خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

فیبر نوری LC OM3 قبلاً خاتمه Pigtail 12F 12 رنگ LC UPC OM3 Aqua Bunch Fanout 0.9 میلی متر دم LSZH مواد

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری LC OM3 قبلاً خاتمه Pigtail 12F 12 رنگ LC UPC OM3 Aqua Bunch Fanout 0.9 میلی متر دم LSZH مواد

چین فیبر نوری LC OM3 قبلاً خاتمه Pigtail 12F 12 رنگ LC UPC OM3 Aqua Bunch Fanout 0.9 میلی متر دم LSZH مواد تامین کننده
فیبر نوری LC OM3 قبلاً خاتمه Pigtail 12F 12 رنگ LC UPC OM3 Aqua Bunch Fanout 0.9 میلی متر دم LSZH مواد تامین کننده فیبر نوری LC OM3 قبلاً خاتمه Pigtail 12F 12 رنگ LC UPC OM3 Aqua Bunch Fanout 0.9 میلی متر دم LSZH مواد تامین کننده

تصویر بزرگ :  فیبر نوری LC OM3 قبلاً خاتمه Pigtail 12F 12 رنگ LC UPC OM3 Aqua Bunch Fanout 0.9 میلی متر دم LSZH مواد

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: OM3 قبل از خاتمه Fanout 0.9 میلی متر دم 12F 12 رنگ LC UPC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته PE فردی یا مشتری نصب شده است
زمان تحویل: 3-5 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، paypal، alipay، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 20000 پیک در هفته
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: از دست دادن درج:
: :
اتصال دهنده: طول موج:
: بسته بندی:

فیبر نوری LC OM3 قبلاً خاتمه Pigtail 12F 12 رنگ LC UPC OM3 Aqua Bunch Fanout 0.9 میلی متر دم LSZH مواد

 

 

12F رنگدانه فیبر کابل 900μm از قبل فسخ شده is a multi-fibers pigtail. رنگ آمیزی چند فیبر است. The unit fiber is 0.6 or 0.9 tight buffer cable. فیبر واحد کابل بافر محکم 0.6 یا 0.9 است. Meets Telcordia GR-326 Core and ROHS requirements. دیدار با Telcordia GR-326 هسته و ROHS مورد نیاز.

 

OMC's 4-144F Pre-terminated 900um cable fiber pigtail are available in both single and multimode versions with either APC or UPC polish types. رنگ آمیزی فیبر کابل 900-1 پیش فسخ شده OMC در هر دو نسخه منفرد و چند حالته با انواع لهستانی APC یا UPC در دسترس است. Our fiber pigtails come with a partial outer jacket protecting the Tight/Loose buffers from damage. رنگدانه های فیبر ما با یک ژاکت بیرونی جزئی همراه است که از بافرهای تنگ / سست محافظت می کند. If installed in a high density application, the outer jacket can be easily removed to accommodate a tighter bend radius for the pigtails. در صورت نصب در برنامه چگالی بالا ، جک بیرونی را می توان به راحتی از بین برد تا یک شعاع خم محکم تر برای رنگدانه ها جای گیرد. Perfect for fiber optic installations within a building or between two buildings. ایده آل برای نصب فیبر نوری در یک ساختمان یا بین دو ساختمان.

 

همه رنگ های رنگی OMC در کارخانه مورد بازرسی و آزمایش قرار می گیرند که در صورت درخواست داده های تداخل سنج موجود دارند.

 

جاستاندارد onnector:

 

LC: TIA / EIA، FOCIS10، GR-326 EIA / TIA-604-10، IEC61754-20 و JIS C5973.

 

نوری مشخصات

 

اتصال دهنده LC ژاکت OD (میلی متر)

6.35 میلی متر

حالت فیبر 50 / 125μm رنگ ژاکت

آکوا

لهستانی UPC طول موج

MM: 850nm

نوع کابل کابل واحد نوردی چند الیاف 0.9 میلی متر مواد ژاکت LSZH / PVC
گم شدن درج .30.3dB (درجه IEC ج) گم شدن درج ≤012dB (درجه IEC ب)
برگشت ضرر

PC ≥ 35dB (min)

قابل تعویض و لرزش .20.2dB
دمای کارکرد -40 ~ 75 درجه سانتی گراد دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 ° C

 

فیبر نوری LC OM3 قبلاً خاتمه Pigtail 12F 12 رنگ LC UPC OM3 Aqua Bunch Fanout 0.9 میلی متر دم LSZH مواد

 

امکانات

  • از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا
  • پایداری محیطی بالا
  • Available FTTH Drop cable diameters: Φ2.0*5.0mm; قطر کابل FTTH قطره موجود: Φ2.0 * 5.0mm؛ Φ2.0*5.2mm Φ2.0 * 5.2 میلی متر
  • For FTTH outdoor patch cord : FTTH Cable Self-Supported member: 1.0; برای بند ناف FTTH در فضای باز: کابل FTTH عضو خود پشتیبانی: 1.0؛ 1.2 mm Steel wire سیم فولادی 1.2 میلی متر
  • انواع اتصالات: LC، FC، SC
  • حالت فیبر: تک حالت G.657A1، G657A2، G657B3
  • نوع رابط فرولی: UPC به UPC ، APC به APC ، APC به UPC
  • Good exchangeability; مبادله مناسب؛ Good Durability دوام خوب
  • پایداری درجه حرارت بالا
  • مطابق با مشخصات IEC ، TIA / EIA ، NTT و JIS

کاربرد:

 

فیبر نوری LC OM3 قبلاً خاتمه Pigtail 12F 12 رنگ LC UPC OM3 Aqua Bunch Fanout 0.9 میلی متر دم LSZH مواد

 

کیفیت چهره نهایی (MM)

 

منطقه دامنه (میکرومتر) خراشها عیوب ارجاع
پاسخ: هسته 0 تا 65 هیچ یک هیچ یک IEC 61300-3-35: 2015
ب: روکش فلزی 65 تا 115 هیچ یک هیچ یک
ج: چسب 115 تا 135 هیچ یک هیچ یک
د: تماس بگیرید 135 تا 250 هیچ یک هیچ یک
ه: بقیه فرول هیچ یک هیچ یک

 

تحمل طول

 

فیبر نوری LC OM3 قبلاً خاتمه Pigtail 12F 12 رنگ LC UPC OM3 Aqua Bunch Fanout 0.9 میلی متر دم LSZH مواد

 

طول کلی (L) (متر) طول تحمل (سانتی متر)
0 <L <1 + 5 / -0
1 <L <10 + 10 / -0
10 <L <40 + 15 / -0
40 <L + 0.5٪ x L / -0

 

دو روش مهم برای تقسیم رنگدانه فیبر نوری

 

مجامع رنگدانه فیبر نوری در خاتمه کابلهای فیبر نوری از طریق فیوژن یا اتصال مکانیکی استفاده می شوند.

 

فیبر نوری LC OM3 قبلاً خاتمه Pigtail 12F 12 رنگ LC UPC OM3 Aqua Bunch Fanout 0.9 میلی متر دم LSZH مواد

 

بسته بندی


این بسته کابل نوری که به راحتی گرفته شده و از آن محافظت می شود ، به عنوان پیش فرض برچسب خورده و توسط OMC علامت گذاری شده است
.Standard carton size : 34*22*15 cm; اندازه کارتن استاندارد: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 سانتی متر. Which carton to be used depends on کدام کارتن مورد استفاده قرار خواهد گرفت
goods Qty . کالاها Packing can be customized. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

 

فیبر نوری LC OM3 قبلاً خاتمه Pigtail 12F 12 رنگ LC UPC OM3 Aqua Bunch Fanout 0.9 میلی متر دم LSZH مواد

کاربرد:

 

The 50/125μm OM3 multimode bend insensitive fiber optic cable is less attenuation when bent or twisted compared with traditional optical fiber cables and this will make the installation and maintenance of the fiber optic cables more efficient. کابل فیبر نوری غیر حساس خمش چند حالته 50 / 125μm OM3 در هنگام خم یا پیچ خوردن در مقایسه با کابل های فیبر نوری سنتی کاهش می یابد و این باعث می شود نصب و نگهداری کابل های فیبر نوری کارآمد تر شود. It can also save more space for your high density cabling in data centers, enterprise networks, telecom room, server farms, cloud storage networks, and any places fiber patch cables are needed. همچنین می تواند فضای بیشتری را برای کابل کشی با چگالی بالا در مراکز داده ، شبکه های سازمانی ، اتاق مخابراتی ، مزارع سرور ، شبکه های ذخیره سازی ابری و هر مکانی که به کابل های لایه فیبر مورد نیاز است ، ذخیره کند.


این کابل فیبر نوری multimode 50/125 OM3 برای اتصال 10G SR ، 10G LRM ، SFP + فرستنده فرستنده و غیره برای اتصالات اترنت 10G / 40G / 100G ایده آل است و مشخصات فیبر مورد نظر برای اتصالات اترنت 10G است.

 

اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

dustfree wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Quality contorl.jpg

Exhibition.jpg

فیبر نوری LC OM3 قبلاً خاتمه Pigtail 12F 12 رنگ LC UPC OM3 Aqua Bunch Fanout 0.9 میلی متر دم LSZH مواد

فیبر نوری LC OM3 قبلاً خاتمه Pigtail 12F 12 رنگ LC UPC OM3 Aqua Bunch Fanout 0.9 میلی متر دم LSZH مواد

shipping.jpg

سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales1

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)