خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

کابل فیبر نوری 12F میکرو فیبر نوری LC APC - LC APC SM OS2 کابل اصلی 3.0 میلی متر OD fanout 2.0mm کابل OD IEC درجه B1

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل فیبر نوری 12F میکرو فیبر نوری LC APC - LC APC SM OS2 کابل اصلی 3.0 میلی متر OD fanout 2.0mm کابل OD IEC درجه B1

چین کابل فیبر نوری 12F میکرو فیبر نوری LC APC - LC APC SM OS2 کابل اصلی 3.0 میلی متر OD fanout 2.0mm کابل OD IEC درجه B1 تامین کننده
کابل فیبر نوری 12F میکرو فیبر نوری LC APC - LC APC SM OS2 کابل اصلی 3.0 میلی متر OD fanout 2.0mm کابل OD IEC درجه B1 تامین کننده کابل فیبر نوری 12F میکرو فیبر نوری LC APC - LC APC SM OS2 کابل اصلی 3.0 میلی متر OD fanout 2.0mm کابل OD IEC درجه B1 تامین کننده کابل فیبر نوری 12F میکرو فیبر نوری LC APC - LC APC SM OS2 کابل اصلی 3.0 میلی متر OD fanout 2.0mm کابل OD IEC درجه B1 تامین کننده کابل فیبر نوری 12F میکرو فیبر نوری LC APC - LC APC SM OS2 کابل اصلی 3.0 میلی متر OD fanout 2.0mm کابل OD IEC درجه B1 تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل فیبر نوری 12F میکرو فیبر نوری LC APC - LC APC SM OS2 کابل اصلی 3.0 میلی متر OD fanout 2.0mm کابل OD IEC درجه B1

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OEM or OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: فیبر نوری 12F میکرو کابل فیبر LC APC - LC APC SM OS2

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35cm کارتن
زمان تحویل: 3-7 روز
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، Paypal
قابلیت ارائه: 1000000 پیک در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
حالت: فیبر نوری 12F میکرو کابل فیبر LC APC - LC APC SM OS2 از دست دادن درج: .120.12dB (درجه IEC درجه B)
برگشت ضرر: d60dB کابل OD: 2.0 میلی متر
نوع فیبر: 9/125 حالت تک مواد: کاپشن PVC / LSZH
نوع لهستانی: APC طول موج: 1310 / 1550nm
گواهی: IEC-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5(FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE دمای ذخیره سازی: -45 ~ 85 ° C

فیبر نوری 12F میکرو کابل فیبر نوری LC APC - LC APC SM OS2 کابل اصلی 3.0mm OD fanout 2.0mm کابل OD IEC درجه B1

این بند ناف Patch با OD 3.0 میلی متر کابل میکرو فیبر 24F از قبل خاتمه یافته است. کانکتور LC / APC 2.0 در هر انتهای نصب شده است. کابل هوادار OD 2.0 میلی متر است. یک کیت هوادار در محل اتصال کابل اصلی و کابل فنوتی نصب خواهد شد. این کابل طراحی جدید دارای OD کوچک است اما دارای 12F است ، در فضای کابل کشی نوری خود صرفه جویی کنید ، کابل کشی پایین را دشوار کنید ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

کابل فیبر نوری بی حسگر 9 / 125μm OS2 تنها خم یا پیچ خورده در مقایسه با کابل های فیبر نوری سنتی کاهش می یابد و این باعث می شود نصب و نگهداری کابل های فیبر نوری کارآمد تر شود. همچنین می تواند فضای بیشتری را برای کابل کشی با چگالی بالا در مراکز داده ، شبکه های سازمانی ، اتاق مخابراتی ، مزارع سرور ، شبکه های ذخیره سازی ابری و هر مکانی که به کابل های لایه فیبر مورد نیاز است ، ذخیره کند.


این کابل فیبر نوری تک حالت 9/125 OS2 برای اتصال اتصالات اترنت 1G / 10G / 40G / 100G / 400G ایده آل است. این می تواند داده ها را تا 10 کیلومتر در 1310nm یا 40 کیلومتر در 1550nm انتقال دهد.

جزئیات محصولات

کانکتور LC APC با کیفیت بالا با بسیاری از استاندارد های بین المللی مطابقت دارد

LC: TIA / EIA، FOCIS10، GR-326 EIA / TIA-604-10، IEC61754-20 و JIS C5973.

فروس سرامیکی SM با کیفیت بالا ، تمرکز خوب <0.3um

فیبر 657A1 غیر حساس ، در هر فیبر 12 خم شوید. بهترین فیبر 250 میلی لیتری را برای محافظت از خود ارائه دهید.

ژاکت LSZH ، تقاضای CPR را برآورده کنید

تعداد فیبر OD (میلی متر)

حداقل مجاز

مقاومت کششی (N)

حداقل مجاز

Crush Load (N / 100mm)

حداقل خم شدن

رادیوس (MM)

12 0.15 3.0 3.0

کوتاه مدت: 180

طولانی مدت: 90

کوتاه مدت: 500

بلند مدت: 150

استاتیک: 10D

پویا: 20D

عملکرد نوری

نوع اتصال LC به LC نوع لهستانی APC به APC
حالت فیبر OS2 9 / 125μm طول موج 1310 / 1550nm
ضرر درج .120.12dB (IEC درجه B1) برگشت ضرر d50dB
فیبر درجه G.657.A1 حداقل شعاع خم 10 میلی متر
استنباط در 1310 نانومتر 0.36 دسی بل / کیلومتر استنباط در 1550 نانومتر 0.22 دسی بل / کیلومتر
تعداد فیبر 12 قطر کابل 3.0 میلی متر
کت کابل PVC / LSZH قطبیت A (Tx) به B (Rx)
دمای کارکرد -20 ~ 70 ° C دمای ذخیره سازی -40 ~ 80 ° C

ویژگی های کیفیت:

YOFC G.657.A1 فیبر غیر حساس خم می شود

حداقل شعاع خم 10.0 میلی متر

آزمایش از دست دادن درج و از دست دادن بازگشت

بازرسی صورت نهایی

آزمون تداخل سنج سه بعدی

ساختار کابل فیبر نوری غیر حساس را خم کنید

یک سنگر شکستگی منحصر به فرد با لایه شیشه ای با ضریب ضریب مقاومت پایین در BIF ، که باعث پراکندگی نور هنگام پیچاندن و خم شدن می شود و از انتقال شبکه به صورت پایدار و سریع اطمینان می کند.

کیفیت چهره نهایی (SM)

UPC SM

منطقه دامنه (میکرومتر) خراشها عیوب ارجاع
پاسخ: هسته 0 تا 25 هیچ یک هیچ یک IEC 61300-3-35: 2015
ب: روکش فلزی 25 تا 115 هیچ یک هیچ یک
ج: چسب 115 تا 135 هیچ یک هیچ یک
د: تماس بگیرید 135 تا 250 هیچ یک هیچ یک
ه: بقیه فرول هیچ یک هیچ یک

تحمل طول

طول کلی (L) (متر) طول تحمل (سانتی متر)
0 <L <1 + 5 / -0
1 <L <10 + 10 / -0
10 <L <40 + 15 / -0
40 <L + 0.5٪ x L / -0

pack-patch cord.jpg


محصولات مرتبط

اطلاعات شرکت

شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

ضمانت کابل فیبر نوری با کیفیت بالا
تست جامع عملکرد باعث می شود کابل با ایمن تر کار کند و انتقال داده ها در شبکه شما قابل اطمینان تر و پایدار باشد.

گرد و غبار wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Exhibition.jpg

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات