خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

LC OM3 12 Fibers Aqua Color LSZH فیبرهای فیبر دارویی برای پایان دادن به کابل بیرونی گیاهی

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

LC OM3 12 Fibers Aqua Color LSZH فیبرهای فیبر دارویی برای پایان دادن به کابل بیرونی گیاهی

چین LC OM3 12 Fibers Aqua Color LSZH فیبرهای فیبر دارویی برای پایان دادن به کابل بیرونی گیاهی تامین کننده
LC OM3 12 Fibers Aqua Color LSZH فیبرهای فیبر دارویی برای پایان دادن به کابل بیرونی گیاهی تامین کننده LC OM3 12 Fibers Aqua Color LSZH فیبرهای فیبر دارویی برای پایان دادن به کابل بیرونی گیاهی تامین کننده

تصویر بزرگ :  LC OM3 12 Fibers Aqua Color LSZH فیبرهای فیبر دارویی برای پایان دادن به کابل بیرونی گیاهی

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: LC OM3 12 هسته مینی شکست 0.9mm فیبر نوری خوک

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته PE فردی یا مشتری نصب شده است
زمان تحویل: 3-5 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، paypal، alipay، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 20000 پیک در هفته
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
کلاس درجه: OM3 12F اتصال دهنده: SC / LC / FC / ST / E2000
از دست دادن درج: <0.3dB برگشت ضرر: UPC> 50dB
سطح کیفیت: IEC کلاس C و IEC کلاس B Endface استاندارد: Telcordia GR-326.Core
خدمات نصب: در دسترس بسته بندی: کیسه PE فرد یا بسته های نصب شده مشتری

با کیفیت بالا و مقرون به صرفه 50 / 125μm MM Breakout Fiber Pigtail

هنگامیکه از خارج از کابل گیاه خارج می شود، Pigtails برای برنامه های آبشاری استفاده می شود. این شامل یک اتصال و یک طول خاص از کابل فیبر است. ملاقات با Telcordia GR-326 Core و ROHS مورد نیاز است. تمام OTA های کلاسیک OMC کارخانه بررسی و تست شده، با داده های تداخل سنج موجود بر اساس درخواست.

بررسی اجمالی

Pigtail FTTH را می توان به دو نوع تقسیم کرد: FTTH patch patch cord and FTTH patch outdoor patch. کابل FTTH داخلی قبل از پایان خاتمه می یابد با کابل Drop داخلی. FTTH در فضای باز قبل از خاتمه کابل پچ همراه با قطره FTTH هواپیما خود را پشتیبانی از کابل قطره. این را می توان به سادگی نصب و راه اندازی شد. EFON می تواند کابل های FTTH قبل از خاتمه را با اتصالات SC / FC / LC عرضه کند.

امکانات

  • کاهش درج درونی، افت بازده بالا
  • ثبات محیطی بالا
  • قطر کابل FTTH قطر موجود: Φ2.0 * 5.0mm؛ Φ2.0 * 5.2mm
  • برای کابل FTTH در فضای باز پورت: FTTH کابل خود پشتیبانی از عضو: 1.0؛ 1.2 میلیمتر سیم فولادی
  • نوع اتصالات: LC، FC، SC
  • حالت فیبر: تنها حالت G.657A1، G657A2، G657B3
  • نوع رابط فرل: UPC تا UPC، APC به APC، APC به UPC
  • تبادلگرایی خوب؛ دوام خوب
  • پایداری دمای بالا
  • مطابق با IEC، TIA / EIA، NTT و JIS مشخصات

کاربرد:

بسته بندی:

دو روش مهم برای چسباندن فیبر نوری Pigtail Splicing

مجتمع های خوشه ای فیبر نوری در پایان دادن به فیبر نوری کابل از طریق فیوژن یا مکانیکی مکانیکی استفاده می شود.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales1

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.