خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

کابل فیبر نوری با استحکام بالا VF45 -LC MM OM1 OM2 GGP PVC / LSZH ژاکت

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل فیبر نوری با استحکام بالا VF45 -LC MM OM1 OM2 GGP PVC / LSZH ژاکت

چین کابل فیبر نوری با استحکام بالا VF45 -LC MM OM1 OM2 GGP PVC / LSZH ژاکت تامین کننده
کابل فیبر نوری با استحکام بالا VF45 -LC MM OM1 OM2 GGP PVC / LSZH ژاکت تامین کننده کابل فیبر نوری با استحکام بالا VF45 -LC MM OM1 OM2 GGP PVC / LSZH ژاکت تامین کننده کابل فیبر نوری با استحکام بالا VF45 -LC MM OM1 OM2 GGP PVC / LSZH ژاکت تامین کننده کابل فیبر نوری با استحکام بالا VF45 -LC MM OM1 OM2 GGP PVC / LSZH ژاکت تامین کننده کابل فیبر نوری با استحکام بالا VF45 -LC MM OM1 OM2 GGP PVC / LSZH ژاکت تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل فیبر نوری با استحکام بالا VF45 -LC MM OM1 OM2 GGP PVC / LSZH ژاکت

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OEM or OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: حالت چندگانه VF45 تا LC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی ، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35 سانتی متر کارتن
زمان تحویل: 3-7 روز
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، Paypal
قابلیت ارائه: 100000 قطعه در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
اتصال دهنده: VF45-LC از دست دادن درج: .30.3dB (کمترین ضرر)
برگشت ضرر: d35dB کابل OD: 2.0 میلی متر
نوع فیبر: حالت چندگانه 50/125 ماده: کاپشن PVC / LSZH
گواهی: IEC-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5(FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE نوع لهستانی: کامپیوتر
طول موج: 850nm دمای ذخیره سازی: -45 ~ 85 ° C

فیبر نوری سفارشی بالا VF45 -LC MLC OM1 OM2 بند ناف GGP فیبر پچ بند

تمام تارهای پچ VF45 با الیاف نوری روکش شده با مقاومت بالا 3M "GGP" ساخته شده و دوام بیشتری را در شرایط شعاع خم محکم فراهم می کنند.

بند ناف فیبر نوری VF-45 توسط 3M طراحی شده است و دارای طراحی پلاگین و جک بدون نیاز به آداپتورها است. پلاگین VF-45 با زاویه 45 درجه وارد سوکت (جک) می شود و یک جفت فیبر را درون شیارهای V داخل داخل سوکت فشار می دهد. این طراحی کانکتور VF-45 نیاز به فرول های گران قیمت را از بین می برد و بنابراین هزینه اتصال را کاهش می دهد.

کابل های پچ VF-45 OMC در طول های مختلفی ارائه می شوند و همچنین در پیکربندی های ترکیبی LC، SC، FC، ST، MTRJ در دسترس هستند.


شرح:

کابل فیبر نوری با عملکرد عالی

از کابل های فیبر نوری برای اتصال به مرکز داده ، CATV ، تجهیزات تست فیبر ، LAN ، شبکه های ارتباطی ، FTTx ، اتاق های ارتباطی ، سیستم ارتباطی فیبر نوری ، آمادگی رزمی دفاعی و غیره استفاده می شود.
001.png

مواد ژاکت سفارشی و قطر کابل

OC [XMXQ69REQI {3QFA4S} G.png66CEJ8`JGJ2NMOGX {ZYC} OL.png


مشخصات کابل پچ VF45:

مورد پارامتر
حالت تک چند حالته
ضرر درج .0.75dB
برگشت ضرر d50 dB (SM PC) ، 35 dB ≥ (MM PC)
تکرارپذیری .10.1dB
دوام حداکثر 0.2 دسی بل 1000 جفت
دمای کارکرد -40 + 85 85
دمای ذخیره سازی -40 + 85 85

ضمانت کابل فیبر نوری با کیفیت بالا

تست جامع عملکرد باعث می شود کابل با ایمن تر کار کند و انتقال داده ها در شبکه شما قابل اطمینان تر و پایدار باشد.

2.png


بسته بندی و تحویل:

جزئیات بسته بندی

1.فشار از طبل چوب ، طبل تخته سه لا یا طبل چوبی
جعبه 2. کارتن
3. سفارشی

بندر: شنژن


محصولات مرتبط:

11.jpg

کابل های تنه MPF-MPO 48F

12.jpg

کابلهای فیبر پچ دم 4-48F Breakout –2.0mm

13.jpg

کابل پچ زرهی Zipcord Duplex


بسته بندی

بسته بندی فیبر پچ به راحتی گرفته شده و محافظت شده از آن توسط OMC به عنوان پیش فرض اندازه کارتن استاندارد استفاده شده است: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54 * 39 * 34 سانتی متر. کدام کارتن مورد استفاده قرار می گیرد بستگی به کالاهایی دارد. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

002.png

1. کیسه PE خود مهر و موم شده 2. کیسه حباب 3. کارتن کاغذ 4 پالت بدون عیار


گواهینامه:

محصولات ما توسط این گواهینامه ها تأیید می شود

6.jpg7.jpg8.jpg


اطلاعات شرکت:

شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. قابلیت های ما شامل طراحی ، توسعه ، پیشرفت و ادغام محصول / راه حل است. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. ما در انتخاب محصولات مناسب برای نیازهای شبکه نوری به شما کمک می کنیم.

1.jpg

2.jpg

3.jpg


سؤالات متداول:

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ بند ناف MTP / MPO.

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 کانکتور.

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: 李晗

تلفن: +8618682182825

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.