خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکابل فیبر بیرونی

سوکت ترمینال سوکت فیبر نوری UP / AP 2 پورت با کابل قطره ای

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

سوکت ترمینال سوکت فیبر نوری UP / AP 2 پورت با کابل قطره ای

چین سوکت ترمینال سوکت فیبر نوری UP / AP 2 پورت با کابل قطره ای تامین کننده
سوکت ترمینال سوکت فیبر نوری UP / AP 2 پورت با کابل قطره ای تامین کننده سوکت ترمینال سوکت فیبر نوری UP / AP 2 پورت با کابل قطره ای تامین کننده سوکت ترمینال سوکت فیبر نوری UP / AP 2 پورت با کابل قطره ای تامین کننده سوکت ترمینال سوکت فیبر نوری UP / AP 2 پورت با کابل قطره ای تامین کننده سوکت ترمینال سوکت فیبر نوری UP / AP 2 پورت با کابل قطره ای تامین کننده سوکت ترمینال سوکت فیبر نوری UP / AP 2 پورت با کابل قطره ای تامین کننده

تصویر بزرگ :  سوکت ترمینال سوکت فیبر نوری UP / AP 2 پورت با کابل قطره ای

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OEM or OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: کیت های خروجی دیواری UP / AP

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: جعبه
زمان تحویل: 3-7 روز
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، Paypal
قابلیت ارائه: 1000000 قطعه در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام تجاری: OMC ابعاد جعبه (HxWxD): 33.5x30.5x10cm
حداکثر ظرفیت فیبر: 4 الیاف درگاه فیبر: 2 پورت
آداپتور مناسب: SC ، LC ، FC ماده: کامپیوتر و ABS

سوکت ترمینال تجهیزات فیبر نوری UT / AP جعبه کیت دیواری UP / AP با کابل قطره ای

کیت های خروجی دیواری FTTH UP / AP شامل یک روکش فیبر ، یک رنگ پرنده رنگی FTTH ، یک کت و شلوار درام کاغذی است.

این کابل با FTTH Drop کابل داخلی / FTTH کابل قطره ای برای حمایت از هوا برای نصب در جعبه نصب شده و ورودی کابل به قسمت کابل BEP (ورودی ورودی) BEP (برش نقطه صاف) BEP برای برش صاف مونتاژ شده است. بسته بندی شده در کارتن منفرد.

نصب کننده فقط به یک کابل فیکسچر فیبر یا یک درج اتصال به کابل BEP (ورودی ساختمان) ، سریعترین و کارآمدترین راه حل مقرون به صرفه در پروژه های FTTH احتیاج دارد. کاربر می تواند به سرعت شبکه نوری پر سرعت را دریافت کند.


کاربرد

به طور گسترده در شبکه دسترسی FTTH استفاده می شود.

شبکه های ارتباطی

شبکه های CATV

شبکه های ارتباطی داده

شبکه های محلی


جزئیات محصولات

سوکت ترمینال تجهیزات فیبر نوری UT / AP جعبه کیت دیواری UP / AP با کابل قطره ای

کیت های خروجی دیواری FTTH UP / AP شامل یک روکش فیبر ، یک رنگ پرنده رنگی FTTH ، یک کت و شلوار درام کاغذی است.

این کابل با FTTH Drop کابل داخلی / FTTH کابل قطره ای برای حمایت از هوا برای نصب در جعبه نصب شده و ورودی کابل به قسمت کابل BEP (ورودی ورودی) BEP (برش نقطه صاف) BEP برای برش صاف مونتاژ شده است. بسته بندی شده در کارتن منفرد.

نصب کننده فقط به یک کابل فیکسچر فیبر یا یک درج اتصال به کابل BEP (ورودی ساختمان) ، سریعترین و کارآمدترین راه حل مقرون به صرفه در پروژه های FTTH احتیاج دارد. کاربر می تواند به سرعت شبکه نوری پر سرعت را دریافت کند.


کاربرد

به طور گسترده در شبکه دسترسی FTTH استفاده می شود.

شبکه های ارتباطی

شبکه های CATV

شبکه های ارتباطی داده

شبکه های محلی


جزئیات محصولات

2 (2) .JPG

1 ، کابل داخلی FTTH قطره ای

در دسترس برای

· G657A1 ، G657A2 / B2 ، G657B3 ،

· 1-2 فیبر

سیاه یا سفید LSZH ، ضد UV

· کابل 2.0x3.0mm

2 ، کابل رها کردن خودکشی هوایی FTTH

در دسترس برای

· G657A1 ، G657A2 / B2 ، G657B3 ،

· 1-2 فیبر

سیاه یا سفید LSZH ، ضد UV

· کابل 2.0x5.0mm

· اتصالات SC و LC از قبل خاتمه یافته

IMG_1239.JPG

پورت دسترسی

· آداپتور SC Simplex ، آبی / سبز ، IL <0.2dB

· آداپتور LC Duplex ، آبی / سبز ، IL <0.2dB

· آداپتور SC Simplex با دیافراگم خودکار ، باز کردن بیرونی آبی / سبز ، IL <0.2dB

· آداپتور SC Simplex با کرکره اتوماتیک ، باز به سمت داخل آبی / سبز ، IL <0.2dB

· آداپتور LC Duplex با کرکره اتوماتیک ، باز به بیرون ، آبی / سبز ، IL <0.2dB


محصولات مرتبط

24F توزیع توزیع فیبر Box.jpg

جعبه توزیع فیبر 24F-FDB-24CFDB-24C

48 پورت Fiber Hub.jpg

48 پورت مرکز توزیع فیبر


بهترین گزینه برای راه حل FTTx

4.jpg


بسته بندی

بسته بندی فیبر پچ به راحتی گرفته شده و محافظت شده از آن توسط OMC به عنوان پیش فرض اندازه کارتن استاندارد استفاده شده است: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54 * 39 * 34 سانتی متر. کدام کارتن مورد استفاده قرار می گیرد بستگی به کالاهایی دارد. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.


گواهینامه:

محصولات ما توسط این گواهینامه ها تأیید می شود

6.jpg7.jpg8.jpg


اطلاعات شرکت:

شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. قابلیت های ما شامل طراحی ، توسعه ، پیشرفت و ادغام محصول / راه حل است. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. ما در انتخاب محصولات مناسب برای نیازهای شبکه نوری به شما کمک می کنیم.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg


سؤالات متداول:

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ بند ناف MTP / MPO.

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 کانکتور.

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: 李晗

تلفن: +8618682182825

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.