خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر جعبه ترمینال

جعبه خروجی فیبر خارجی برای شبکه های FTTX Access / Telecommunication

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

جعبه خروجی فیبر خارجی برای شبکه های FTTX Access / Telecommunication

چین جعبه خروجی فیبر خارجی برای شبکه های FTTX Access / Telecommunication تامین کننده
جعبه خروجی فیبر خارجی برای شبکه های FTTX Access / Telecommunication تامین کننده جعبه خروجی فیبر خارجی برای شبکه های FTTX Access / Telecommunication تامین کننده جعبه خروجی فیبر خارجی برای شبکه های FTTX Access / Telecommunication تامین کننده جعبه خروجی فیبر خارجی برای شبکه های FTTX Access / Telecommunication تامین کننده

تصویر بزرگ :  جعبه خروجی فیبر خارجی برای شبکه های FTTX Access / Telecommunication

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OMC or OEM
شماره مدل: FATC-16A

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه PE + کیسه کاغذ یا بسته نصب شده
زمان تحویل: 4-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union.credi کارت، Alibaba alipay
قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
شماره آداپتور / پورت: 16 پیکسل ورق رنگ و مواد: سیاه و سفید، ABS پلاستیک
نوع آداپتور: SC، LC حالت فیبر: OS2، OM1 / OM2، OM3 / OM4
نوع اتصال: SC / LC ابعاد (میلی متر): 385 * 245 * 130 میلیمتر
وضعیت سازگار با RoHS: سازگار کاربرد: شبکه های دسترسی FTTx و مخابرات و غیره

پلی اتیلن اصلاح شده پلیت FATC-16A IP68 فیبر بستن پایانه بستن برای استفاده در فضای باز

شرح:

بسته شدن پایانه دسترسی فیبر، که از پلاستیک اصلاح شده پلیمر ساخته شده است. این می تواند تا 16/24 مشترک و 96 نقطه اسپلایزنی را به عنوان بسته نگه دارد. این دستگاه به عنوان یک بسته شدن اسپلایزیشن و نقطه ختم برای کابل فیدر برای اتصال با کابل قطره در سیستم شبکه FTTx استفاده می شود. این یکپارچه سازی فیبرها، تقسیم، توزیع، ذخیره سازی و اتصال کابل را در یک جعبه محافظ جامد ادغام می کند.

ویژگی های با راندگی، که تحت شرایط سخت مورد آزمایش قرار می گیرد و حتی به سخت ترین شرایط رطوبت، ارتعاش و درجه حرارت شدید رسیده است. طراحی انسانی کمک می کند تا کاربر تجربه و محیط کار امن تر را تجربه کند.

امکانات:

پانل آداپتور غیر قابل تنظیم

خاتمه دادن به midspan

عملیات آسان و نصب

سینی اسپری قابل انعطاف و غیر قابل انعطاف برای اسپلینگ آسان

مشخصات:

مدل FATC-24A FATC-16A FATC-24B
آداپتور 24 عدد از SC 16 عدد SC 24 عدد از SC
بنادر کابل 1 پورت قطع نشده 1 پورت قطع نشده 2 پورت دور 1 پورت قطع نشده 2 پورت دور
مناسب OD کابل 10-17.5 میلی متر 10-17.5 میلی متر 8-17.5 میلی متر 10-17.5 میلی متر 8-17.5 میلی متر
پورت های کابل قطره 24 پورت 16 پورت 24 پورت
مناسب OD کابل کابل 2x3mm FTTH قطره، 2x5mm شکل 8 FTTH قطره کابل
بعد، ابعاد، اندازه 385 * 245 * 130 میلیمتر 385 * 245 * 155 میلیمتر
ماده پلیمری اصلاح شده
رنگ سیاه
حداکثر ظرفیت انعطاف پذیر 96Fibers (4Trays، 24Fibers / Tray)
شکاف قابل اجرا 1pcs از 1x16 PLC splitter یا 2pcs از splitter 1x8 PLC
IP درجه IP 68
آزمون ضربه K10
نیروی کشیدن 100N
ورودی Midspan بله
ذخیره سازی (لوله / میکرو کابل) بله
وزن خالص (کیلوگرم) 4 کیلوگرم
وزن ناخالص (کیلوگرم) 5 کیلوگرم
بسته بندی 540 * 410 * 375 میلی متر (4 عدد در هر کارتن)

برنامه های کاربردی

نصب و راه اندازی دیوار نصب و راه اندازی قطب

FTTH قبل از نصب و نصب فایل

پورت کابل 4-7 میلی متر برای کابل افتاده FTTH داخلی 2x3 میلیمتری و شکل در فضای باز 8 کابل FTTH Self-supporting drop

لوازم جانبی استاندارد

ابزار کاست و کابل کشی، آجیل و پیچ و مهره نصب، آستین محافظ،

گیره شلنگ، لوله کشی، پیچ و تاب، نگه دارنده پوشش، مهر و موم لاستیک برای ورودی کابل.

لوازم جانبی اختیاری : حلقه پلاستیکی

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales1

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.