خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتMPO کابل ترانک

48cores OS2 9/125 MPO - MPO HD کابل کشی فیبر پچ کابل برای راه حل Datacenter

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

48cores OS2 9/125 MPO - MPO HD کابل کشی فیبر پچ کابل برای راه حل Datacenter

چین 48cores OS2 9/125 MPO - MPO HD کابل کشی فیبر پچ کابل برای راه حل Datacenter تامین کننده

تصویر بزرگ :  48cores OS2 9/125 MPO - MPO HD کابل کشی فیبر پچ کابل برای راه حل Datacenter

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: MPO کابل تنه

پرداخت:

شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات

48cores OS2 9/125 MPO - MPO HD کابل کشی فیبر پچ کابل برای راه حل Datacenter

کابل تنه MPO، یک جایگزین مقرون به صرفه برای خاتمه دادن به زمان مصرف، برای پچ فیبر با تراکم بالا در مراکز داده ای است که نیاز به صرفه جویی در فضا و کاهش مشکلات مدیریت کابل طراحی شده است. Itis بهینه سازی شده برای 40G QSFP و SR4 CSR4، 100G QSFP28 SR4 اپتیک های اتصال مستقیم و برنامه های کاربردی مرکز داده با چگالی بالا.

قبل از پایان MTP / MPO تکنولوژی قطبیت

سه روش قطبی نوع A ، نوع B و نوع C برای تضمین تخصیص سمت راست دو جهته استفاده می شود.
لطفا توجه داشته باشید: هنگامی که آن را با دو فرستنده گیرنده QSFP + 40G متصل می کنید ، لطفا قطب نوع Cross B را انتخاب کنید؛ هنگامی که آن را با دیگر تجهیزات مانند MPO LGX Cassette متصل می کنید ، می توانید هر یک از قطبیت ها را به عنوان نیاز خود انتخاب کنید.

کابل MPO


نکته: حداکثر پهنای باند چند فاکتورهای مختلف

OM1 62.5 um هسته 10GBit تا 33 متر ، گیگابیت تا 300M
OM2 50 متری هسته 10 گیگابایت تا 82 مگابایت ، گیگابیت تا 500 مگابایت
OM3 50 um هسته ، لیزر Optimized_10GBit تا 300 متر ، گیگابیت تا 1000M
OM4 50 um هسته ، لیزر Optimized_10GBit تا 550 متر ، گیگابیت تا 1000M

سازه کابلی:

سازه کابلی

امکانات:

کاهش درج درونی، افت بازده بالا

فیبر چند فیبر MT، اتصالات فیبر کانکتور 36-144 و مجموعه ها

راه حل اقتصادی برای فشرده سازی فشرده

طراحی شده برای از دست دادن کم و از دست دادن استاندارد SM و MM برنامه های کاربردی

کابل گرد و غبار، کابل بیضی و گزینه های روبان خالی موجود است

محوطه رنگی موجود برای تمایز نوع فیبر، نوع لهستانی و / یا نوع کانکتور

خوب در تکرارپذیری و تبادل

تضمین کیفیت MPO / MTP با کیفیت بالا

1. دستگاه پرداخت با کارایی بالا و تکمیل شده توسط نگهدارنده های صفحات دقت طراحی شده برای فریل MT.
2. Interferometer 3D اطمینان از روند MTP / MPO صحت را تأیید می کند و تمام پارامترهای متشکل از فررو MT متمرکز شده و بیش از استانداردهای صنعتی است.
3. انعطاف پذیری تستر طیف کاملی از تست نوری مورد نیاز برای مجتمع های کابل های پیچیده و فیبر بالا را فراهم می کند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales 5

تلفن: +8618938657420

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.