خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتابزار فیبر نوری

ماشین اسپلایندینگ کوچک دستی با SOC Jig / 8 نرم افزار زبان خارجی

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

ماشین اسپلایندینگ کوچک دستی با SOC Jig / 8 نرم افزار زبان خارجی

چین ماشین اسپلایندینگ کوچک دستی با SOC Jig / 8 نرم افزار زبان خارجی تامین کننده
ماشین اسپلایندینگ کوچک دستی با SOC Jig / 8 نرم افزار زبان خارجی تامین کننده ماشین اسپلایندینگ کوچک دستی با SOC Jig / 8 نرم افزار زبان خارجی تامین کننده ماشین اسپلایندینگ کوچک دستی با SOC Jig / 8 نرم افزار زبان خارجی تامین کننده ماشین اسپلایندینگ کوچک دستی با SOC Jig / 8 نرم افزار زبان خارجی تامین کننده

تصویر بزرگ :  ماشین اسپلایندینگ کوچک دستی با SOC Jig / 8 نرم افزار زبان خارجی

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ISO, ROHS
شماره مدل: OMCFS-115

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: USD 900/set
جزئیات بسته بندی: 1 در یک جعبه پلاستیکی سیاه و سفید قرار داده شده است
زمان تحویل: 3 روز پس از تایید پرداخت
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 1000 مجموعه در روز
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نوع تایپ SplSplicing: SM، MM، DS، NZDS SplSplicing کاهش هزینه: 0.02dB (SM)، 0.01dB (MM)، 0.04dB (DS)، 0.04dB (NZDS)
برگشت ضرر: > 60dB حالت Splicing: دستی، نیمه اتوماتیک، خودکار
تراز فیبر: تطبیق هسته به هسته توسط تکنولوژی PAS فیبر مناسب: کابل داخلی و 0.25mm، فیبر 0.9mm، SC اتصال (گزینه)
زمان تقلا کردن: ≤9s زمان گرما: ≤30 ثانیه
طول پاره شده: 8 ~ 16 میلیمتر تصویر فیبر / بزرگنمایی: 300/150
نمایش نمایش: صفحه نمایش LCD با صفحه نمایش 4.3 اینچ دیجیتال با کیفیت بالا تست تنش: استاندارد 2N (گزینه)
آستین شل کننده گرم: 60 میلی متر، 40 میلیمتر و سریال های آستین شل کننده ظرفیت باتری: 300 چرخه اسپلینگ و گرمایش، زمان شارژ 3 ساعت (اسپلایشی و شارژ همزمان)
عمر باتری: شارژ دوچرخه سواری 300-500 بار، آسان برای جایگزینی باتری است الکترود زندگی: 3000، آسان برای جایگزینی الکترود
منبع قدرت: ≤20W رابط: USB دانلود داده ها و به روز رسانی نرم افزار
روشنایی ساختمان: ساخته شده در روشنایی بالا، طیف گسترده ای از چراغ، آسان برای کار در شب منبع تغذیه: ساخته شده در باتری لیتیوم 5200mAh 11.1V؛ آداپتور خارجی، ورودی: AC100-240V، خروجی: DC13.5V / 4.5A
شرایط عملکرد: 0-5000 متر بالاتر از سطح دریا، دما: -10-60 ℃، رطوبت: 0 ~ 95٪ RH (بدون شبنم) وزن: 1.6KG (از جمله باتری)، 1.1KG (بدون باتری)
ابعاد (LxWxH): 200mm (L) × 130mm (W) × 98mm (H)

کوچک اسپیکر فیوژن کوچک دستی با SIC Jig و 8 نرم افزار زبان خارجی

OMCFS-115 Fusion Splicer دستی، با نسبت قیمت با عملکرد بالا، محصول اصلی شرکت ما است. با ظاهر هوشمند، کیفیت قابل اعتماد، OMCFS-115 یک طراحی ویژه برای نصب، بهره برداری و نگهداری فیبر نوری است که به ویژه طراحی دقیق، دوام و راحت ساخت فیبر نوری را طراحی می کند. به طور گسترده در ساخت و ساز، بازرسی، تعمیر و نگهداری کابل فیبر استفاده می شود.

امکانات

● برای پروژه FTTH و فیبر معمولی استفاده می شود. ● هسته به هسته تراز کردن با تکنولوژی PAS

● مدت زمان پالایش 8 ثانیه و زمان گرمایش 30 ثانیه ● نمایش 300 X یا Y، نمایش 150 X و Y

● صفحه نمایش 4.3 اینچ دیجیتال با کیفیت بالا با کیفیت بالا، مشاهده X و Y را در همان زمان مشاهده کنید

● سه در یک ثابت، اسپلایسینگ فیبر تک، کابل داخلی و چرمی

● ساخته شده در ظرفیت باتری لیتیوم با ظرفیت 200 برابر اسپلایزینگ و گرمایش

● اندازه کوچک و وزن سبک، 1.6KG از جمله باتری

مشخصات فنی

مدل OMCFS-115 فیشینگ دستی دستی
نوع Splicing SM، MM، DS، NZDS
از دست دادن Splicing 0.02dB (SM)، 0.01dB (MM)، 0.04dB (DS)، 0.04dB (NZDS)
برگشت ضرر > 60dB
حالت Splicing دستی، نیمه اتوماتیک، خودکار
تراز فیبر تطبیق هسته به هسته توسط تکنولوژی PAS
فیبر مناسب کابل داخلی و 0.25mm، فیبر 0.9mm، SC اتصال (گزینه)
زمان تقلا کردن ≤9s
زمان گرما ≤30 ثانیه
طول پاره شده 8 ~ 16 میلیمتر
تصویر فیبر / بزرگنمایی 300/150
نمایش نمایش صفحه نمایش LCD با صفحه نمایش 4.3 اینچ دیجیتال با کیفیت بالا
تست تنش استاندارد 2N (گزینه)
آستین شل کننده گرم 60 میلی متر، 40 میلیمتر و سریال های آستین شل کننده
ظرفیت باتری

300 چرخه اسپلینگ و گرمایش، زمان شارژ 3 ساعت

(همزمان و شارژ)

عمر باتری شارژ دوچرخه سواری 300-500 بار، آسان برای جایگزینی باتری است
الکترود زندگی 3000، آسان برای جایگزینی الکترود
منبع انرژی ≤20W
رابط USB دانلود داده ها و به روز رسانی نرم افزار
روشنایی ساختمان ساخته شده در روشنایی بالا، طیف گسترده ای از چراغ، آسان برای کار در شب
منبع تغذیه ساخته شده در باتری لیتیوم 5200mAh 11.1V؛ آداپتور خارجی، ورودی: AC100-240V، خروجی: DC13.5V / 4.5A
شرایط عملکرد

0-5000 متر بالاتر از سطح دریا، دما: -10-60 ℃،

رطوبت: 0 ~ 95٪ رطوبت (بدون شبنم)

وزن 1.6KG (از جمله باتری)، 1.1KG (بدون باتری)
ابعاد (LxWxH)

200mm (L) × 130mm (W) × 98mm (H)

OMCFS-115 فیوژن فیلیپس دستی

پیکربندی استاندارد

نه نام تعداد
1 فیوژن Splicer (OMCFS-115) 1 مجموعه
2 فیبر چنگال 1 کامپیوتر
3 فیبری استریپر 1 کامپیوتر
4 آداپتور برق مستقیم 1 کامپیوتر
5 باطری لی 1 کامپیوتر
6 شارژر 1 کامپیوتر
7 الکترود های اضافی 1 جفت
8 سینی خنک کننده 1 کامپیوتر
9 کیف دستی 1 کامپیوتر

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Dennise Yang

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.