خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولات

آداپتور فیبر نوری

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

آداپتور فیبر نوری

(10)
چین کروژن Singlemode 1x2 اتصال فیبر نوری فیبر نازک وابسته به قطبش کم کارخانه

کروژن Singlemode 1x2 اتصال فیبر نوری فیبر نازک وابسته به قطبش کم

1 x 2 فیبر نوری کوپلینگ دوگانه SM 1310 / 1550nm بدون اتصالات اتصالات 30:70 شرح 1. فیبر نوری FBT شکاف یک نوع دستگاه مدیریت قدرت نوری است که با استفاده از تکنولوژی Fused Biconical Tape ساخته شده است. 2. از نظر ان... Read More
2019-02-26 15:15:23
چین یکپارچگی تنگی شکاف دوقطبی کانکتور دو طرفه برای شبکه های نوری / شبکه محلی کارخانه

یکپارچگی تنگی شکاف دوقطبی کانکتور دو طرفه برای شبکه های نوری / شبکه محلی

1x2 80:20 دوگانه پنجره SM 1310 / 1550nm FBT Splitter با اتصال SC SM UPC و کابل 0.9mm شکاف Biconic Taper FBT (FBT) نیز می تواند براساس تکنولوژی سنتی با نام Fiber Coupler نامیده شود، این است که دو یا چند فیبر نور... Read More
2019-02-26 13:55:09
چین رنگ نارنجی 1 * 2 میلیمتر کوپلر فیبر نوری OM1 62.5 / 125um برای 850/1310 نانومتر کارخانه

رنگ نارنجی 1 * 2 میلیمتر کوپلر فیبر نوری OM1 62.5 / 125um برای 850/1310 نانومتر

اتصال دهنده فیبر نوری 1x2 MM 50:50 OM1 62.5 / 125 850 یا 1310 نانومتر FBT Splitter با FC Connector شکاف Biconic Taper FBT (FBT) نیز می تواند براساس تکنولوژی سنتی با نام Fiber Coupler نامیده شود، این است که دو ی... Read More
2019-02-26 13:54:06
چین با افت بازده زیاد 1x3 MultiMode Coupler فیبر بسیار عالی مکانیکی با جعبه ABS کارخانه

با افت بازده زیاد 1x3 MultiMode Coupler فیبر بسیار عالی مکانیکی با جعبه ABS

1x3 فیبر نوری کوپلینگ 50: 20: 30 MM 850 یا 1310 نانومتر با اتصال FC، FBT Splitter با جعبه ABS شکاف Biconic Taper FBT (FBT) نیز می تواند براساس تکنولوژی سنتی با نام Fiber Coupler نامیده شود، این است که دو یا چند ... Read More
2019-02-26 13:50:09
چین رنگ نارنجی 1x2 آداپتور فیبر چند منظوره با پایداری عالی محیط زیست با اتصال SC کارخانه

رنگ نارنجی 1x2 آداپتور فیبر چند منظوره با پایداری عالی محیط زیست با اتصال SC

1 * 2 50:50 پنجره دوگانه MM 850/1310 نانومتر FBT Splitter با اتصال SC شکاف Biconic Taper FBT (FBT) نیز می تواند براساس تکنولوژی سنتی با نام Fiber Coupler نامیده شود، این است که دو یا چند فیبر نوری را با یکدیگر ... Read More
2019-02-26 13:49:14
چین دوپل ویندوز فیبر نوری SM 1310 / 1550nm با SC APC 2.0mm اتصال کارخانه

دوپل ویندوز فیبر نوری SM 1310 / 1550nm با SC APC 2.0mm اتصال

1x2 50:50 دوپلین فیبر نوری SM 1310 / 1550nm با SC APC 2.0mm اتصال شکاف Biconic Taper FBT (FBT) نیز می تواند براساس تکنولوژی سنتی با نام Fiber Coupler نامیده شود، این است که دو یا چند فیبر نوری را با هم بچرخانند ... Read More
2018-12-31 11:39:56
چین اتصال دهنده فیبر نوری بسیار مقاوم، 1x2 FBT Splitter Energy Conservation کارخانه

اتصال دهنده فیبر نوری بسیار مقاوم، 1x2 FBT Splitter Energy Conservation

1x2 70:30 دو پنجره SM 1310 / 1550nm FBT Splitter با SC SM APC اتصال و کابل 0.9mm شکاف Biconic Taper FBT (FBT) نیز می تواند براساس تکنولوژی سنتی با نام Fiber Coupler نامیده شود، این است که دو یا چند فیبر نوری را ... Read More
2018-12-31 11:39:56
چین آداپتور فیبر نوری 1x3 کوپلینگ دقیق، آداپتور کابل نوری ضعیف با درج کم کارخانه

آداپتور فیبر نوری 1x3 کوپلینگ دقیق، آداپتور کابل نوری ضعیف با درج کم

1x3 فیبر نوری کوپلینگ SM 1310 / 1550nm، نسبت کوپلینگ (٪) 50: 20: 30، رابط دوجداره ویندوزWith LC UPC 2.0mm شکاف Biconic Taper FBT (FBT) نیز می تواند براساس تکنولوژی سنتی با نام Fiber Coupler نامیده شود، این است ... Read More
2018-12-31 11:39:55
چین اتصالات فیبر نوری لوله های فولادی، آداپتور کابل فیبر بدون اتصال دهنده کارخانه

اتصالات فیبر نوری لوله های فولادی، آداپتور کابل فیبر بدون اتصال دهنده

1 x 2 فیبر نوری کوپلینگ دو پنجره SM 1310 / 1550nm بدون نسبت اتصالات اتصال 60:40 شکاف Biconic Taper FBT (FBT) نیز می تواند براساس تکنولوژی سنتی با نام Fiber Coupler نامیده شود، این است که دو یا چند فیبر نوری را ... Read More
2018-12-31 11:39:55
چین فیبر رنگ زرد رنگ اسپکتروفتون درجه حرارت و طول موج گسترده کارخانه

فیبر رنگ زرد رنگ اسپکتروفتون درجه حرارت و طول موج گسترده

1x2 فیبر نوری کوپلینگ SM 1310 / 1550nm، نسبت اتصال (٪) 5:95، دو برابر WindowsWith LC UPC 2.0mm اتصال شکاف Biconic Taper FBT (FBT) نیز می تواند براساس تکنولوژی سنتی با نام Fiber Coupler نامیده شود، این است که دو ... Read More
2018-12-31 11:39:55
Page 1 of 1
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.