خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

Uniboot Aqua Green LC / PC - LC / PC MM Dual Duplex 3.0 mm OM3 فیبر نوری پچ کابل

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

Uniboot Aqua Green LC / PC - LC / PC MM Dual Duplex 3.0 mm OM3 فیبر نوری پچ کابل

چین Uniboot Aqua Green LC / PC - LC / PC MM Dual Duplex 3.0 mm OM3 فیبر نوری پچ کابل تامین کننده
Uniboot Aqua Green LC / PC - LC / PC MM Dual Duplex 3.0 mm OM3 فیبر نوری پچ کابل تامین کننده Uniboot Aqua Green LC / PC - LC / PC MM Dual Duplex 3.0 mm OM3 فیبر نوری پچ کابل تامین کننده Uniboot Aqua Green LC / PC - LC / PC MM Dual Duplex 3.0 mm OM3 فیبر نوری پچ کابل تامین کننده Uniboot Aqua Green LC / PC - LC / PC MM Dual Duplex 3.0 mm OM3 فیبر نوری پچ کابل تامین کننده

تصویر بزرگ :  Uniboot Aqua Green LC / PC - LC / PC MM Dual Duplex 3.0 mm OM3 فیبر نوری پچ کابل

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: OM3 Uniboot LC PC-LC PC MM DX 3.0mm

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در هر کیسه PE، چند قطعه در یک کارتن 54 * 39 * 35cm دیگر اندازه کارتن نیز موجود است
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 100000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: بند ناف OM3 Uniboot LC PC-LC PC MM DX 3.0mm سطح کیفیت: IEC درجه C و IEC درجه B
از دست دادن درج: <0.2dB (معمولی) ، 0.3 dB (حداکثر) برگشت ضرر: PC ≥ 35dB (min)
100٪ تداخل سه بعدی آزمایش شده است: در دسترس تمیز کردن فرمول انتهای صورت: 100٪ تمیز ، بدون گرد و غبار ، آب ، خراش نیست
استاندارد: Telcordia GR-326.Core مجوز شرکت: ISO 9001: 2008
کابل: G652D، G655، G657، OM1، OM2، OM3، OM4 و غیره اندازه کابل: 0.9 میلی متر ، 1.2 میلی متر ، 1.6 میلی متر ، 2.0 میلی متر ، و 2.8 میلی متر

OM3 Uniboot LC / PC - LC / PC MM Dual Duplex 3.0 میلی متر بند ناف فیبر نوری

کابل وصله Uniboot از کابل مخصوص "دور دوبلکس" مخصوص استفاده می کند که امکان انتقال مضاعف را از طریق یک کابل واحد فراهم می کند ، و باعث کاهش فضای مدیریت کابل در مقایسه با کابل های پچ استاندارد می شود.

از آنجا که محیط شبکه امروز به طور فزاینده به راه حل های با سرعت بالا و چگالی زیاد وابسته می شود ، مدیریت مؤثر کابل یک مسئله واقعی است. نگرانی اصلی نحوه مدیریت کابل بیشتر در فضای کمتری است.

کابل وصله فیبر uniboot ما فضای مدیریت کابل را در مقایسه با کابل های وصله استاندارد تا 40٪ کاهش می دهد. کابل پچ از کابل مخصوص "دور دوبل" دور استفاده می کند که امکان انتقال مضاعف را به داخل یک کابل 3 میلی متری می دهد. به عنوان یک نتیجه از این ویژگی ها ، کابل پچ uniboot ما جریان هوای بهتر و دید تجهیزات را در محیط شبکه ای با امنیت بالا ارائه می دهد. کابل پچ uniboot ما در طیف گسترده ای از مواد کابل از جمله LSZH ، Ple- num و Riser موجود است.

مجامع کابل LC Uniboot OMC بهترین راه حل را برای برنامه های با چگالی بالا ، مراکز داده ، اتصالات اتصال و متقابل ، شبکه های خصوصی و تأسیسات فرضی ارائه می دهد.

انطباق استاندارد
TIA 604 (FOCIS)
TIA / EIA 492AAAE
IEC 61754
IEC 60793-2-10
IEC61300-3-35
YD / T1272.1-2003
RoHS ، ISO9001 سازگار است
امکانات
فرول های زیرکونیا با کیفیت بالا.
قابلیت تکرار و تبادل مناسب.
ژاکت مقاوم در برابر شعله ، ناهموار و دورنگ.
برای اطمینان از کیفیت بالای 100٪ از نوری برای insertionloss تست شده است
کاربرد
مرکز اطلاعات
شرکت، پروژه
فیبر به X (FTTX)
LAN و WAN
شبکه CATV
شبکه ارتباطات
مشخصات نوری:

فیبر اتصال دهنده

برای جدا کردن Uniboot LC ، Tab Uniboot LC را بزنید

نوع فیبر

OM3: Aqua؛

کابل OD و ژاکت

پی وی سی / LSZH 2.0mm / 3.0mm / 3.5mm

تعداد فیبر

2 الیاف

ضرر درج

.30.3dB (درجه IEC درجه I)

.120.12dB (درجه IEC درجه B)

برگشت ضرر

MM PC ≥ 35dB (دقیقه)
نیروی بیرون کشیدن 100N دوام 500 چرخه
AB قطبیت قابل تعویض در دسترس دمای کارکرد -40 تا + 85 ° C

مشخصات هندسی (در صورت درخواست مشتری)

موارد پارامتر
جلا دادن کامپیوتر APC
ROC LC 7 ~ 25 12 5 5
Apex افست 50 پوند
ارتفاع کروی فیبر 100 پوند
زاویه 0.5 0.5 8 8

کیفیت چهره نهایی (MM)

منطقه دامنه (میکرومتر) خراشها عیوب ارجاع
پاسخ: هسته 0 تا 65 هیچ یک هیچ یک

IEC 61300-3

-35: 2015

ب: روکش فلزی 65 تا 115 هیچ یک هیچ یک
ج: چسب 115 تا 135 هیچ یک هیچ یک
د: تماس بگیرید 135 تا 250 هیچ یک هیچ یک
ه: بقیه فرول هیچ یک هیچ یک

تحمل طول

طول کلی (L) (متر) طول تحمل (سانتی متر)
0 <L <1 + 5 / -0
1 <L <10 + 10 / -0
10 <L <40 + 15 / -0
40 <L + 0.5٪ x L / -0

با کیفیت بالا و فشرده تر - 60٪ افزایش تراکم

کابل Uniboot VS. کابل استاندارد

کابل Uniboot دارای بدنه نازک تری است و می تواند سطح بیشتری را نسبت به کابل استاندارد کاهش دهد.

بسته بندی


این بسته کابل فیبر پچ که به راحتی گرفته شده و از آن محافظت می شود ، توسط OMC به عنوان زیر برچسب گذاری شده است.
گسل. اندازه کارتن استاندارد: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54 * 39 * 34 سانتی متر. کدام کارتن مورد استفاده قرار می گیرد به کالای کمی بستگی دارد. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

اطلاعات شرکت

شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

ضمانت کابل فیبر نوری با کیفیت بالا
تست جامع عملکرد باعث می شود که کابل با امنیت بیشتری کار کند و انتقال داده ها در شبکه شما قابل اطمینان تر و پایدار باشد.

گرد و غبار wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Exhibition.jpg


سؤالات متداول:

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ بند ناف MTP / MPO.

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: 李晗

تلفن: +8618682182825

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات