خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتبسته شدن فیبر نوری

16 پورت فیبر نوری با محفظه با مواد پلیمری اصلاح شده

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

16 پورت فیبر نوری با محفظه با مواد پلیمری اصلاح شده

چین 16 پورت فیبر نوری با محفظه با مواد پلیمری اصلاح شده تامین کننده
16 پورت فیبر نوری با محفظه با مواد پلیمری اصلاح شده تامین کننده 16 پورت فیبر نوری با محفظه با مواد پلیمری اصلاح شده تامین کننده 16 پورت فیبر نوری با محفظه با مواد پلیمری اصلاح شده تامین کننده 16 پورت فیبر نوری با محفظه با مواد پلیمری اصلاح شده تامین کننده 16 پورت فیبر نوری با محفظه با مواد پلیمری اصلاح شده تامین کننده 16 پورت فیبر نوری با محفظه با مواد پلیمری اصلاح شده تامین کننده

تصویر بزرگ :  16 پورت فیبر نوری با محفظه با مواد پلیمری اصلاح شده

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ISO9001, ROHS, CE, UL
شماره مدل: FATC-16A

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 واحد
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: PE کیسه داخلی و یا سفارشی
زمان تحویل: 5 ~ 8 روز کاری
قابلیت ارائه: 500000 در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
ماده: پلاستیک پلیمری اصلاح شده بنادر: 16 قطعه پورت کابل
آداپتورها: SC رنگ: สีดำ
خدمات نصب: OEM قابل دسترس است حداکثر ظرفیت اسپلایزینگ: 96 فیبر
صدور گواهینامه شرکت: ایزو 9001: 2008، UL، CE، Rohs

بستن فیبر نوری با کیفیت بالا با پورت 16 قطعه کابل

توضیحات محصول

بسته شدن فیبر نوری و تقسیم کننده، که از پلاستیک اصلاح شده پلیمر ساخته شده است، می تواند تا 16/24 مشترک و 96 نقطه اسپلایسینگ را به عنوان بسته نگه دارد. Itis به عنوان یک بسته شدن اسپلینگ و نقطه ختم برای کابل فیدر برای اتصال با قطره کابل در سیستم شبکه FTTx استفاده می شود. این یکپارچه سازی فیبرها، تقسیم، توزیع، ذخیره سازی و اتصال کابل را در یک جعبه محافظ جامد ادغام می کند.

ویژگی های با راندگی، که تحت شرایط سخت مورد آزمایش قرار می گیرد و حتی به سخت ترین شرایط رطوبت، ارتعاش و درجه حرارت شدید رسیده است. طراحی انسانی کمک می کند تا کاربر تجربه و محیط کار امن تر را تجربه کند.

امکانات

  • پانل آداپتور غیر قابل تنظیم
  • خاتمه دادن به midspan
  • عملیات آسان و نصب
  • سینی اسپری قابل انعطاف و غیر قابل انعطاف برای اسپلینگ آسان
تصاویر تفصیلی

.jpg

مشخصات

مدل FATC-24A FATC-16A FATC-24B
آداپتور 24 عدد از SC

16 عدد SC

24 عدد از SC

بنادر کابل 1 پورت قطع نشده 1 پورت قطع نشده 2 پورت دور 1 پورت قطع نشده 2 پورت دور
مناسب OD کابل 10-17.5 میلی متر 10-17.5 میلی متر 8-17.5 میلی متر 10-17.5 میلی متر 8-17.5 میلی متر
پورت های کابل قطره 24 پورت 16 پورت 24 پورت
مناسب OD کابل کابل 2x3mm FTTH قطره، 2x5mm شکل 8 FTTH قطره کابل
بعد، ابعاد، اندازه 385 * 245 * 130 میلیمتر 385 * 245 * 155 میلیمتر
ماده پلیمری اصلاح شده
رنگ سیاه
حداکثر ظرفیت انعطاف پذیر 96Fibers (4Trays، 24Fibers / Tray)
شکاف قابل اجرا 1 پیکسل 1 × 16 splitter PLC یا 2pcs 1 × 8 splitter PLC

IP درجه

IP 68
آزمون ضربه K10
نیروی کشیدن 100N
ورودی Midspan بله
ذخیره سازی (لوله / میکرو کابل) بله
وزن خالص (کیلوگرم) 4 کیلوگرم
وزن ناخالص (کیلوگرم) 5 کیلوگرم
بسته بندی 540 * 410 * 375 میلی متر (4 عدد در هر کارتن)
کاربرد

  • نصب و راه اندازی دیوار نصب و راه اندازی قطب
  • FTTH قبل از نصب و نصب فایل
  • پورت کابل 4-7 میلی متر برای کابل افتاده FTTH داخلی 2x3 میلیمتری و شکل در فضای باز 8 کابل FTTH Self-supporting drop

محصولات مرتبط

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales3

تلفن: +8613750349904

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.