خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

FULLAXS LC To LC کابلهای فیبر نوری دوبلکس فیبرهای ضد آب در فضای باز OS1 / OS2 / OM1 / OM2 / OM3

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

FULLAXS LC To LC کابلهای فیبر نوری دوبلکس فیبرهای ضد آب در فضای باز OS1 / OS2 / OM1 / OM2 / OM3

چین FULLAXS LC To LC کابلهای فیبر نوری دوبلکس فیبرهای ضد آب در فضای باز OS1 / OS2 / OM1 / OM2 / OM3 تامین کننده
FULLAXS LC To LC کابلهای فیبر نوری دوبلکس فیبرهای ضد آب در فضای باز OS1 / OS2 / OM1 / OM2 / OM3 تامین کننده FULLAXS LC To LC کابلهای فیبر نوری دوبلکس فیبرهای ضد آب در فضای باز OS1 / OS2 / OM1 / OM2 / OM3 تامین کننده FULLAXS LC To LC کابلهای فیبر نوری دوبلکس فیبرهای ضد آب در فضای باز OS1 / OS2 / OM1 / OM2 / OM3 تامین کننده FULLAXS LC To LC کابلهای فیبر نوری دوبلکس فیبرهای ضد آب در فضای باز OS1 / OS2 / OM1 / OM2 / OM3 تامین کننده FULLAXS LC To LC کابلهای فیبر نوری دوبلکس فیبرهای ضد آب در فضای باز OS1 / OS2 / OM1 / OM2 / OM3 تامین کننده

تصویر بزرگ :  FULLAXS LC To LC کابلهای فیبر نوری دوبلکس فیبرهای ضد آب در فضای باز OS1 / OS2 / OM1 / OM2 / OM3

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OEM or OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: LC UPC - SC UPC SM Duplex 2.0mm LSZH

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی ، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35 سانتی متر کارتن
زمان تحویل: 3-7 روز
قابلیت ارائه: 100000 قطعه در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نوع اتصال: LC به LC نوع لهستانی: APC / PC
حالت فیبر: حالت / حالت چندگانه از دست دادن درج: .30.3dB
برگشت ضرر: APC ≥60dB؛ PC ≥30dB تعداد فیبر: دوتایی
قطر کابل: 2.0 میلی متر کت کابل: LSZH
طول موج: 1310 / 1550nm یا 850nm

FULLAXS LC به LC Duplex کابل وصله فیبر نوری ضد آب در فضای باز سفارشی OS1 / OS2 / OM1 / OM2 / OM3 کابل پچ LSZH

سیستم اتصال FullAXS با اجازه تحمل بزرگ جهت Z و در عین حال مزیت نصب یک طرفه پوسته اتصال ، این نیاز را برآورده می کند.

با استفاده از این محصول جدید ، کاربران همچنین می توانند گیرنده های گیرنده را از طریق بریدگی در قسمت اصلی آن که به طور کامل از بین می رود حذف و جایگزین

نیاز به باز کردن کل جعبه رادیویی از راه دور و در معرض قرار گرفتن محتویات آن در شرایط جوی خطرناک.

برای اتصال نوری ، سیستم اتصال دهنده شامل یک رابط دوبلکس LC با استاندارد صنعتی برای جفت گیری سریع با تمام فرستنده های LC Duplex SFP است.

اتصال FullAXS را می توان برای برنامه های تک حالت یا برنامه های انتقال نوری چند حالته طراحی کرد. این محصول جدید با هدف ارائه یک پلتفرم همه کاره ، قابلیت گسترش به اتصالات RJ45 و پاور را دارد و در یک نسخه قابل نصب با اسپلایس ، متناسب با هر کابل در دسترس است.


بسته بندی و تحویل:

جزئیات بسته بندی

1.فشار از طبل چوب ، طبل تخته سه لا یا طبل چوبی
جعبه 2. کارتن
3. سفارشی

بندر: شنژن


ویژگی ها و مزایا

طول سفارشی

FullAXS Duplex LC یا LC یا SC

• در دسترس LSZH داخلی ، در فضای باز ، OFNR یا OFNP

موجود Singlemode یا Multimode OM3

100٪ مجتمع های فیبر تست شده و سریالی شده

اتصال مهر و موم شده IP65 جمع و جور

بازخورد مکانیکی مثبت به اپراتور وقتی کاملاً جفت شد

ضد آب ، ضد گرد و غبار و ضد خوردگی.

شرح:

LC به LC Duplex CPRI در فضای باز کابل وصله فیبر نوری OS1 / OS2 / OM1 / OM2 / OM3 کابل وصله ای LSZH

پارامترهای کابل

FD5Z $ WW ~ RX8]٪ 0T824ZJHMR.png

مشخصات نوری

مورد پارامتر
حالت تک چند حالته
ضرر درج .30.3dB
برگشت ضرر 50 دسی بل (PC) ، 60 دسی بل (APC)
تکرارپذیری .10.1dB
دوام حداکثر 0.2 دسی بل 1000 جفت
دمای کارکرد -40 + 85 85
دمای ذخیره سازی -40 + 85 85

(ZHM2KC6) C3TOER6G} 1N) PW.png

برنامه های کاربردی

ایستگاه های پایه WIMAX و LTE

هدست های رادیویی از راه دور (RRH)

برنامه های کاربردی صنعتی در فضای باز

رباتیک

هوافضا و دفاع


محصولات مرتبط:


IMG_3084.JPG

چند منظوره زرهی 62.5 / 125 Duplex ST / PC- ST / PC فیبر نوری پچ کابل / بلوز

IMG_0342.JPG

کابل فن تک فیبر FC-FC کابل فیبر نوری پچ / جامپر

IMG_4144.JPG

کابل SC-SC Duplex Drop Patch Catch Patch Patch


کاربرد:

0000000.png

1. CATV

2. خاتمه دوره فعال

3. شبکه های ارتباطی

4- مترو

5. شبکه های محلی (LAN)

6. شبکه های پردازش داده ها

7. تجهیزات تست


بسته بندی

بسته بندی فیبر پچ به راحتی گرفته شده و محافظت شده از آن توسط OMC به عنوان پیش فرض اندازه کارتن استاندارد استفاده شده است: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54 * 39 * 34 سانتی متر. کدام کارتن مورد استفاده قرار می گیرد بستگی به کالاهایی دارد. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

002.png

1. کیسه PE خود مهر و موم 2. کیسه حباب 3. کارتن کاغذ 4. پالت عاری از کف


گواهینامه:

محصولات ما توسط این گواهینامه ها تأیید می شود

6.jpg7.jpg8.jpg


اطلاعات شرکت:

شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. قابلیت های ما شامل طراحی ، توسعه ، پیشرفت و ادغام محصول / راه حل است. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. ما در انتخاب محصولات مناسب برای نیازهای شبکه نوری به شما کمک می کنیم.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg


سؤالات متداول:

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ بند ناف MTP / MPO.

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 کانکتور.

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: 李晗

تلفن: +8618682182825

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.