خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتMPO کابل ترانک

فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری، فیبر نوری MPO / MTP

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری، فیبر نوری MPO / MTP

چین فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری، فیبر نوری MPO / MTP تامین کننده
فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری، فیبر نوری MPO / MTP تامین کننده فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری، فیبر نوری MPO / MTP تامین کننده فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری، فیبر نوری MPO / MTP تامین کننده فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری، فیبر نوری MPO / MTP تامین کننده فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری، فیبر نوری MPO / MTP تامین کننده فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری، فیبر نوری MPO / MTP تامین کننده

تصویر بزرگ :  فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری، فیبر نوری MPO / MTP

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OMC or customized
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: MPO-12LC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته داخلی کیسه PE است، کارتن بیرونی، سفارشی در دسترس است
زمان تحویل: 3 ~ 5 روز
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 5000000
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نوع اتصال: MPO-LC 12F رنگ: استاندارد زرد است
MPO Standard: IEC-61754-7؛ JIS C5982 LC استاندارد: TIA / EIA، FOCIS10، GR-326
فیبر رده: SMF 9 / 125um تعداد فیبر: 12
نوع فیبر: سیمپلکس

نوع A 12F MPO Female به LC SM خروجی کابل های پچ کابل 2.0 میلیمتر برای مرکز داده 100G

توضیحات محصول


کابل های مودم MPO ، انتقال از کابلهای چند فیبر به الیاف فردی یا اتصالات دوگانه را ارائه می دهند. همچنین به عنوان کابل MPO breakout یا MPO fan-out شناخته می شود و دارای یک اتصال MPO تک در یک طرف است که به 4-12 کانکتور متصل می شود و این نوع کانکتور ها می تواند LC، SC، ST و غیره باشد. ، 6، 8، یا 12 تنظیمات کابل فیبر با طول 0.5-100 متر و دیگر طول های سفارشی. کابل MPOcharness یک سیستم کابلی قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای مهاجرت از 10G میراث به بالاترین سرعت 40G / 100G Ethernet فراهم می کند. MPO-LC / SC / FC / ST سیم فیبر پچ با اتصالات MPO و LC / SC / FC / ST در هر دو طرف متوقف می شود.

امکانات
  • صرفه جویی در فضا - تجهیزات فعال و کابل ستون فقرات برای صرفه جویی در فضا مفید هستند.
  • سیستم نصب و راه اندازی آسان - کارخانه خاتمه دهنده سیستم باعث صرفه جویی در زمان نصب و راه اندازی مجدد شبکه می شود.
  • اجزای استاندارد قابلیت اطمینان بالا در فرآیند تولید برای تضمین کیفیت محصول استفاده می شود.
تصاویر تفصیلی

استاندارد اتصالات


استاندارد محصولات MPO:

Ø مطابق استاندارد IEC IEC-61754-7؛ JIS C5982؛ TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE سازگار است

کابل کشی ساختاری در هر TIA-568-C

Ø اپتیک موازی

انجمن بین المللی نوری (OIF) سازگار است

- InfiniBand مطابق

Ø InfiniBand
- 10G فیبر کانال مطابق
- 40G و 100G IEEE 802.3
- QSFP
اتصالات دیگر استاندارد صنعتی:
SC: TIA / EIA، FOCIS3، GR-326.NTT-SC IEC61754-4 و JIS C5973.
LC: TIA / EIA، FOCIS10، GR-326 EIA / TIA-604-10، IEC61754-20 و JIS C5973.
FC: EIA / TIA-604-04، FOCIS4، NTT-FC، GR-326. IEC61754-13 و JIS C5973
ST: TIA / EIA، FOCIS2، GR-326. IEC61754-2 و JIS C5973 و غیره

مشخصات

اتصال A

MTP (نر)

اتصال ب

LC UPC (12)

فیبر رده

SMF 9 / 125μm

شمار فیبر

24

نوع فیبر

دوبلکس

طول موج

1310 نانومتر / 1550 نانومتر

جلیقه کابل

3.0 میلیمتر LSZH-زرد

قطر فن خروجی

2.0 میلیمتر

از دست دادن درج، حداکثر

≤0.35dB

افت بازده، حداقل

MTP≥55dB، LC≥50dB

طول برک آوت

0.5 متر

طول عمر

≥500 بار

حداقل نصب رادیو خم

29 میلیمتر

حداقل عملیات رادیوس خم

15 میلی متر

استحکام کششی

400 N

مقاومت در برابر شکست (برگشت پذیر)

750 نان / 10 سانتیمتر

دمای عملیاتی

-40 تا + 80 درجه سانتیگراد

درجه فیبر

G652D

G657 ---- 7.5MM (حداقل عملیات رادیو خم)

اطلاعات فیزیکی

بسته بندی و حمل و نقل

کاربرد

ضمانت کابل MPO با کیفیت بالا

1. دستگاه پرداخت با عملکرد بالا و با دارنده صفحات دقت طراحی شده برای ferrules MT تکمیل شده است.
تداخل سنج 2.3D، تأیید صحت پردازش MTP / MPO را تأمین می کند و تمام پارامترهای حرارتی Hte مالش MT را مطابق با استانداردهای صنعت می کند.
3. انعطاف پذیری تستر طیف کاملی از تست نوری مورد نیاز برای مجتمع های کابل های پیچیده و فیبر بالا را فراهم می کند.

محصولات مرتبط

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales3

تلفن: +8613750349904

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.