خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

کابل فیبر Fatch Patch SC APC - SC APC G657A1 کابل قطره ای LSZH در فضای باز

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل فیبر Fatch Patch SC APC - SC APC G657A1 کابل قطره ای LSZH در فضای باز

چین کابل فیبر Fatch Patch SC APC - SC APC G657A1 کابل قطره ای LSZH در فضای باز تامین کننده
کابل فیبر Fatch Patch SC APC - SC APC G657A1 کابل قطره ای LSZH در فضای باز تامین کننده کابل فیبر Fatch Patch SC APC - SC APC G657A1 کابل قطره ای LSZH در فضای باز تامین کننده کابل فیبر Fatch Patch SC APC - SC APC G657A1 کابل قطره ای LSZH در فضای باز تامین کننده کابل فیبر Fatch Patch SC APC - SC APC G657A1 کابل قطره ای LSZH در فضای باز تامین کننده کابل فیبر Fatch Patch SC APC - SC APC G657A1 کابل قطره ای LSZH در فضای باز تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل فیبر Fatch Patch SC APC - SC APC G657A1 کابل قطره ای LSZH در فضای باز

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OEM or OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: SC APC یکپارچه راه انداز کابل سقفی کابل

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1000 متر
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35cm کارتن
زمان تحویل: 3-7 روز
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، پی پال
قابلیت ارائه: 1000000 پیک در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محصولات: کابل فیبر Fatch Patch SC APC - SC APC G657A1 کابل قطره ای LSZH در فضای باز تعداد فیبر: 1
ساخت و ساز: حمایت از خود نوع فیبر: حالت مجرد 9/125
مواد: کاپشن PVC / LSZH کانکتور: برنامه APC
از دست دادن درج: .30.3dB برگشت ضرر: APC≥60dB

کابل فیبر Fatch Patch SC APC - SC APC G657A1 کابل قطره ای LSZH در فضای باز

این یک نوع کابل پچ اما مونتاژ با کابل قطره ای از خود پشتیبانی هوایی FTTH است . این آخرین کابل در پروژه FTTH است. به طور گسترده ای بین صفحه Fact ، جعبه ترمینال ، تجربه ONU استفاده می شود. با دسترسی آسان به فیبر و نصب ساده ، کابل FTTH می تواند به طور مستقیم به خانه ها متصل شود. برای اتصال با تجهیزات ارتباطی مناسب است و از آن به عنوان کابل دسترسی در سیستم توزیع محل استفاده می شود. الیاف نوری در مرکز کابل قرار گرفته و دو عضو قدرت موازی فیبر تقویت کننده پلاستیک (FRP / KFRP) در دو طرف قرار دارند. سپس ، کابل با روکش LSZH تکمیل می شود. همچنین ، مشتریان می توانند کانکتورهای مورد نیاز شما را مشخص کنند.


استاندارد اتصال:

SC: TIA / EIA ، FOCIS3 ، GR-326.NTT-SC IEC61754-4 و JIS C5973.


مشخصات کابل:

نوع کابل کابل قطره ای FTTH تعداد فیبر 1-2 فیبر
ساخت و ساز حمایت از خود نوع فیبر Singlemode G.657A
مواد ژاکت بیرونی LSZH (سیاه و سفید) مواد عضو قدرت سیم FRP / KFRP / فولاد جامد
قطر کابل (0.2 2.0 2.0) × (0.2 5.0 5.0) mm وزن 20 کیلوگرم در کیلومتر
مقاومت کششی (بلند مدت و کوتاه مدت) 100 / 200N Crush Load (بلند مدت و کوتاه مدت) 300/1000 (N / 100mm)
شعاع خمش (بلند مدت و کوتاه مدت) 10D / 20D (میلی متر) دمای کار / ذخیره سازی -40 تا +85 ° C

عملکرد نوری.

نوع کابل رنگ آمیزی در فضای باز / داخل ساختمان FTTH تعداد فیبر ساده
اتصال دهنده برنامه APC مواد ژاکت دود هالوژن کم دود
قطر کابل 2.0x5.0mm نوع فیبر Singlemode G657A1
ضرر درج .30.3dB برگشت ضرر d30dB
مواد عضو قدرت FRP مقاومت کششی (بلند مدت و کوتاه مدت) 300 / 600N
Crush Load (بلند مدت و کوتاه مدت) 1100/2200 (N / 100mm) شعاع خمش (بلند مدت و کوتاه مدت) 10D / 20D (میلی متر)
دمای نصب -10 تا + 60 ° C دمای عملیات -10 تا + 60 ° C
مورد آزمون شرایط آزمایشی مقدار (dB)
UPC APC
عملکرد نوری ضرر درج منبع نور LED 1310nm <0.3 <0.3
برگشت ضرر منبع نور LED 1310nm > 50 > 60
عملکرد محیطی (تغییر حداکثر ضرر درج) درجه حرارت بالا + 85 ° C168 ساعت <0.2
چرخه دما -40- + 75 ° C ، 21 چرخه 168 ساعت <0.2
پیری رطوبت + 75 درجه سانتیگراد ، 95٪ RH ، 168 ساعت <0.2
دوچرخه سواری رطوبت / تراکم -10 ° C- + 65 ° C ، 90٪ ~ 100٪ RH ، 14 چرخه 168 ساعت <0.2
عملکرد مکانیکی (تغییر حداکثر ضرر درج) لرزش 10-55 هرتز ، 1.5 میلی متر (pp) <0.2
فلکس 0.9 کیلوگرم ، -90o ~ + 90o برای 100 چرخه تکرار کنید <0.2
پیچ خوردگی 1.35kg ، 90o ~ + 90o ، 10times <0.2
مقاومت در برابر کشش 90N ​​، 10min <0.2
رها کردن H = 1.5M ، از کل 8 قطره <0.2
قابل تعویض به طور تصادفی <0.2
دوام 500 بار <0.2

عملکرد اصلی مکانیکی و محیطی

موارد تست استاندارد مقدار مشخص شده الزامات
تنش IEC 60794-1-2-E1 به داده های فنی مراجعه کنید

میرایی اضافی:

.40.4dB پس از آزمایش

خرد کردن IEC 60794-1-2-E3 به داده های فنی مراجعه کنید

میرایی اضافی:

.40.4dB پس از آزمایش

تأثیر IEC 60794-1-2-E4

R = 300 mm ، 10Nm ،

یکی در 3 مکان مختلف

میرایی اضافی:

.40.4dB پس از آزمایش

خم شدن مکرر IEC 60794-1-2-E6 R = 30H

میرایی اضافی:

.40.4dB پس از آزمایش

دوچرخه سواری دما IEC 60794-1-2-F1 -40 ° C ~ + 70 ° C

تغییر میرایی:

.4 4/0 d دسی بل / کیلومتر بعد از آزمایش

راه حل ایده آل با استفاده از کابل افت فشار FTTH

یک شبکه FTTH با ظرفیت بالا فرصتی برای ایجاد مزیت رقابتی و حفظ یک شبکه سازگار با محیط زیست با مصرف برق کمتر می دهد. با داشتن ساختار ساده و وزن سبک ، کابل رها کننده FTTH برای پشتیبانی کابل کشی در فضای باز و سرپوشیده بسیار توصیه می شود.

بسته بندی

بسته بندی فیبر پچ به راحتی گرفته شده و محافظت شده از آن توسط OMC به عنوان پیش فرض اندازه کارتن استاندارد استفاده شده است: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54 * 39 * 34 سانتی متر. کدام کارتن مورد استفاده قرار می گیرد به کالای کمی بستگی دارد. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.


ضمانت کابل فیبر نوری با کیفیت بالا

تست جامع عملکرد باعث می شود کابل با ایمن تر کار کند و انتقال داده ها در شبکه شما قابل اطمینان تر و پایدار باشد.

گرد و غبار wrokshop.jpg

Polishing.jpg

کیفیت Contorl.jpg

گواهینامه:

محصولات ما توسط این گواهینامه ها تأیید می شود

اطلاعات شرکت:

شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

Exhibition.jpg

حمل و نقل.jpg

سؤالات متداول:

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ بند ناف MTP / MPO.

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 کانکتور.

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: 李晗

تلفن: +8618682182825

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات