OMC Industry Co.Limited 86-755-2377-6806 sales@omcftth.com
ABS Module 1x16 Fiber Optic PLC Splitter Splice / Pigtailed 2.0mm SC APC Connector Type

ABS ماژول 1x16 فیبر نوری PLC شکاف شکاف / Pigtailed 2.0mm SC APC نوع اتصال

  • برجسته

    قفل کوه PLC splitter

    ,

    PLC ماژول شکاف

  • نام محصول
    ABS ماژول 1x16 فیبر نوری PLC شکاف شکاف / Pigtailed 2.0mm SC APC نوع اتصال
  • سبک بسته بندی
    ماژول ABS
  • نوع اتصال
    SC / APC
  • نوع فیبر
    حالت تک
  • برگشت ضرر
    d60dB
  • گم شدن درج
    .04.0dB
  • دمای کار / ذخیره سازی
    -40 ~ 85 ° C
  • قطر فیبر ورودی / خروجی
    2.0 میلی متر
  • محل منبع
    چین
  • نام تجاری
    OMC or OEM
  • گواهی
    ROHS and ISO
  • شماره مدل
    1x16 SC APC PLC فیبر شکاف
  • مقدار حداقل تعداد سفارش
    5 قطعه
  • قیمت
    Negotiable
  • جزئیات بسته بندی
    کیسه پلی اتیلن
  • زمان تحویل
    3-7 روز کاری
  • شرایط پرداخت
    T / T ، Western Union ، پی پال ، L / C
  • قابلیت ارائه
    100000 در ماه

ABS ماژول 1x16 فیبر نوری PLC شکاف شکاف / Pigtailed 2.0mm SC APC نوع اتصال

ABS ماژول 1x16 فیبر نوری PLC شکاف شکاف / Pigtailed 2.0mm SC APC نوع اتصال

 

 

اسپلیتر Planar Lightwave Circuit (PLC) نوعی دستگاه مدیریت انرژی نوری است که با استفاده از فناوری موج نوری سیلیس برای توزیع سیگنال های نوری از دفتر مرکزی (CO) به مکانهای فرضیه ساخته شده است.

از ویژگی های اندازه کوچک ، طیف گسترده ای از طول موج عملیاتی ، قابلیت اطمینان پایدار و یکنواختی خوب ، به طور گسترده ای در نقطه PON ، ODN ، FTTX برای اتصال بین دستگاه خاتمه و دفتر مرکزی برای دستیابی به شکاف سیگنال استفاده می شود.


شکاف ABC کاست PLC is most commonly used in the PON networks. بیشتر در شبکه های PON استفاده می شود. It provides the complete protection for inner optical components and cable, as well as designed for the convenient and reliable installation, but its volume is relatively large. این محافظت کاملی را برای قطعات و کابلهای نوری داخلی و همچنین برای نصب راحت و قابل اطمینان فراهم می کند ، اما حجم آن نسبتاً زیاد است. It's mainly used for various connection and distribution products(Outdoor Fiber Distribution Box) or network cabinets. این عمدتا برای محصولات مختلف اتصال و توزیع (جعبه توزیع فیبر در فضای باز) یا کابینت شبکه استفاده می شود.

 

OMC 's bare fiber PLC splitter family has 1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, 1x64, 2x2, 2x4, 2x8, 2x16, 2x32,2 x 64 PLC splitter, with specifications that are tailored for different applications and markets. خانواده تقسیم کننده PLC فیبر برهنه OMC دارای 1x2 ، 1x4 ، 1x8 ، 1x16 ، 1x32 ، 1x64 ، 2x2 ، 2x4 ، 2x8 ، 2x16 ، 2x32،2 x 64 PLC spliter با مشخصات مناسب برای برنامه ها و بازارهای مختلف هستند. Wide bandwidth, compact size. پهنای باند گسترده ، اندازه جمع و جور. All products meets, ROHS, GR-1209-CORE-2001 and GR-1221-CORE-1999. کلیه محصولات ، ROHS ، GR-1209-CORE-2001 و GR-1221-CORE-1999 ملاقات می کند.

 


مشخصات

 

پارامتر واحد مشخصات (درجه P)
طول عمل نانومتر 1260 ~ 1650
شماره کانال   1X2 1x3 1X4 1x6 1X8 1x12 1X16 1x24 1X32 1X64 1x128
ضرر درج (حداکثر) دسی بل 4.3 6.2 7.2 9.8 10.5 12.5 13.6 16.5 17.2 21.0 25.5
یکنواختی (حداکثر) دسی بل 0.5 0.6 0. 6 0.8 1.0 1.0 1.4 1.5 1.6 2.0 2.5
ضرر وابسته به قطبش دسی بل 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.8
برگشت ضرر دسی بل ≥55
هدایت دسی بل ≥55

 


امکانات

  • اتصال اختیاری: SC / LC / FC / ST ، انتهای صورت اختیاری: APC / UPC
  • TU G.657A1 برای ورودی / خروجی فیبر
  • طراحی جمع و جور ، مناسب برای نصب در تجهیزات نوری
  • قابلیت اطمینان و پایداری بالا ، سازگار با Telecordia GR-1221/1209
  • پهنای باند عملیاتی: 1260 - 1650nm
  • دمای عملیاتی گسترده: -40 - 85 ° C ، پشتیبانی از برنامه های استاندارد صنعت

کاربرد

  • توزیع سیگنال نوری
  • Data CommunicationsLan و CATV System
  • شبکه FTTH / استقرار
  • سیستم اندازه گیری و سیستم لیزر
  • سیستم های DWDM و CWDM

نکات برجسته محصول

 

                                       Splitter PLC بدون بلوک

 

شکاف PLC 1.1X16 ، توزیع یکنواخت سیگنال نوری

 

اندازه 2.Small ، با نوع تقسیم کننده ماژول کوچک ، کانکتور LC / APC

 

3.Ideal برای EPON ، GPON ، FTTH / FTTX شبکه

 

ABS ماژول 1x16 فیبر نوری PLC شکاف شکاف / Pigtailed 2.0mm SC APC نوع اتصال 0

 


                                جزئیات کامل از 1x16 ABS Module PLC Splitter

 

ABS ماژول 1x16 فیبر نوری PLC شکاف شکاف / Pigtailed 2.0mm SC APC نوع اتصال 1

ABS ماژول 1x16 فیبر نوری PLC شکاف شکاف / Pigtailed 2.0mm SC APC نوع اتصال 2

ABS ماژول 1x16 فیبر نوری PLC شکاف شکاف / Pigtailed 2.0mm SC APC نوع اتصال 3

 


بهترین گزینه برای راه حل FTTx

 

در نصب محوطه گیاهان در خارج ، از تقسیم PON برای توزیع یا ترکیب سیگنال های نوری استفاده می شود ، که به حاملان امکان تقسیم سیگنال های نوری به چندین خانه یا مشاغل را می دهد.

 

ABS ماژول 1x16 فیبر نوری PLC شکاف شکاف / Pigtailed 2.0mm SC APC نوع اتصال 4

 


اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

Exhibition.jpg

ABS ماژول 1x16 فیبر نوری PLC شکاف شکاف / Pigtailed 2.0mm SC APC نوع اتصال 6

ABS ماژول 1x16 فیبر نوری PLC شکاف شکاف / Pigtailed 2.0mm SC APC نوع اتصال 7

shipping.jpg


سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند