خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتبسته شدن فیبر نوری

جعبه توزیع فیبر دیواری FTTH Splice / Splitter Closed 2 Ports Plastic

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

جعبه توزیع فیبر دیواری FTTH Splice / Splitter Closed 2 Ports Plastic

چین جعبه توزیع فیبر دیواری FTTH Splice / Splitter Closed 2 Ports Plastic تامین کننده
جعبه توزیع فیبر دیواری FTTH Splice / Splitter Closed 2 Ports Plastic تامین کننده جعبه توزیع فیبر دیواری FTTH Splice / Splitter Closed 2 Ports Plastic تامین کننده جعبه توزیع فیبر دیواری FTTH Splice / Splitter Closed 2 Ports Plastic تامین کننده جعبه توزیع فیبر دیواری FTTH Splice / Splitter Closed 2 Ports Plastic تامین کننده جعبه توزیع فیبر دیواری FTTH Splice / Splitter Closed 2 Ports Plastic تامین کننده جعبه توزیع فیبر دیواری FTTH Splice / Splitter Closed 2 Ports Plastic تامین کننده

تصویر بزرگ :  جعبه توزیع فیبر دیواری FTTH Splice / Splitter Closed 2 Ports Plastic

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OEM or OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: جعبه ترمینال 16 فیبر

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: جعبه
زمان تحویل: 3-7 روز
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، Paypal
قابلیت ارائه: 100000 قطعه در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
ماده: پلاستیک ابعاد (HxWxD): 385 * 245 * 130mm
حداکثر ظرفیت فیبر: حداکثر ظرفیت فیبر درگاه فیبر: 2 پورت
آداپتور مناسب: SC ، LC ، FC

قطعه فیبر نوری با کیفیت بالا و شکاف بسته شدن جعبه ترمینال فیبر نوری FTTH محفظه توزیع فیبر

شکاف فیبر نوری و بسته شدن شکاف فیبر نوری که از پلاستیک اصلاح شده پلیمری اصلاح شده ساخته شده است ، قادر به نگه داشتن حداکثر 16/24 مشترک و 96 نقطه تقسیم به عنوان بسته شدن است. Itis به عنوان یک بسته شدن اتصال و یک نقطه خاتمه برای اتصال کابل فیدر برای اتصال با کابل قطره در سیستم شبکه FTTx استفاده می شود. این ترکیب فیبر ، تقسیم ، توزیع ، ذخیره و اتصال کابل را در یک جعبه محافظت جامد ادغام می کند.

ویژگی هایی با ناهمواری ، که در شرایط سخت آزمایش می شود و در برابر شدیدترین شرایط رطوبت ، لرزش و دمای شدید ایستاده است. طراحی انسانی کمک می کند تا کاربر تجربه بهتری داشته باشد و محیط عملی ایمن تری داشته باشد.


کاربرد

به طور گسترده در شبکه دسترسی FTTH استفاده می شود.

شبکه های ارتباطی

شبکه های CATV

شبکه های ارتباطی داده

شبکه های محلی

امکانات

پنل آداپتور قابل نصب

پشتیبانی از خاتمه میان مدت

بهره برداری آسان و نصب

سینی ادویه قابل چرخش و جداشونده برای خرد شدن آسان


مشخصات

مدل FATC-24A FATC-16A FATC-24B
آداپتور 24 عدد SC 16 عدد SC 24 عدد SC
پورت های کابل 1 بندر ناپاک 1 بندر ناپاک 2 پورت گرد 1 بندر ناپاک 2 پورت گرد
کابل قابل استفاده OD 10-17.5 میلی متر 10-17.5 میلی متر 8-17.5 میلی متر 10-17.5 میلی متر 8-17.5 میلی متر
پورت های کابل را رها کنید 24 پورت 16 پورت 24 پورت
کابل قابل استفاده OD کابل قطره ای FTTH 2x3mm ، کابل قطره ای 2x5mm شکل 8 FTTH
بعد، ابعاد، اندازه 385 * 245 * 130mm 385 * 245 * 155 میلی متر
مواد پلاستیک اصلاح شده پلیمری
رنگ سیاه
حداکثر ظرفیت تقسیم 96 فیبر (4Trays ، 24 فیبر / سینی)
تقسیم کننده کاربردی 1 قطعه تقسیم کننده 1x16 PLC یا 2 قطعه اسپلیتتر 1x8 PLC
درجه IP IP 68
آزمایش ضربه K10
نیرو را بکشید 100N
ورودی میدسپان بله
ذخیره سازی (کابل لوله / میکرو) بله
وزن خالص (کیلوگرم) 4 کیلوگرم
وزن ناخالص (کیلوگرم) 5 کیلوگرم
بسته بندی 540 * 410 * 375mm (4 قطعه در هر کارتن)


لوازم جانبی استاندارد

آجیل نصب شده ، آستینهای شکاف دار ، کلید پلاستیک


نکات برجسته محصول

IMG_0876.jpg

IMG_0877.jpg


محصولات مرتبط

FATC-28A.jpg

بسته شدن ترمینال دسترسی فیبر Access-288FFiber

48 پورت Fiber Hub.jpg

48 پورت مرکز توزیع فیبر

فیبر نوری Closure.jpg

بسته شدن شکاف فیبر نوری (FOSC) -D003


اتصال ساده و آسان

شکاف PLC بدون بلوک را می توان به راحتی در بستن شکاف فیبر ، جعبه توزیع نوری برای صرفه جویی در فضا نصب کرد و نیازی به انشعاب نیست.


بهترین گزینه برای راه حل FTTx

4.jpg


بسته بندی

بسته بندی فیبر پچ به راحتی گرفته شده و محافظت شده از آن توسط OMC به عنوان پیش فرض اندازه کارتن استاندارد استفاده شده است: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54 * 39 * 34 سانتی متر. کدام کارتن مورد استفاده قرار می گیرد بستگی به کالاهایی دارد. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.


گواهینامه:

محصولات ما توسط این گواهینامه ها تأیید می شود

6.jpg7.jpg8.jpg


اطلاعات شرکت:

شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. قابلیت های ما شامل طراحی ، توسعه ، پیشرفت و ادغام محصول / راه حل است. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. ما در انتخاب محصولات مناسب برای نیازهای شبکه نوری به شما کمک می کنیم.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg


سؤالات متداول:

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ بند ناف MTP / MPO.

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 کانکتور.

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: 李晗

تلفن: +8618682182825

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.