خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

آداپتور فیبر نوری LC، آداپتور فیبر نوری Hybrid Hybrid با مواد پلاستیکی یا مس

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

آداپتور فیبر نوری LC، آداپتور فیبر نوری Hybrid Hybrid با مواد پلاستیکی یا مس

چین آداپتور فیبر نوری LC، آداپتور فیبر نوری Hybrid Hybrid با مواد پلاستیکی یا مس تامین کننده
آداپتور فیبر نوری LC، آداپتور فیبر نوری Hybrid Hybrid با مواد پلاستیکی یا مس تامین کننده آداپتور فیبر نوری LC، آداپتور فیبر نوری Hybrid Hybrid با مواد پلاستیکی یا مس تامین کننده آداپتور فیبر نوری LC، آداپتور فیبر نوری Hybrid Hybrid با مواد پلاستیکی یا مس تامین کننده آداپتور فیبر نوری LC، آداپتور فیبر نوری Hybrid Hybrid با مواد پلاستیکی یا مس تامین کننده آداپتور فیبر نوری LC، آداپتور فیبر نوری Hybrid Hybrid با مواد پلاستیکی یا مس تامین کننده آداپتور فیبر نوری LC، آداپتور فیبر نوری Hybrid Hybrid با مواد پلاستیکی یا مس تامین کننده

تصویر بزرگ :  آداپتور فیبر نوری LC، آداپتور فیبر نوری Hybrid Hybrid با مواد پلاستیکی یا مس

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: LC APC DX آداپتور

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: کیسه داخلی یا سفارشی
زمان تحویل: 3 ~ 7 روز
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، Paypal
قابلیت ارائه: 500000
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محصولات: LC APC DX آداپتور از دست دادن درج: <0.2dB (100٪)
در دسترس برای: SC-FC، SC-ST، FC-ST، SC-LC، FC-LC و ST-LC آستین 1: آستین سرامیکی 2.5mm-1.25mm
آستین 2: آستین سرامیکی 2.5mm-2.5mm دوام: 1000 بار
دما: -40 ° C تا + 80 ° C گواهی: ISO9001:2008,ROHS

آداپتور فیبر نوری LC، آداپتور فیبر نوری Hybrid Hybrid با مواد پلاستیکی یا مس

توضیحات محصول

آداپتورهای هیبریدی برای بستن دو سبک مختلف اتصال استفاده می شود. آداپتورهای هیبریدی ما مطابق با استانداردهای بین المللی هستند، با کیفیت آزمایش شده اند و در حالت تک، چند منظوره و بسیاری از پیکربندی های نوع اتصال مختلف در دسترس هستند.

آداپتور نوری برای اتصال دو سوپاپ دو و یا دو (مخلوط) متفاوت طراحی شده است. مسکن آداپتورهای نسل گذشته دارای یک کلید مرجع برای جابجایی سمت راست و دوزهای زیرکونیا یا فشرده برنز برای کشیدن بالا است.

OMC می تواند نوع استاندارد آداپتورهای مانند SC-FC، SC-ST، FC-ST، SC-LC، FC-LC و ST-LC و غیره را ارائه دهد. آداپتورهای هیبریدی.

طراحی، مواد و فرآیند تولید آداپتورهای OMC اطمینان عمر طولانی و تکرارپذیری بالای عملکردهای نوری را حتی برای اتصالات مارک های مختلف نامگذاری می کند.

امکانات

IL IL: <0.2dB،

l نیروی خروج (g / f): 200 ~ 600

l طول عمر: تغییرات معمولی <0.10 dB، 1000 جفت شدن

l Temp: -40 ° C تا + 80 ° C

ROHS گواهی شده است

تصاویر تفصیلی

hybrid adaptor.jpg

کاربرد

l پچ پانل، ODF و سایر اتصالات نوری.

l قطعه قطعه شدن و نقطه نظارت شبکه های نوری

محصولات مرتبط

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Cathy

تلفن: +8613750349904

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.