خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

LC PC - LC PC 24 فیبر نوری کابل Patch OM3 Breakout 2.0mm حالت چند حالت LSZH

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

LC PC - LC PC 24 فیبر نوری کابل Patch OM3 Breakout 2.0mm حالت چند حالت LSZH

چین LC PC - LC PC 24 فیبر نوری کابل Patch OM3 Breakout 2.0mm حالت چند حالت LSZH تامین کننده
LC PC - LC PC 24 فیبر نوری کابل Patch OM3 Breakout 2.0mm حالت چند حالت LSZH تامین کننده LC PC - LC PC 24 فیبر نوری کابل Patch OM3 Breakout 2.0mm حالت چند حالت LSZH تامین کننده LC PC - LC PC 24 فیبر نوری کابل Patch OM3 Breakout 2.0mm حالت چند حالت LSZH تامین کننده LC PC - LC PC 24 فیبر نوری کابل Patch OM3 Breakout 2.0mm حالت چند حالت LSZH تامین کننده LC PC - LC PC 24 فیبر نوری کابل Patch OM3 Breakout 2.0mm حالت چند حالت LSZH تامین کننده

تصویر بزرگ :  LC PC - LC PC 24 فیبر نوری کابل Patch OM3 Breakout 2.0mm حالت چند حالت LSZH

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OEM or OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: LC PC - LC PC 24F MM 2.0mm LSZH

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی ، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35 سانتی متر کارتن
زمان تحویل: 3-7 روز
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، Paypal
قابلیت ارائه: 100000 قطعه در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محصولات: کابل LC - LC PC 24F MM 2.0mm LSZH Breakout Optical Patch Cord از دست دادن درج: .30.3dB
برگشت ضرر: ≥30dB کابل OD: 2.0 میلی متر
نوع فیبر: OM3 Multi Mode 50/125 مواد: کاپشن PVC / LSZH
گواهی: IEC-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5(FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE نوع لهستانی: کامپیوتر
طول موج: 850nm دمای ذخیره سازی: -45 ~ 85 ° C

LC PC سفارشی - LC PC 24 فیبر OM3 Breakout Optical Patch Cable 2.0mm حالت چند حالته LSZH Patch Cord

کابل های Breakout Patch کابل های نصب هستند که برای تخم گذاری در ساختمان ها مناسب هستند ، در درجه اول در مجرای کابل و سینی کابل. می توانند به عنوان ستون فقرات ساختمان یا توزیع افقی مورد استفاده قرار گیرند و در محیطی کنترل نشده یا خشن فعالیت کنند.

کابل های Patch OMC مطابق با استانداردهای صنعت TIA 604 (FOCIS) ، IEC 61754 و YD / T تولید و آزمایش می شوند. انواع فیبر OM1 ، OM2 ، OM3 ، OM4 ، OM5 یا OS2 برای پاسخگویی به نیاز گیگابیت اترنت ، اترنت 10 گیگابیتی و فیبر کانال پر سرعت. هر خاتمه از طریق تست پارامتر دقیق برای اطمینان از بالاترین عملکرد شبکه.


استاندارد اتصال:

LC: TIA / EIA، FOCIS10، GR-326 EIA / TIA-604-10، IEC61754-20 و JIS C5973.


بسته بندی و تحویل:

جزئیات بسته بندی

1.فشار از طبل چوب ، طبل تخته سه لا یا طبل چوبی
جعبه 2. کارتن
3. سفارشی

بندر: شنژن


شرح:

کابل فیبر نوری با عملکرد عالی

از کابلهای فیبر نوری برای اتصال به مرکز داده ، CATV ، تجهیزات تست فیبر ، LAN ، شبکه های ارتباطی ، FTTx ، اتاق های ارتباطی ، سیستم ارتباطی فیبر نوری ، آمادگی رزمی دفاعی و غیره استفاده می شود.
001.png

برجسته ها

1 (2) .png

1 (3) .png

مواد ژاکت سفارشی و قطر کابل

2.png

1.png


مشخصات نوری:

اتصال دهنده LC ژاکت OD (میلی متر) 24 عیار: 15.5 میلی متر
حالت فیبر 50 / 125μm رنگ ژاکت OM3: Aqua
لهستانی کامپیوتر طول موج MM: 850nm
نوع کابل کابل واحد نوردی چند الیاف Breakout 2.0mm مواد ژاکت LSZH / PVC
گم شدن درج .30.3dB (درجه IEC درجه I) گم شدن درج .120.12dB (درجه IEC درجه B)
برگشت ضرر

MM PC d 30dB (دقیقه)

قابل تعویض و لرزش .20.2dB
دمای کارکرد -40 ~ 85 ° C دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 ° C

محصولات مرتبط


ضمانت کابل فیبر نوری با کیفیت بالا

تست جامع عملکرد باعث می شود کابل با ایمن تر کار کند و انتقال داده ها در شبکه شما قابل اطمینان تر و پایدار باشد.

2.png


بسته بندی
این بسته کابل فیبر نوری که به راحتی گرفته شده و از آن محافظت می شود ، توسط OMC به عنوان دیجیتال برچسب خورده و علامت گذاری شده است.
گسل. اندازه کارتن استاندارد: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54 * 39 * 34 سانتی متر. کدام کارتن مورد استفاده قرار می گیرد بستگی به کالاها دارد
کمیت بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

اطلاعات شرکت

شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

ضمانت کابل فیبر نوری با کیفیت بالا
تست جامع عملکرد باعث می شود کابل با ایمن تر کار کند و انتقال داده ها در شبکه شما قابل اطمینان تر و پایدار باشد.

گرد و غبار wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Exhibition.jpg

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: 李晗

تلفن: +8618682182825

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات