خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

بند ناف Uncoot LC / UPC - LC / UPC SM Dual Duplex 3.0 میلی متر

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

بند ناف Uncoot LC / UPC - LC / UPC SM Dual Duplex 3.0 میلی متر

چین بند ناف Uncoot LC / UPC - LC / UPC SM Dual Duplex 3.0 میلی متر تامین کننده
بند ناف Uncoot LC / UPC - LC / UPC SM Dual Duplex 3.0 میلی متر تامین کننده بند ناف Uncoot LC / UPC - LC / UPC SM Dual Duplex 3.0 میلی متر تامین کننده بند ناف Uncoot LC / UPC - LC / UPC SM Dual Duplex 3.0 میلی متر تامین کننده بند ناف Uncoot LC / UPC - LC / UPC SM Dual Duplex 3.0 میلی متر تامین کننده

تصویر بزرگ :  بند ناف Uncoot LC / UPC - LC / UPC SM Dual Duplex 3.0 میلی متر

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: Uniboot LC-LC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در هر کیسه PE، چند قطعه در یک کارتن 54 * 39 * 35cm دیگر اندازه کارتن نیز موجود است
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 100000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
سطح کیفیت: IEC درجه C و IEC درجه B از دست دادن درج: <0.2dB (معمولی) ، 0.3 dB (حداکثر)
برگشت ضرر: > 60dB 100٪ تداخل سه بعدی آزمایش شده است: در دسترس
فرمول انتهایی صورت را تمیز کنید: 100٪ تمیز ، بدون گرد و غبار ، آب ، خراش نیست استاندارد: Telcordia GR-326.Core
مجوز شرکت: ISO 9001: 2008 کابل: G652D، G655، G657، OM1، OM2، OM3، OM4 و غیره
اندازه کابل: 0.9 میلی متر ، 1.2 میلی متر ، 1.6 میلی متر ، 2.0 میلی متر ، و 2.8 میلی متر رنگ ژاکت: مورد نیاز

توضیحات محصول

کابل پچ تنگ ، با دو فیبر ، SMF

از آنجا که محیط شبکه امروز به طور فزاینده به راه حل های با سرعت بالا و چگالی زیاد وابسته می شود ، مدیریت مؤثر کابل یک مسئله واقعی است. نگرانی اصلی نحوه مدیریت کابل های بیشتر در فضای کمتری است.

 

کابل وصله Uniboot از کابل مخصوص "دور دوبلکس" مخصوص استفاده می کند که امکان انتقال مضاعف را از طریق یک کابل منفرد فراهم می کند و باعث کاهش فضای مدیریت کابل در مقایسه با کابل های وصله استاندارد می شود. کابلهای با چگالی بالا که به کمک اتصال دهنده uniboot "فشار لمسی" انعطاف پذیر طراحی شده اند ، فیبر insenstive خم شده و از بین رفتن فوق العاده کم (0.15dB) برای اتصال 10GBase ، 40GBase و 100GBase در مرکز داده. مجامع کابل LC Uniboot OMC بهترین راه حل را برای برنامه های با چگالی بالا ، مراکز داده ، اتصال متصل کننده و اتصال متقابل ، شبکه های خصوصی و تاسیسات فرض ارائه می دهد.

 

بند ناف فیبر uniboot ما فضای مدیریت کابل را تا 68 درصد در مقایسه با کابل های وصله استاندارد کاهش می دهد. کابل پچ از کابل مخصوص "دور دوبل" دور استفاده می کند که امکان انتقال مضاعف را از طریق یک کابل 3 میلی متری منفرد فراهم می کند. به عنوان یک نتیجه از این ویژگی ها بند ناف uniboot ما جریان هوا و دید بهتر تجهیزات را در محیط شبکه با چگالی بالا ارائه می دهد. بند ناف uniboot ما در طیف گسترده ای از مواد کابل از جمله LSZH ، Plenum و Riser موجود است

 

اطلاعات محصولات

SM

 

اتصال دهنده

Push Tab LC را فشار دهید تا Pull Tab LC را فشار دهید

ژاکت OD

3.0 میلی متر

حالت فیبر

OS2 SMF

رنگ ژاکت

رنگ زرد

نوع لهستانی

UPC به UPC

طول موج

1310 / 1550nm

نوع فیبر

دوبلکس

مواد ژاکت

PVC / LSZH

ضرر درج

معمولی 0.25dB

برگشت ضرر

d50dB

دمای کارکرد

-40 درجه سانتیگراد تا 75 درجه سانتی گراد

دمای ذخیره سازی

-45 درجه سانتی گراد تا 85 درجه سانتی گراد

 

مشخصات هندسی (فقط برای درخواست آزمایش تداخل سنج سه بعدی)

موارد آزمایش

اتصالات

رایانه رومیزی

APC چهره انتهایی

شعاع انحنای

LC

7 ~ 25 میلی متر

5 ~ 15 میلی متر

Apex افست

≤50 ام

ارتفاع کروی فیبر

+/- 50 نانومتر

افست زاویه ای

------

8 ° ± 0.2 °

 

بسته بندی و برچسب زدن

 

این کابل فیبر نوری قابل استفاده و محافظت از آن به راحتی پیش بینی شده و توسط OMC علامت گذاری شده است.

.jpg

چگونه نوع کابل فیبر نوری مناسب را انتخاب کنیم؟

 

تعیین

فیبر دیا. (میکرومتر)

تایپ کنید

سریع اترنت 100BASE-FX

1 گیگابیت اترنت 1000BASE-SX

1 گیگابیت اترنت 1000BASE-LX

10 گیگابیت بر ثانیه اترنت 10 گیگابایت

40Gbps اترنت 40GBASE SR4

100 گیگابیت بر ثانیه اترنت 100 گیگابایت SR4

حالت تک

9/125

حالت تک

2000 متر

5 کیلومتر در 1310nm

5 کیلومتر در 1310nm

10 کیلومتر در 1310nm

N / A

N / A

چگونه بطور صحیح بین PVC ، LSZH و OFNP انتخاب کنیم؟

کابلهای فیش پچ هم اکنون برای کاربردهای داخلی مانند ساختمان ها ، کارخانه ها ، پارک های اداری ، دانشگاه ها و غیره کاربردهای گسترده ای دارند. اینکه ژاکت PVC ، LSZH یا OFNP را انتخاب کنید ، به جایی بستگی دارد که کابل را اجرا کنید.

.jpg

درباره ما

1. درباره ما.jpg2. Factory.jpg3. Exhibition.jpg4. Certificate.jpg5. Market.jpg6. Logistics.jpg7. با ما تماس بگیرید

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: 李晗

تلفن: +8618682182825

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.