خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

فیبر نوری Pigtail OM4 50/125 Simplex 0.9mm LC UPC با باکت بنفش تنگ 2M LSZH ژاکت

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری Pigtail OM4 50/125 Simplex 0.9mm LC UPC با باکت بنفش تنگ 2M LSZH ژاکت

چین فیبر نوری Pigtail OM4 50/125 Simplex 0.9mm LC UPC با باکت بنفش تنگ 2M LSZH ژاکت تامین کننده
فیبر نوری Pigtail OM4 50/125 Simplex 0.9mm LC UPC با باکت بنفش تنگ 2M LSZH ژاکت تامین کننده فیبر نوری Pigtail OM4 50/125 Simplex 0.9mm LC UPC با باکت بنفش تنگ 2M LSZH ژاکت تامین کننده

تصویر بزرگ :  فیبر نوری Pigtail OM4 50/125 Simplex 0.9mm LC UPC با باکت بنفش تنگ 2M LSZH ژاکت

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: LC Pigtail Patch Cord MM 50/125 Simplex 0.9 mm 2M

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کیسه اصلی، سپس در یک کارتن 35 * 54 * 36 * 35 قرار داده شده
زمان تحویل: 3 روز پس از پرداخت comfirmed
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 100000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محصولات: فیبر نوری Pigtail OM4 50/125 Simplex 0.9mm LC UPC با کاپشن بنفش 2M LSZH از دست دادن درج: <0.2dB (معمولی) ، 0.3 dB (حداکثر)
: طول موج: 850nm
بسته بندی: : در دسترس
: :

فیبر نوری Pigtail OM4 50/125 Simplex 0.9mm LC UPC با کاپشن بنفش 2M LSZH

 

 

با کیفیت بالا و مقرون به صرفه MM Simplex 900uمتر فیبر Pigtail

Pigtails are used for splice applications when terminating outside plant cable. در هنگام خاتمه دادن به خارج از کابل گیاه ، رنگدانه ها برای کاربردهای شکاف استفاده می شوند. It's consists of a connector and a special length of fiber cable. از کانکتور و طول مخصوص کابل فیبر تشکیل شده است. Meets Telcordia GR-326 Core and ROHS requirements. دیدار با Telcordia GR-326 هسته و ROHS مورد نیاز. All of OMC pigtails are factory inspected and tested, with available interferometer data upon request. همه رنگ های رنگی OMC در کارخانه مورد بازرسی و آزمایش قرار می گیرند که در صورت درخواست داده های تداخل سنج موجود دارند.

 

جاستاندارد onnector:

 

LC: TIA / EIA، FOCIS10، GR-326 EIA / TIA-604-10، IEC61754-20 و JIS C5973.

 

مشخصات نوری

 

اتصال دهنده LC

قطر کابل

0.9 میلی متر
حالت فیبر 50 / 125μm ، رنگ ژاکت

بنفشه

لهستانی کامپیوتر ، UPC ، APC طول موج

850nm

نوع کابل ساده مواد ژاکت LSZH / PVC / OFNR / OFNP / Hytrel
گم شدن درج

.30.3dB

بافر

بافر محکم ، بافر نیمه محکم

لاوس بافر

برگشت ضرر

UPC d 50dB (حداقل)

قابل تعویض و لرزش .20.2dB
250um رنگی کدگذاری شده در دسترس دمای کار و ذخیره سازی -45 ~ 85 ° C

 

امکانات

 

--- دوام خوبی دارد

--- تبادلات مناسب

--- پایداری درجه حرارت بالا

--- از دست دادن کم درج و از بین رفتن بازتاب
--- کیفیت رایج استاندارد PC / UPC / APC

--- استاندارد: Telcordia GR-326-CORE ، TIA / EIA و IEC

 

برنامه های کاربردی

 

Gigabit Ethernet; اترنت گیگابیت؛ Active device termination; خاتمه فعال دستگاه؛

Telecommunication networks; شبکه های ارتباطی؛ Video; فیلم؛ ODF ODF

Multimedia; چند رسانه ای؛ Premise installations; تأسیسات مقدماتی؛ Local area networks; شبکه های محلی

FTTH FTTX applications; برنامه های FTTH FTTX؛ CATV CATV

 

کیفیت چهره نهایی (MM)

فیبر نوری Pigtail OM4 50/125 Simplex 0.9mm LC UPC با باکت بنفش تنگ 2M LSZH ژاکت

منطقه دامنه (میکرومتر) خراشها عیوب ارجاع
پاسخ: هسته 0 تا 65 هیچ یک هیچ یک IEC 61300-3-35: 2015
ب: روکش فلزی 65 تا 115 هیچ یک هیچ یک
ج: چسب 115 تا 135 هیچ یک هیچ یک
د: تماس بگیرید 135 تا 250 هیچ یک هیچ یک
ه: بقیه فرول هیچ یک هیچ یک

 

تحمل طول

 

فیبر نوری Pigtail OM4 50/125 Simplex 0.9mm LC UPC با باکت بنفش تنگ 2M LSZH ژاکت

 

طول کلی (L) (متر) طول تحمل (سانتی متر)
0 <L <1 + 5 / -0
1 <L <10 + 10 / -0
10 <L <40 + 15 / -0
40 <L + 0.5٪ x L / -0
 

بسته بندی


این بسته کابل نوری که به راحتی گرفته شده و از آن محافظت می شود ، به عنوان پیش فرض برچسب خورده و توسط OMC علامت گذاری شده است
.Standard carton size : 34*22*15 cm; اندازه کارتن استاندارد: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 سانتی متر. Which carton to be used depends on کدام کارتن مورد استفاده قرار خواهد گرفت
goods Qty . کالاها Packing can be customized. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

 

فیبر نوری Pigtail OM4 50/125 Simplex 0.9mm LC UPC با باکت بنفش تنگ 2M LSZH ژاکت

 

چگونه نوع کابل فیبر نوری مناسب را انتخاب کنیم؟

 

PS: تفاوت حالت فیبر OM4 و OM3 به شرح زیر است
1. OM4 به طور خاص برای انتقال لیزر VSCEL توسعه داده شده است و اجازه می دهد تا 10 پیوند از لینک Gig / second تا 550 متر (در مقایسه با 300M با OM3) استفاده شود.
2. پهنای باند معین موثر برای OM4 بیش از دو برابر OM3 است.
3. برای کابل پچ OM4 4700 MHz.km و برای OM3 2000 مگاهرتز است.

 

تعیین فیبر دیا. (میکرومتر) تایپ کنید سریع اترنت 100BASE-FX 1 گیگابیت اترنت 1000BASE-SX 1 گیگابیت اترنت 1000BASE-LX 10 گیگابیت بر ثانیه اترنت 10 گیگابایت 40 گیگابیت بر ثانیه اترنت 40GBASE SR4 100 گیگابیت بر ثانیه اترنت 100 گیگابایت SR4
OM1 62.5 / 125 چند حالته 2000 متر 275 متر 550 متر 33 متر پشتیبانی نشده پشتیبانی نشده
OM2 50/125 چند حالته 2000 متر 550 متر 550 متر 82 متر پشتیبانی نشده پشتیبانی نشده
OM3 (بهینه سازی لیزر) 50/125 چند حالته 2000 متر 550 متر 550 متر 300 متر 100 متر (SR4) 100 متر (SR4)
OM4 (بهینه سازی لیزر) 50/125 چند حالته 2000 متر 550 متر 550 متر 400 متر 150 متر (SR4) 150 متر (SR4)
حالت تک 9/125 حالت تک 2000 متر 5 کیلومتر در 1310nm 5 کیلومتر در 1310nm 10 کیلومتر در 1310nm N / A N / A

 

چگونه بطور صحیح بین PVC ، LSZH و OFNP انتخاب کنیم؟

 

Fiber patch cables are now widely used for indoor applications like buildings, factories, office parks ,campuses and so on. کابلهای فیش پچ هم اکنون برای کاربردهای داخلی مانند ساختمان ها ، کارخانه ها ، پارک های اداری ، دانشگاه ها و غیره کاربردهای گسترده ای دارند. Whether you choose PVC, LSZH or OFNP jacket depends on where you're going to run the cable. اینکه ژاکت PVC ، LSZH یا OFNP را انتخاب کنید ، به جایی بستگی دارد که کابل را اجرا کنید.

 

فیبر نوری Pigtail OM4 50/125 Simplex 0.9mm LC UPC با باکت بنفش تنگ 2M LSZH ژاکت

 

اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

dustfree wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Quality contorl.jpg

Exhibition.jpg

فیبر نوری Pigtail OM4 50/125 Simplex 0.9mm LC UPC با باکت بنفش تنگ 2M LSZH ژاکت

فیبر نوری Pigtail OM4 50/125 Simplex 0.9mm LC UPC با باکت بنفش تنگ 2M LSZH ژاکت

shipping.jpg

سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales1

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)