خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

9 / 125μm 0.9 میلی متر ST UPC Simplex نژاد فیبر نوری با OS2 G652D LSZH محکم تنگ بافر ضعف کم بازتاب

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

9 / 125μm 0.9 میلی متر ST UPC Simplex نژاد فیبر نوری با OS2 G652D LSZH محکم تنگ بافر ضعف کم بازتاب

چین 9 / 125μm 0.9 میلی متر ST UPC Simplex نژاد فیبر نوری با OS2 G652D LSZH محکم تنگ بافر ضعف کم بازتاب تامین کننده
9 / 125μm 0.9 میلی متر ST UPC Simplex نژاد فیبر نوری با OS2 G652D LSZH محکم تنگ بافر ضعف کم بازتاب تامین کننده 9 / 125μm 0.9 میلی متر ST UPC Simplex نژاد فیبر نوری با OS2 G652D LSZH محکم تنگ بافر ضعف کم بازتاب تامین کننده

تصویر بزرگ :  9 / 125μm 0.9 میلی متر ST UPC Simplex نژاد فیبر نوری با OS2 G652D LSZH محکم تنگ بافر ضعف کم بازتاب

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل:

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کیسه اصلی، سپس در یک کارتن 35 * 54 * 36 * 35 قرار داده شده
زمان تحویل: 3 روز پس از پرداخت comfirmed
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 100000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: از دست دادن درج:
: :
: در دسترس :
خدمات نصب: :

9 / 125μm 0.9 میلی متر ST UPC Simplex نژاد فیبر نوری با OS2 G652D LSZH محکم تنگ بافر ضعف کم بازتاب

 

 

رنگدانه فیبر نوری به طور معمول یک کابل فیبر محکم / تنگ با کانکتور است که از یک طرف خاتمه می یابد و
exposed fiber on the other. فیبر در معرض دیگر. The end is stripped and fusion spliced to a single or multi-fiber trunk. انتهای آن جدا شده و فیوژن به یک تنه منفرد یا چند فیبر وصل شده است. When utilized هنگام استفاده
properly, the fiber optic pigtail allows light signal transmission with minimal return loss and low attenuation. به طور صحیح ، رنگدانه فیبر نوری امکان انتقال سیگنال نوری را با کمترین بازده بازگشت و ضعف کم می دهد. Make درست کردن
مطمئن شوید که شبکه شما با رنگهای مخصوص فیبر OMC تقویت شده است ، زیرا محصولات ما از مواد با کیفیت برتر ساخته شده است.


The Pigtail are available in both single and multimode versions with either APC or UPC polish types. Pigtail در هر دو نسخه تک و چند حالته با انواع لهستانی APC یا UPC در دسترس است. Our fiber pigtails رنگدانه های فیبر ما
come with a partial outer jacket protecting the Tight/Loose buffers from damage. همراه با یک ژاکت بیرونی جزئی که از بافرهای تنگ / گشاد محافظت می کند محافظت کند. If installed in a high density application, اگر در یک برنامه با چگالی بالا نصب شود ،
جک بیرونی را می توان به راحتی از بین برد تا شعاع خم تنگ تری برای رنگ های طلایی در خود جای دهد.


We offer Individual single pigtails, Discounted 6 packs, or 12 Packs. ما پیگت های تک نفره ، 6 بسته تخفیف یا 12 بسته را پیشنهاد می کنیم. Also 12 fiber or 6 fiber jacketed pigtails . همچنین 12 رنگ پرنده فیبر یا 6 فیبر.

 

 

اطلاعات محصولات

 

اتصال A ST اتصال B غیرمستقیم
فیبر درجه G652D تعداد فیبر ساده
لهستانی UPC قطر کابل 0.9 میلی متر
مواد ژاکت PVC / LSZH / OFNR / OFNP رنگ ژاکت 12 رنگ مختلف
طول موج 1310nm و 1550nm دوام > 1000 بار
گم شدن درج .30.3dB قابل تعویض .20.2dB
برگشت ضرر d50dB لرزش .20.2dB
دمای کارکرد -40 ~ 75 درجه سانتی گراد دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 ° C

 

امکانات:

  • از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازتاب کم
  • انعطاف پذیر و آسان به بافر فیبر
  • رنگهای بافر فیبر قابل تشخیص در تمام شرایط روشنایی
  • زمان نصب را کاهش می دهد
  • از لکه نورد نادرست توسط تکان دادن فیبر احتمالی جلوگیری می کند
  • صورت پایان پاک و بدون خراش
  • تست هندسی متناسب برای تولید عادی اعمال می شود.
  • 100٪ بررسی تداخل سنج در صورت نیاز ویژه در دسترس است.

کاربرد

 

1. مهندسی سیستم های ارتباطی فیبر نوری.

شبکه ارتباطی داده های نوری 2.Fiber.

مهندسی 3.Fiber CATV.

4. تست های دیگر فناوری نوری. ·

 

مشخصات هندسی (فقط برای تداخل سنج سه بعدی آزمایش شده)

 

موارد آزمایش اتصالات رایانه رومیزی APC چهره انتهایی
شعاع انحنای ST 10 ~ 25 میلی متر 5 ~ 12 میلی متر
Apex افست ≤50 ام
ارتفاع کروی فیبر +/- 50 نانومتر
افست زاویه ای ------ 8 ° ± 0.2 °

 

تحمل طول

 

9 / 125μm 0.9 میلی متر ST UPC Simplex نژاد فیبر نوری با OS2 G652D LSZH محکم تنگ بافر ضعف کم بازتاب

 

طول کلی (L) (متر) طول تحمل (سانتی متر)
0 <L <1 + 5 / -0
1 <L <10 + 10 / -0
10 <L <40 + 15 / -0
40 <L + 0.5٪ x L / -0

 

دو روش مهم برای تقسیم رنگدانه فیبر نوری

 

مجامع رنگدانه فیبر نوری در خاتمه کابلهای فیبر نوری از طریق فیوژن یا اتصال مکانیکی استفاده می شوند.

 

9 / 125μm 0.9 میلی متر ST UPC Simplex نژاد فیبر نوری با OS2 G652D LSZH محکم تنگ بافر ضعف کم بازتاب

 

بسته بندی


این بسته کابل نوری که به راحتی گرفته شده و از آن محافظت می شود ، به عنوان پیش فرض برچسب خورده و توسط OMC علامت گذاری شده است
.Standard carton size : 34*22*15 cm; اندازه کارتن استاندارد: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 سانتی متر. Which carton to be used depends on کدام کارتن مورد استفاده قرار خواهد گرفت
goods Qty . کالاها Packing can be customized. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

 

9 / 125μm 0.9 میلی متر ST UPC Simplex نژاد فیبر نوری با OS2 G652D LSZH محکم تنگ بافر ضعف کم بازتاب

 

چگونه نوع کابل فیبر نوری مناسب را انتخاب کنیم؟

 

PS: تفاوت حالت فیبر OM4 و OM3 به شرح زیر است
1. OM4 به طور خاص برای انتقال لیزر VSCEL توسعه داده شده است و اجازه می دهد تا 10 پیوند از لینک Gig / second تا 550 متر (در مقایسه با 300M با OM3) استفاده شود.
2. پهنای باند معین موثر برای OM4 بیش از دو برابر OM3 است.
3. برای کابل پچ OM4 4700 MHz.km و برای OM3 2000 مگاهرتز است.

 

تعیین فیبر دیا. (میکرومتر) تایپ کنید سریع اترنت 100BASE-FX 1 گیگابیت اترنت 1000BASE-SX 1 گیگابیت اترنت 1000BASE-LX 10 گیگابیت بر ثانیه اترنت 10 گیگابایت 40 گیگابیت بر ثانیه اترنت 40GBASE SR4 100 گیگابیت بر ثانیه اترنت 100 گیگابایت SR4
OM1 62.5 / 125 چند حالته 2000 متر 275 متر 550 متر 33 متر پشتیبانی نشده پشتیبانی نشده
OM2 50/125 چند حالته 2000 متر 550 متر 550 متر 82 متر پشتیبانی نشده پشتیبانی نشده
OM3 (بهینه سازی لیزر) 50/125 چند حالته 2000 متر 550 متر 550 متر 300 متر 100 متر (SR4) 100 متر (SR4)
OM4 (بهینه سازی لیزر) 50/125 چند حالته 2000 متر 550 متر 550 متر 400 متر 150 متر (SR4) 150 متر (SR4)
حالت تک 9/125 حالت تک 2000 متر 5 کیلومتر در 1310nm 5 کیلومتر در 1310nm 10 کیلومتر در 1310nm N / A N / A

 

چگونه بطور صحیح بین PVC ، LSZH و OFNP انتخاب کنیم؟

 

Fiber patch cables are now widely used for indoor applications like buildings, factories, office parks ,campuses and so on. کابلهای فیش پچ هم اکنون برای کاربردهای داخلی مانند ساختمان ها ، کارخانه ها ، پارک های اداری ، دانشگاه ها و غیره کاربردهای گسترده ای دارند. Whether you choose PVC, LSZH or OFNP jacket depends on where you're going to run the cable. اینکه ژاکت PVC ، LSZH یا OFNP را انتخاب کنید ، به جایی بستگی دارد که کابل را اجرا کنید.

 

9 / 125μm 0.9 میلی متر ST UPC Simplex نژاد فیبر نوری با OS2 G652D LSZH محکم تنگ بافر ضعف کم بازتاب

 

اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

dustfree wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Quality contorl.jpg

Exhibition.jpg

9 / 125μm 0.9 میلی متر ST UPC Simplex نژاد فیبر نوری با OS2 G652D LSZH محکم تنگ بافر ضعف کم بازتاب

9 / 125μm 0.9 میلی متر ST UPC Simplex نژاد فیبر نوری با OS2 G652D LSZH محکم تنگ بافر ضعف کم بازتاب

shipping.jpg

سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales1

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)