چین فیبر نوری کابل پچ سازنده

1F 2F 4F 6F 8F 12F Ftth قطره فیبر نوری کابل G657A1 G657A2

جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: سیم پچ و Pigtail SC FTTH Drop Cable
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5 قطعه
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: <i>Standard carton size : 34*22*15 cm;</i> <b>اندازه استاندارد کارتن: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر</b> <
زمان تحویل: 3-7 روز
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، Western Union ، paypal ، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 100000 قطعه در هر ماه

اطلاعات تکمیلی

نام محصول: سیم پچ و Pigtail SC FTTH Drop Cable نوع اتصال: SC / APC؛ SC / UPC؛ LC / APC؛ LC / UPC
کابل قطره در فضای باز: کابل FTTH قطره هوایی 2x5mm کابل قطره داخلی: کابل قطره ای 2x3mm Butterfly Flat Indoor FTTH
گم شدن درج: APC &lt;0.3dB ، UPC &lt;0.3dB برگشت ضرر: APC&gt; 60dB ، UPC&gt; 50dB
تعداد فیبر: 1،2،4،6،8،12F عضو قدرت: FRP ، KFRP ، سیم فولادی
محدوده دمای عملیاتی: -40 ° C ~ + 70 ° C کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه
برجسته:

کابل فیبر نوری Ftth Drop ، G657A1 کابل فیبر نوری Ftth Drop ، سیم قطره فیبر نوری G657A2

,

G657A1 Ftth Drop Fiber Optic Cable

,

G657A2 fiber optic drop wire

توضیحات محصول

1F 2F 4F 6F 8F 12F Ftth قطره فیبر نوری کابل G657A1 G657A2

 

کابل قطره ای 1F 2F 4F 6F 8F 12F FTTH با کابل SC APC و SC / UPC SM 9/125 G657A1 G657A2 برای پروژه FTTH در فضای باز / داخلی

 


FTTH Drop cable Patch cord & Pigtail این یک نوع کابل پچ است اما مونتاژ با کابل FTTH Drop.این آخرین کابل در پروژه FTTH است.به طور گسترده ای بین صفحه Fact ، جعبه ترمینال ، ONU tec استفاده می شود.با دسترسی آسان به فیبر و نصب ساده ، کابل FTTH می تواند مستقیماً به خانه ها متصل شود.این برای اتصال با تجهیزات ارتباطی مناسب است و به عنوان کابل دسترسی ساختمان در سیستم توزیع محل استفاده می شود.فیبرهای نوری در مرکز کابل قرار گرفته و دو عضو استحکام فیبر تقویت کننده پلاستیک (سیم FRP / KFRP / فولاد) در دو طرف قرار گرفته اند.سپس ، کابل با غلاف LSZH تکمیل می شود.همچنین ، مشتریان می توانند اتصالات مورد نیاز شما را مشخص کنند.

 

ویژگی:

ویژگی مکانیکی و محیطی خوب

ساختار ساده ، وزن سبک و عملی بودن بالا

دود کم هالوژن و شعله بازدارنده شعله
طراحی فلوت جدید ، برش و اتصال ساده ، نصب و نگهداری ساده
دو عضو قدرت FRP موازی عملکرد خوب مقاومت ضد الکترومغناطیسی و خرد شدن را تضمین می کنند

فیبر حساس به خم شدن کم ، پهنای باند بالا و ویژگی انتقال ارتباطات عالی را فراهم می کند

 

عملکرد نوری

 

مورد آزمون

شرایط آزمایشی

مقدار (دسی بل)
UPC APC
عملکرد نوری از دست دادن درج منبع نور LED 1310nm کمتر از 0.3 کمتر از 0.3
برگشت ضرر منبع نور LED 1310nm > 50 > 60

 

عملکرد محیطی (حداکثر تغییر درج واردات)

درجه حرارت بالا + 85 ° C168 ساعت کمتر از 0.2
چرخه دما -40- + 75 درجه سانتیگراد ، 21 چرخه 168 ساعت کمتر از 0.2
رطوبت پیری + 75 ° C ، 95٪ RH ، 168 ساعت کمتر از 0.2
دوچرخه سواری رطوبت / چگالش

-10 ° C- + 65 ° C ، 90٪ ~ 100٪ RH ، 14

چرخه 168 ساعت

کمتر از 0.2

 

 

 

عملکرد مکانیکی (حداکثر تغییر درج واردات)

لرزش 10-55 هرتز ، 1.5 میلی متر (pp) کمتر از 0.2
فلکس

0.9 کیلوگرم ، -90o ~ + 90o تکرار برای 100

چرخه

کمتر از 0.2
پیچش 1.35 کیلوگرم ، 90 درجه ~ + 90 درجه ، 10 بار کمتر از 0.2
در برابر کشش مقاومت کنید 90N ​​، 10 دقیقه کمتر از 0.2
رها کردن H = 1.5M ، در کل 8 قطره کمتر از 0.2
تبادل پذیری به طور تصادفی کمتر از 0.2
ماندگاری 500 بار کمتر از 0.2

 

کیفیت چهره نهایی (SM)

 

omc ftth drop cable sm apc           omc ftth drop cable sm upc

SM APC SM UPC

 

منطقه محدوده (μm) خراش عیوب ارجاع
پاسخ: هسته 0 تا 25 هیچ یک هیچ یک

 

 

IEC 61300-3-

35: 2015

ب: روکش کاری 25 تا 115 هیچ یک هیچ یک
ج: چسبنده 115 تا 135 هیچ یک هیچ یک
D: تماس بگیرید 135 تا 250 هیچ یک هیچ یک
E: بقیه فرول هیچ یک هیچ یک

 

جزئیات محصولات-پروانه تخت FTTH قطره هسته-1-12 هسته

1F 2F 4F 6F 8F 12F Ftth قطره فیبر نوری کابل G657A1 G657A2 2

تعداد فیبر 1F 2F / 4F 6F-12F
عضو قدرت سیم FRP / KFRP / Solid Steel
0.45-0.52 میلی متر 0.45-0.52 میلی متر 0.45-0.52 میلی متر
قطر کابل (میلی متر) تقریباً 2.0 (± 0.1) * 3.0 (± 0.2) 2.0 (± 0.1) * 3.0 (± 0.2) 2.0 (± 0.1) * 4.0 (± 0.2)
وزن کابل (کیلوگرم در کیلومتر) تقریباً 7/10 7.5 / 10.5 8.5 / 11.5
مقاومت کششی کوتاه / بلند مدت (N)

200/100 برای عضو مقاومت سیم فولادی

80/40 برای عضو مقاومت سیم KFRP

مقاومت در برابر خرد کردن کوتاه / بلند مدت (N / 100 میلی متر) 1000/500
محدوده دمای کار (° C) -40 ° C ~ + 70 ° C

 

جزئیات محصولات-هسته هوایی FTTH Drop cable-1-12

1F 2F 4F 6F 8F 12F Ftth قطره فیبر نوری کابل G657A1 G657A2 3

تعداد فیبر 1F 2F 4F 6F 8F-12F

حمایت از خود

عضو قدرت

سیم فولادی جامد / سیم فولادی رشته ای
1.0 میلی متر 1.2 میلی متر
عضو قدرت سیم FRP / KFRP / Solid Steel
0.45-0.52 میلی متر 0.45-0.52 میلی متر
قطر کابل (میلی متر) تقریباً(0.1 پوند) 2.0 * 5.0 2.0 * 5.0 2.0 * 5.2 2.3 * 6.0 2.8 * 6.3
وزن کابل (کیلوگرم در کیلومتر) تقریباً 18.5 / 20 19 / 20.5 20 / 21.5 21 / 22.5 34/35
مقاومت کششی کوتاه / بلند مدت (N) 600/300 600/300 650/350 800/400 800/400
مقاومت در برابر خرد کردن کوتاه / بلند مدت (N / 100 میلی متر) 2000/1000 2000/1000 2000/1000 2200/1000 2200/1000
محدوده دمای کار (° C) -40 ° C ~ + 70 ° C

 

جزئیات محصولات-اتصال دهنده

 

omc-ftth-drop-cable-connector

SC: TIA / EIA ، FOCIS3 ، GR-326.NTT-SC IEC61754-4 و JIS C5973.

LC: TIA / EIA ، FOCIS10 ، GR-326 EIA / TIA-604-10 ، IEC61754-20 و JIS C5973.

 

جزئیات محصولات-سرامیک فرول

1F 2F 4F 6F 8F 12F Ftth قطره فیبر نوری کابل G657A1 G657A2 5

فرول SM سرامیکی با کیفیت بالا ، غلظت خوب <0.5um


کاربرد


دسترسی به شبکه ها
LAN (شبکه محلی)
سیستم ارتباطی فیبر نوری
FTTH (فیبر به خانه) ساختمان داخلی
فیبر نوری تجهیزات متصل و منتقل شده


راه حل ایده آل توسط FTTH Indoor Fiber Patch Cable


یک شبکه با ظرفیت بالا FTTH به شما فرصت می دهد تا یک مزیت رقابتی ایجاد کنید و یک شبکه پایدار محیط زیست را که مصرف انرژی کمتری دارد ، حفظ کنید.با ساختار ساده و وزن سبک ، کابل قطره FTTH خود پشتیبانی از اتصال کابل کشی در فضای باز و داخلی بسیار توصیه می شود.

 

omc ftth drop cable application

 


بسته بندی

 

این بسته کابل فیبر فیبر به راحتی گرفته شده و محافظت شده توسط OMC به عنوان پیش فرض برچسب گذاری و علامت گذاری شده است. اندازه استاندارد کارتن: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر ؛44 * 34 * 24 سانتی متر54 * 39 * 34 سانتی متراینکه کدام کارتن استفاده شود بستگی به تعداد کالا دارد.بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

 

omc ftth drop cable package

 


س FAالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابل های فیبر نوری در فضای باز؛کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop ؛

کابل فیبر وصله زرهی داخلیسیم پچ نوری SC / LC / FC / ST ؛سیم پچ نوری MTP / MPO.

 

3. آیا گواهی مواد اولیه دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با تامین کنندگان مواد اولیه واجد شرایط ISO9001 ، ROHS ایجاد می کنیم.

 

4. زمان تحویل شما چیست؟

ظرف 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری ؛

3 ~ 5 روز برای پچ کابلهای فیبر نوری با 10000 کانکتور.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چقدر است؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

برای پچ کابلهای فیبر نوری MOQ لازم نیست ، زیرا موجودی برای انواع عادی وجود دارد.

 

6. آیا توزیع کننده دیگری در کشور یا داخلی دارید؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتری می فروشیم.و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید