خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

12 عدد از LC UPC فیبر نوری Pigtail مجموعه SM 9 / 125um 900um برای پانچ opanel، ODF، 12 عدد یک بسته، LSZH بافر شل

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

12 عدد از LC UPC فیبر نوری Pigtail مجموعه SM 9 / 125um 900um برای پانچ opanel، ODF، 12 عدد یک بسته، LSZH بافر شل

چین 12 عدد از LC UPC فیبر نوری Pigtail مجموعه SM 9 / 125um 900um برای پانچ opanel، ODF، 12 عدد یک بسته، LSZH بافر شل تامین کننده
12 عدد از LC UPC فیبر نوری Pigtail مجموعه SM 9 / 125um 900um برای پانچ opanel، ODF، 12 عدد یک بسته، LSZH بافر شل تامین کننده 12 عدد از LC UPC فیبر نوری Pigtail مجموعه SM 9 / 125um 900um برای پانچ opanel، ODF، 12 عدد یک بسته، LSZH بافر شل تامین کننده 12 عدد از LC UPC فیبر نوری Pigtail مجموعه SM 9 / 125um 900um برای پانچ opanel، ODF، 12 عدد یک بسته، LSZH بافر شل تامین کننده 12 عدد از LC UPC فیبر نوری Pigtail مجموعه SM 9 / 125um 900um برای پانچ opanel، ODF، 12 عدد یک بسته، LSZH بافر شل تامین کننده 12 عدد از LC UPC فیبر نوری Pigtail مجموعه SM 9 / 125um 900um برای پانچ opanel، ODF، 12 عدد یک بسته، LSZH بافر شل تامین کننده

تصویر بزرگ :  12 عدد از LC UPC فیبر نوری Pigtail مجموعه SM 9 / 125um 900um برای پانچ opanel، ODF، 12 عدد یک بسته، LSZH بافر شل

جزئیات محصول:

محل منبع: چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ISO 9001, RoHS
شماره مدل: 12colors LCUPC پیگاتیل

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 500PCS
قیمت: US$6 / Set
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی. چندین کیسه در یک کیسه پلاستیکی بزرگتر. صدها کیسه در یک کارتون 54 * 35
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 1000000 مجموعه / ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
از دست دادن درج:: <0.2dB (معمولی)، 0.3dB (حداکثر) برگشت ضرر:: APC> 60dB؛ UPC> 50dB
سطح کیفیت:: IEC کلاس C و IEC کلاس B تداخل 3D 100٪:: در دسترس
فورل های چرم پایان:: 100٪ تمیز، بدون گرد و غبار، بدون آب، بدون خراش گواهی: ISO 9001, RoHS
نرم افزار:: سرویس نصب:: در دسترس

12 عدد از LC UPC فیبر نوری Pigtail مجموعه SM 9 / 125um 900um برای پانچ opanel، ODF، 12 عدد یک بسته، LSZH بافر شل

هنگامی که از خارج از کابل گیاه خارج می شود، Pigtails برای برنامه های اسپلایس استفاده می شود. این شامل یک کانکتور و طول خاصی از کابل فیبر است. ملاقات با Telcordia GR-326 Core و ROHS مورد نیاز است. تمام OTA های کلاسیک OMC کارخانه بازرسی و آزمایش می شوند، با داده های تداخل سنج موجود بر اساس درخواست.

 

امکانات:

Ø کاهش ضایعات درونی، کاهش انعکاس کم

Ø انعطاف پذیری و آسان ساختن بافر فیبر را محدود کنید

Ø رنگ های بافر فیبر قابل شناسایی در تمام شرایط روشنایی

Ø زمان نصب را کاهش می دهد

Ø امکان جابجایی نادرست را با امکان فیبر نوری فراهم می کند

Ø پایان چهره پاک و بدون خراش

Ø آزمون تطبیقی ​​هندسی برای تولید نرمال اعمال می شود.

Ø 100٪ تداخل سنجی تحت شرایط خاصی در دسترس است

 

اطلاعات محصولات

اتصال A

LC

اتصال ب

نابود شده

فیبر رده

تک حالت (G657A1 و A2)

شمار فیبر

سیمپلکس

لهستانی

کامپیوتر

قطر کابل

0.9 میلیمتر

مواد ژاکت

PVC / LSZH / OFNR / OFNP

کت رنگ

12 رنگ مختلف

طول موج

1310 و 1550 نانومتر

طول عمر

> 1000 بار

از دست دادن درج

≤0.3dB

تعویض پذیری

≤0.2dB

برگشت ضرر

≥60dB

لرزش

≤0.2dB

دمای کار

-40 ~ 75 درجه سانتیگراد

دمای ذخیره سازی

-45 ~ 85 درجه سانتی گراد

                                                    

مشخصات هندسی (فقط برای تداخل سنجی 3D تست شده)

آیتم های تست

اتصالات

PC End-face

APC End-face

شعاع انحنای

SC / FC / ST

10 ~ 25 میلیمتر

5 تا 12 میلیمتر

LC / MU

7 ~ 25 میلیمتر

5 تا 15 میلیمتر

افس افست

50 um

ارتفاع کروی فیبر

+/- 50 نانومتر

افست زاویه ای

------

8 ± 0.2 درجه

 

گزینه CUSTOM

 

  OMC همچنین مجموعه ای کامل از خدمات نصب، مانند اتصالات فیبر، طول، رنگ، درجه فیبر، مشخصات، مواد، بسته و غیره را فراهم می کند.

جزئیات .jpg

 

اطلاعات فیزیکی

Physical.jpg

تحمل طول: 0-5M: + 5cm / -0cm؛ 5-100m: + 10cm / -0cm

 

فیبر نوری Pigtail برای Fusion Splicing

کابل های فیبر فیبر نوری یک راه سریع برای پایان دادن به کارخانه در این زمینه را فراهم می کند.

application.jpg

 

روش بسته

نحوه انتخاب نوع فیبر نوری راست؟

PS: تفاوت حالت فیبر OM4 و OM3 به شرح زیر است
1. OM4 به طور خاص برای انتقال لیزری VSCEL بکار گرفته شد و فاصله کانونی 10 گیگاهرتز / ثانیه تا 550 متر (در مقایسه با 300M با OM3) امکان پذیر است.
2. پهنای باند مودال برای OM4 بیش از دو برابر OM3 است.
3. برای کابل OM4 patch 4700 MHz.km است در حالیکه برای OM3 2000 MHz.km است.

تعیین

قطر فیبر (μm)

تایپ کنید

اترنت سریع 100BASE-FX

1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX

1 گیگابیت اترنت 1000BASE-LX

10Gbps اترنت 10GBASE

اترنت 40 گیگابایتی SRB 40 گیگابایتی

100Gbps اترنت 100GBASE SR4

OM1

62.5 / 125

چند منظوره

2000 متر

275 متر

550 متر

33 متر

پشتیبانی نشده

پشتیبانی نشده

OM2

50/125

چند منظوره

2000 متر

550 متر

550 متر

82 متر

پشتیبانی نشده

پشتیبانی نشده

OM3 (بهینه سازی لیزر)

50/125

چند منظوره

2000 متر

550 متر

550 متر

300 متر

100 متر (SR4)

100 متر (SR4)

OM4 (لیزر بهینه شده)

50/125

چند منظوره

2000 متر

550 متر

550 متر

400 متر

150 متر (SR4)

150 متر (SR4)

حالت تک

9/125

حالت تک

2000 متر

5 کیلومتر در 1310 نانومتر

5 کیلومتر در 1310 نانومتر

10 کیلومتر در 1310 نانومتر

N / A

N / A

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: yoyo

تلفن: +8618620325400

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.