خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتبسته شدن فیبر نوری

آب - کابل فیبر نوری ثابت کابل اتصال برای اتصال فیوز / مکانیکی

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

آب - کابل فیبر نوری ثابت کابل اتصال برای اتصال فیوز / مکانیکی

چین آب - کابل فیبر نوری ثابت کابل اتصال برای اتصال فیوز / مکانیکی تامین کننده
آب - کابل فیبر نوری ثابت کابل اتصال برای اتصال فیوز / مکانیکی تامین کننده آب - کابل فیبر نوری ثابت کابل اتصال برای اتصال فیوز / مکانیکی تامین کننده

تصویر بزرگ :  آب - کابل فیبر نوری ثابت کابل اتصال برای اتصال فیوز / مکانیکی

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OMC
شماره مدل: بسته شدن فیبر نوری

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 قطعه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات

بستن فیبر نوری و تقسیم کننده

بسته بندی فیبر نوری و تقسیم کننده، ساخته شده از پلاستیک اصلاح شده پلیمر، قادر به نگه داشتن تا 16/24 مشترک و 96 نقطه اسپلایزینگ به عنوان بسته است. Itis به عنوان یک بسته بندی اسپلایشی و نقطه ختم برای کابل فیدر برای اتصال با قطره کابل در سیستم شبکه FTTx استفاده می شود. این یکپارچه سازی فیلیپس، تقسیم، توزیع، ذخیره سازی و اتصال کابل را در یک جعبه محافظ جامد ادغام می کند. ویژگی های با راندگی، که تحت شرایط سخت مورد آزمایش قرار می گیرد و حتی به سخت ترین شرایط رطوبت، ارتعاش و دماهای شدید رسیده است. طراحی انسانی کمک می کند تا کاربر تجربه و محیط کار امن تر را تجربه کند. FATC-24B.png

ویژگی ها :

· طراحی ضد آب با سطح حفاظت IP 68.

· یکپارچه با فلپ اسپلیت کاست و نگهدارنده آداپتور.

· آزمون ضربه: IK10، Pull نیرو: 100N، طراحی کامل ناهموار

· تمام صفحات فلزی ضد زنگ و پیچ و مهره ضد زنگ، آجیل.

· شعاع خمش فیبر بیش از 40 میلیمتر.

· مناسب برای فیلیپس فیلیپس و یا مکانیکی مکانیکی.

· ساختار مهر و موم مکانیکی و ورودی کابل متوسط.

مشخصات

مدل

FATC-24A

FATC-16A

FATC-24B

آداپتور

24 عدد SC

16 عدد از SC

24 عدد SC

بنادر کابل

1 پورت قطع نشده

1 پورت قطع نشده

2 پورت دور

1 پورت قطع نشده

2 پورت دور

مناسب OD کابل

10-17.5 میلی متر

10-17.5 میلی متر

8-17.5 میلی متر

10-17.5 میلی متر

8-17.5 میلی متر

پورت های کابل قطره

24 پورت

16 پورت

24 پورت

مناسب OD کابل

کابل 2x3mm FTTH قطره، 2x5mm شکل 8 FTTH قطره کابل

بعد، ابعاد، اندازه

385 * 245 * 130 میلیمتر

385 * 245 * 155 میلیمتر

ماده

پلیمری اصلاح شده

رنگ

سیاه

حداکثر ظرفیت انعطاف پذیر

96Fibers (4Trays، 24Fibers / Tray)

شکاف قابل اجرا

1 پیکسل از 1x16 PLC splitter یا 2pcs از 1x8 PLC splitter

درجه درجه

IP 68

آزمون ضربه

K10

نیروی کشیدن

100N

ورودی Midspan

بله

ذخیره سازی (لوله / میکرو کابل)

بله

وزن خالص (کیلوگرم)

4 کیلوگرم

وزن ناخالص (کیلوگرم)

5 کیلوگرم

بسته بندی

540 * 410 * 375 میلی متر (4 عدد در هر کارتن)

لوازم جانبی استاندارد

نوار کاست و ابزار مدیریت کابل، نصب و راه اندازی آجیل و پیچ و مهره، آستین محافظ، گیره شلنگ، لوله کشی، جرقه، نگه دارنده پوشش، مهر و موم لاستیک برای ورود کابل.

برای اطلاعات بیشتر، pls تماس amanda@omcftth.com

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales 5

تلفن: +8618938657420

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.