر وصله زرهی داخلیسیم پچ نوری SC / LC / FC / ST ؛سیم پچ نوری MTP / MPO.

 

3. آیا گواهی مواد اولیه دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با تامین کنندگان مواد اولیه واجد شرایط ISO9001 ، ROHS ایجاد می کنیم.

 

4. زمان تحویل شما چیست؟

ظرف 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری ؛

3 ~ 5 روز برای پچ کابلهای فیبر نوری با 10000 کانکتور.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چقدر است؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

برای پچ کابل های فیبر نوری MOQ لازم نیست ، زیرا موجودی برای انواع عادی وجود دارد.

 

6. آیا توزیع کننده دیگری در کشور یا داخلی دارید؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتری می فروشیم.و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند