خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

آداپتور کابل فیبر نوری با طول عمر طولانی SC Female to SC از دست دادن بازده زن درگاه بالا

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

آداپتور کابل فیبر نوری با طول عمر طولانی SC Female to SC از دست دادن بازده زن درگاه بالا

چین آداپتور کابل فیبر نوری با طول عمر طولانی SC Female to SC از دست دادن بازده زن درگاه بالا تامین کننده
آداپتور کابل فیبر نوری با طول عمر طولانی SC Female to SC از دست دادن بازده زن درگاه بالا تامین کننده آداپتور کابل فیبر نوری با طول عمر طولانی SC Female to SC از دست دادن بازده زن درگاه بالا تامین کننده آداپتور کابل فیبر نوری با طول عمر طولانی SC Female to SC از دست دادن بازده زن درگاه بالا تامین کننده آداپتور کابل فیبر نوری با طول عمر طولانی SC Female to SC از دست دادن بازده زن درگاه بالا تامین کننده آداپتور کابل فیبر نوری با طول عمر طولانی SC Female to SC از دست دادن بازده زن درگاه بالا تامین کننده

تصویر بزرگ :  آداپتور کابل فیبر نوری با طول عمر طولانی SC Female to SC از دست دادن بازده زن درگاه بالا

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: آداپتور فیبر نوری SC Simplex با شاتر داخلی - فلنج کامل

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 100 قطعه
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 25 عدد در یک جعبه پلاستیکی ، چند جعبه در یک کارتن 54 * 39 * 35 سانتی متر
زمان تحویل: 3 روز پس از پرداخت تأیید شد
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 1000000 قطعه در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محصولات: آداپتور فیبر نوری SC Simplex با شاتر داخلی - فلنج کامل بندر: زن SC تا SC SC
IL:: <0.2dB دوام:: 1000 بار
دما:: -40 درجه سانتیگراد تا + 80 ° C آستین:: سرامیک SC آستین 2.5 میلی متر
مواد:: PBT، SUS304، سرامیک نیروی برداشت (g / f):: 600 200 600

آداپتور فیبر نوری تکرارپذیر بالا SC Simplex با شاتر داخلی - فلنج کامل برای SM، MM، OM3، OM4 در دسترس

آداپتور SC Simplex با شاتر داخلی برای وصل کردن و جفت گیری دو شاخه اتصال دهنده SC ساخته شده است. با افزایش دستگاه های فعال پر قدرت در سیستم عامل های شبکه و ارتباطات امروزی ، ایمنی چشم و پاکیزگی اتصالات یک ضرورت مطلق است. آداپتور SC OMC با شاتر داخلی برای رفع این نیاز رو به رشد طراحی شده است.

شما می توانید با قرار دادن کانکتور SC در آداپتور ، این شاتر یکپارچه و جمع شونده را در داخل بدنه آداپتور فعال کنید. با قرار دادن کانکتور SC ، شاتر به طور خودکار باز می شود ، و هنگام استخراج آن بسته می شود. با توجه به طراحی ویژه کرکره ، در هنگام قرار دادن کانکتور ، لبه انتهای فرولی را لمس نخواهید کرد ، در نتیجه از آسیب دیدگی انتهایی جلوگیری می شود. دیافراگم داخلی از قرار گرفتن در معرض چشم در برابر لیزر جلوگیری می کند و از گرد و غبار و سایر آلودگی ها محافظت می کند.

طراحی ، مواد و فرایندهای تولید OMC باعث تضمین عمر طولانی و تکرار زیاد عملکردهای نوری حتی برای جفت گیری اتصالات مختلف مارک می شوند.

جزئیات محصولات:

نوع کامل فلنج رسم

ویژگی ها :

با کاهش نور لیزر در هنگام جدا شدن کانکتور جفت شده ، ایمنی چشم را تأمین می کند

مکانیزم شاتر اتوماتیک 100٪ که نیازی به رسیدگی به تراشه شاتر ندارد

با استاندارد IEC 61754-4 مطابقت دارد

در گزینه های Flanged و Flangeless موجود است

مکانیزم قفل فشار برای نصب آسان

اتصال دقیق با آستین

از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا

قابلیت تعویض خوب و قابلیت اطمینان

با استانداردهای IEC و ROHS ملاقات کنید

دقت بالا از ابعاد مکانیکی دقت

مواد

نام قطعات مواد رنگ
بدن مسکن PBT آبی ، سبز ، بژ ، آبزی ، سرخ یا سفارشی
آستین آستین سرامیکی با دقت بالا سفید
داخل قلاب PBT آبی ، سبز ، بژ ، آبزی ، سرخ یا سفارشی
داخل شاتر SUS304 -
بشقاب فلزی برنز -
پوشش گرد و غبار PE / ABS سیاه یا سفارشی

مشخصات فنی

مورد آزمون (SM-9/125) UPC (SM-9/125) APC کامپیوتر شخصی
ضرر درج .20.2dB (درجه استاندارد)؛ .10.1dB (درجه حق بیمه)؛
برگشت ضرر d50 دسی بل d60 دسی بل 35 دسی بل
دوام (500 جفت گیری) حداکثر 0.1 دسی بل
نیروی برداشت (g / f) 2.0N ~ 5.9N (200gf ~ 600gf)
Temp Temp (℃) -40 ~ + 85

محیط و مکانیک

خصوصیات شرایط آزمایشی مطابقت نتیجه آزمایش
لرزش 10-55 هرتز ، 1.5 میلی متر ، 60 دقیقه IEC61300-2-1 .20.2dB
دوام جفت گیری 1000 جفت گیری ، هر 25 جفت گیری را تمیز کنید. IEC61300-2-2 .20.2dB
تأثیر 1.5 متر ، 8 قطره IEC61300-2-6 .20.2dB
قدرت مکانیسم اتصال 40N ، 10Min ، L = 22-28cm IEC61300-2-12 .20.2dB
دوچرخه سواری دما 40ºC تا + 75 +C ، 40 چرخه IEC61300-2-22 .20.2dB
دوچرخه سواری رطوبت دما 40ºC ، 95، ، 96Hr IEC61300-2-21 .20.2dB
دمای کارکرد -40ºC تا + 85ºC .20.2dB
دمای ذخیره سازی -40ºC تا + 85ºC .20.2dB

کاربرد:

پانل های پچ ، ODF و سایر اتصالات نوری.

نقطه مشخص و مشخص شدن شبکه های نوری

نور قد

طراحی محافظت از گرد و غبار و لیزر

طرح جدید مسکن یک تکه مانع از شکستن آداپتور به دلیل عدم ساخت نوع جوش التراسونیک می شود.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.