خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکابل مادون قرمز MTP

کابل کراوات کابل مجهز به یک مودم 12F MTP زن تا 6 LC UPC دوطرفه LSZH OS2 9/125

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل کراوات کابل مجهز به یک مودم 12F MTP زن تا 6 LC UPC دوطرفه LSZH OS2 9/125

چین کابل کراوات کابل مجهز به یک مودم 12F MTP زن تا 6 LC UPC دوطرفه LSZH OS2 9/125 تامین کننده
کابل کراوات کابل مجهز به یک مودم 12F MTP زن تا 6 LC UPC دوطرفه LSZH OS2 9/125 تامین کننده کابل کراوات کابل مجهز به یک مودم 12F MTP زن تا 6 LC UPC دوطرفه LSZH OS2 9/125 تامین کننده کابل کراوات کابل مجهز به یک مودم 12F MTP زن تا 6 LC UPC دوطرفه LSZH OS2 9/125 تامین کننده کابل کراوات کابل مجهز به یک مودم 12F MTP زن تا 6 LC UPC دوطرفه LSZH OS2 9/125 تامین کننده کابل کراوات کابل مجهز به یک مودم 12F MTP زن تا 6 LC UPC دوطرفه LSZH OS2 9/125 تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل کراوات کابل مجهز به یک مودم 12F MTP زن تا 6 LC UPC دوطرفه LSZH OS2 9/125

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OEM or OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: MPO به LC حالت زن تنها

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35cm کارتن
زمان تحویل: 3-7 روز
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، پی پال
قابلیت ارائه: 1000000 پیک در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
حالت: MTP زن به LC حالت UPP دوطرفه از دست دادن درج: ≤0.35dB (کم هزینه)
برگشت ضرر: MTP ≥55dB، LC≥50dB کابل OD: 3.0mm 12F
نوع فیبر: تنها حالت 9/125 ماده: کت PVC / LSZH
گواهی: ROHS and ISO تعویض پذیری: ≤0.2dB

MTP زن تا 6 LC UPC دوقطبی 12 الیاف LSZH OS2 9/125 Single Mode Breakout Cable طول سفارشی زرد

کابلهای مجهز به کابل MTP انتقال از چند فیبر کابل به فیبرهای فردی یا اتصال دوگانه را ارائه می دهند. همچنین به عنوان کابل شکستن MTP یا کابل خروجی MTP نیز دارای یک اتصال MPO تک در یک طرف است که به 4-12 کانکتور متصل می شود و این نوع کانکتور ها می تواند LC، SC، ST، و غیره باشد. در 4 ، 6، 8، یا 12 تنظیمات فیبر کابل با طول 0.5-100 متر و دیگر طول های سفارشی. کابل مهار MTP یک سیستم کابل کشی قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای مهاجرت از 10G میراث به اترنت 40G / 100G با سرعت بالاتر فراهم می کند. موارد زیر هستند

مزایای استفاده از کابل مهار MTP:

  • صرفه جویی در فضا - تجهیزات فعال و کابل ستون فقرات برای صرفه جویی در فضا مفید هستند.
  • سیستم نصب و راه اندازی آسان - کارخانه خاتمه دهنده سیستم باعث صرفه جویی در زمان نصب و راه اندازی مجدد شبکه می شود.
  • اجزای استاندارد قابلیت اطمینان بالا در فرآیند تولید برای تضمین کیفیت محصول استفاده می شود.

کابل MTP-LC / SC / FC / ST فیبر پچ با اتصال MTP و LC / SC / FC / ST در هر دو طرف متوقف می شود. همه اتصالات MPO OMC از USCONEC هستند .

استاندارد MTP:

  • مطابق استاندارد IEC IEC-61754-7؛ JIS C5982؛ TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE سازگار است
  • کابل کشی ساخت یافته در هر TIA-568-C
  • اپتیک موازی
    • انجمن اینترنتی نوری (OIF) سازگار است
    • InfiniBand مطابق
  • InfiniBand

- 10G فیبر کانال مطابق

- 40G و 100G IEEE 802.3

- QSFP

امکانات:

  • کاهش درج درونی، افت بازده بالا
  • MT بر پایه فیبر چند فوتی، 4،8،12 و 24 اتصالات فیبر و اتصالات و مونتاژ
  • راه حل اقتصادی برای فشرده سازی فشرده
  • طراحی شده برای از دست دادن کم و از دست دادن استاندارد SM و MM برنامه های کاربردی
  • کابل گرد و غبار، کابل بیضی و گزینه های روبان خالی موجود است
  • محوطه رنگی موجود برای تمایز نوع فیبر، نوع لهستانی و / یا نوع کانکتور
  • خوب در تکرارپذیری و تبادل


شرح:

MTP / MPO زن تا 6 LC UPC دوبلکس 12 الیاف LSZH Breakout کابل مونتاژ


MPO- LC مشخصات پچ پچ:

اتصال A MTP (زن) اتصال ب LC UPC (6)
فیبر رده SMF 9 / 125μm شمار فیبر 12
نوع فیبر دوبلکس طول موج 1310 نانومتر / 1550 نانومتر
جلیقه کابل 3.0 میلیمتر LSZH-زرد قطر فن خروجی 2.0 میلیمتر
از دست دادن درج، حداکثر ≤0.35dB افت بازده، حداقل MTP≥55dB، LC≥50dB
طول برک آوت 0.5 متر طول عمر ≥500 بار
حداقل نصب رادیو خم 29 میلیمتر حداقل عملیات رادیوس خم 15 میلی متر
استحکام کششی 400 N مقاومت در برابر شکست (برگشت پذیر) 750 نان / 10 سانتیمتر
دمای عملیاتی -40 تا + 80 درجه سانتیگراد درجه فیبر G652D

G657 ---- 7.5MM (حداقل عملیات رادیو خم)


کاربرد


ضمانت کابل MPO با کیفیت بالا

1. دستگاه پرداخت با کارایی بالا و تکمیل شده توسط نگهدارنده های صفحات دقت طراحی شده برای فریل MT.
2. Interferometer 3D اطمینان از روند MTP / MPO صحت را تأیید می کند و تمام پارامترهای متشکل از فررو MT متمرکز شده و بیش از استانداردهای صنعتی است.
3. انعطاف پذیری تستر طیف کاملی از تست نوری مورد نیاز برای مجتمع های کابل های پیچیده و فیبر بالا را فراهم می کند.


انواع اتصالات MPO
MPO مرد با پین MPO زن بدون پین
دو ویژگی دیگر که به وضوح قابل مشاهده هستند عبارتند از: بینی ها و شیارهای راهنمای (کلید) در قسمت بالا
(توجه داشته باشید: اتصال زن باید با نوع رابط مرد باشد.)

بسته بندی و تحویل:

جزئیات بسته بندی

1.Fumigation درام چوب، درام plywooden یا درام چوبی
جعبه 2. کارتون
3.customized

بندر: شنژن


محصولات مرتبط:

1x2 بلوک PLC Splitter SC UPC

LC sm loopback

ATtenuator LC 10dB


کاربرد:

1. CATV

2. ختم دوز فعال

3. شبکه های مخابراتی

4. مترو

5. شبکه های محلی (شبکه های محلی)

6. شبکه های داده پردازش

7. تجهیزات تست


بسته بندی

این بسته کابلی فیبر پلاستیکی به آسانی گرفته شده و به خوبی محافظت شده با برچسب OMC مشخص شده است. استاندارد کارتن اندازه: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54 * 39 * 34 سانتی متر کدام کارتن مورد استفاده قرار می گیرد به تعداد کالاها بستگی دارد. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

1. کیسه های پلی کربنات پلاستیکی 2. کیسه های حباب 3. کارتن کاغذی 4. پالت بدون فومی


صدور گواهینامه:

محصولات ما با این گواهینامه ها تایید شده است


اطلاعات شرکت:

شرکت صنعتی OMC، محدود که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد، از سال 2007 محصولات منفعل FTTX را صادر می کند. ما بر روی ارائه راه حل های FTTX نوآورانه و یکپارچه برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. قابلیت های ما عبارتند از طراحی محصول / راه حل، توسعه، ارتقاء و ادغام. محصولات ما یکی از بالاترین عملکرد در صنعت هستند و واقعا بهترین ارزش را در صنعت نشان می دهند. ما همچنین آموزش، پشتیبانی پیش از و پس از فروش را ارائه می دهیم. ما به شما کمک می کنیم محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه اپتیک خود انتخاب کنید.



سوالات متداول:

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله، ما کارخانه واقعی بیش از 10 سال است

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابل های فیبر نوری در فضای باز؛ کابل فیبر نوری داخلی؛ کابل FTTH قطره؛

کابل پچ زره پوش داخلی فیبر کابل؛ کابل پچ اپتیک SC / LC / FC / ST؛ پچ پچ نوری MTP / MPO.

3. آیا گواهی نامه برای مواد خام دارید؟

ما همکاری های طولانی مدت با ISO9001، ROHS تامین کنندگان مواد اولیه را ایجاد می کنیم.

4. زمان تحویل شما چیست؟

در عرض 24 ساعت برای انواع نرمال کابل فیبر نوری؛

3 تا 5 روز برای فیبر نوری کابلهای پچ با 10000 کانکتور.

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای فیبر نوری کابل: 1KM

هیچ MOQ مورد نیاز برای کابلهای پچ فیبر نوری وجود ندارد، زیرا موجودی برای انواع نرمال وجود دارد.

6. آیا شما در کشور یا داخلی کشور توزیع می کنید؟

تا به امروز، ما محصولات خود را به طور مستقیم به مشتریان می فروشیم. و قیمت کارخانه می تواند ارائه شود.

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T، Western Union و Paypal قابل قبول هستند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: 李晗

تلفن: +8618682182825

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.