خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتMPO کابل ترانک

کابل آبی رنگ فیبر نوری MPO قبل از پایان 25M برای مرکز داده 40G / 100G

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل آبی رنگ فیبر نوری MPO قبل از پایان 25M برای مرکز داده 40G / 100G

چین کابل آبی رنگ فیبر نوری MPO قبل از پایان 25M برای مرکز داده 40G / 100G تامین کننده
کابل آبی رنگ فیبر نوری MPO قبل از پایان 25M برای مرکز داده 40G / 100G تامین کننده کابل آبی رنگ فیبر نوری MPO قبل از پایان 25M برای مرکز داده 40G / 100G تامین کننده کابل آبی رنگ فیبر نوری MPO قبل از پایان 25M برای مرکز داده 40G / 100G تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل آبی رنگ فیبر نوری MPO قبل از پایان 25M برای مرکز داده 40G / 100G

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: Senko
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: SM 12F

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pc
قیمت: USD 10-30
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چندین عدد در یک کارتن کاغذ 54 * 39 * 35 سانتی متر بسته بندی شده است
زمان تحویل: 3-7 روز پس از سفارش تأیید شد
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، Paypal، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 1000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
از دست دادن Insertion SM:: ≤0.7dB (استاندارد)؛ ≤0.35dB (نخبگان) از دست دادن مقدار ورودی MM:: ≤0.5dB (استاندارد)؛ ≤0.35dB (نخبگان)
بازده از دست دادن SM:: ≥55dB از دست دادن MM:: ≥35dB
تعویض پذیری: : ≤0.2dB تعویض پذیری:: ≤0.2dB
تداخل تست شده:: 100٪ تست شده ملاقات استاندارد IEC:: IEC-61754-7؛ JIS C5982؛ TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE
Meterial: LSZH یا PVC مشخصات: تنه 12F
کابل واحد: کابل میکرو فیبر 3 میلی متری

کابل آبی SM 9/125 12F MPO فیبر نوری Pigtail 25M برای 40G / 100G Data Center Solution

1. توضیحات

فیبر نوری کابل قبل از پایان

فیبر پلاگین و بازی، نیاز به پیچیدگی ها و اتصالات حساس میدان دارد

موجود در 4،12،24،36،72،144 هسته یا تعداد فیبر سفارشی

فیبر: تک مدل OS1 / OS2، G657، G652 (9 / 125um)، OM1 (62.5 / 125um)، OM2، OM3 و OM4 (50 / 125um)

اتصال با اتصالات زیر ST، SC، LC، FC، MTRJ، SMA، E2000، MU در دسترس در PC، UPC و APC

2. مشخصات

ارائه مجموعه های چند فیبر کابل، مانند MPO / MTP چند منظوره به 12 کانکتور و انواع دیگر مانند 12 هسته SC UPC تا 12 هسته LC APC.

ما می توانیم کابل فیبر بسته بندی (لوله سست، تنگ ضخیم، شکستن، نوار فولادی زرهی) یا فیبر کابل روبان (2، 4،6،8،10، 12 الیاف) استفاده کنیم.

3. ویژگی های نوری

G.652 G.655 50 / 125μm 62.5 / 125μm
تضعیفی @ 850 نانومتر ≤3 دسی بل / کیلومتر ≤3 دسی بل / کیلومتر
(+20 درجه سانتیگراد) @ 1300 نان ≤1 dB / km ≤1 dB / km
@ 1310 نانومتر ≤0.36 dB / km ≤0.40 dB / km
@ 1550 نانومتر ≤ 0.22 dB / km ≤0.23dB / کیلومتر
پهنای باند (کلاس A) @ 850 نانومتر ≥500 مگاهرتز · کیلومتر ≥200 مگاهرتز · کیلومتر
@ 1300 نان ≥ 1000 مگاهرتز · کیلومتر ≥600 مگاهرتز · کیلومتر

شاخص تداخل MPO

نوع اتصال موارد تست حداقل حداکثر
MPO PC ROC_X (abs) (میلی متر) 500
ROC_Y (abs) (میلی متر) 50
Angle_X (گرم) -0.2 0.2
Angle_Y (گرم) -0.2 0.2
فیبر Max.DH.All (nm) -600 600
حداکثر DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
حداکثر خلوص هسته (nm) -300 300
ارتفاع فیبر (nm) -300 300
ROC_X (abs) (میلی متر) 1000 3000
MPO APC ROC_X (abs) (میلی متر) 500
ROC_Y (abs) (میلی متر) 50
Angle_X (گرم) -0.2 0.2
Angle_Y (گرم) 7.8 8.2
فیبر Max.DH.All (nm) -600 600
حداکثر DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
فیبر نوری (nm)

ضمانت کابل MPO با کیفیت بالا

1. دستگاه پرداخت با کارایی بالا و با دارا بودن صفحات دقیق برای فریل های MT تکمیل شده است.
2. تداخل سنج سه بعدی، تأیید صحت پردازش MTP / MPO را انجام می دهد و تمام پارامترهای مته فلزی MT مطابق با استانداردهای صنعتی می باشد.
3. انعطاف پذیری تستر طیف کاملی از تست نوری مورد نیاز برای مجتمع های کابل پیچیده و زیاد فیبر فراهم می کند.

نوع اتصالات MPO

دو ویژگی دیگر که به وضوح قابل مشاهده هستند، بینی و راهنمای شیار (کلید) در سمت بالا است.

(توجه داشته باشید: اتصال زن باید با نوع اتصال دهنده مردانه).

قبل از پایان MPO Technology-Polarity

سه روش قطبی Type A، Type B و Type C برای تضمین تخصیص راست دو طرفه استفاده می شود.

لطفا توجه داشته باشید: هنگامی که آن را با دو گیرنده QSFP + 40G متصل می شود، لطفا صلیب نوع B به عنوان قطب را انتخاب کنید؛ هنگامی که آن را با سایر تجهیزات مانند MPO LGX Cassette متصل می شود، می توانید هر یک از قطبیت ها را به عنوان نیاز خود انتخاب کنید.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales1

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.