خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتMPO کابل ترانک

Breakout 48F MPO Patch Cord 55dB SM Return Loss برای محیط با تراکم بالا

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

Breakout 48F MPO Patch Cord 55dB SM Return Loss برای محیط با تراکم بالا

چین Breakout 48F MPO Patch Cord 55dB SM Return Loss برای محیط با تراکم بالا تامین کننده
Breakout 48F MPO Patch Cord 55dB SM Return Loss برای محیط با تراکم بالا تامین کننده Breakout 48F MPO Patch Cord 55dB SM Return Loss برای محیط با تراکم بالا تامین کننده Breakout 48F MPO Patch Cord 55dB SM Return Loss برای محیط با تراکم بالا تامین کننده Breakout 48F MPO Patch Cord 55dB SM Return Loss برای محیط با تراکم بالا تامین کننده

تصویر بزرگ :  Breakout 48F MPO Patch Cord 55dB SM Return Loss برای محیط با تراکم بالا

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Senko
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: SM Breakout 48F

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pc
قیمت: 80
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چندین عدد در یک کارتن کاغذ 54 * 39 * 35 سانتی متر بسته بندی شده است
زمان تحویل: 3-7 روز پس از سفارش تأیید شد
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، Paypal، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 1000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
از دست دادن Insertion SM:: ≤0.7dB (استاندارد)؛ ≤0.35dB (نخبگان) از دست دادن مقدار ورودی MM:: ≤0.5dB (استاندارد)؛ ≤0.35dB (نخبگان)
بازده از دست دادن SM:: ≥55dB از دست دادن MM:: ≥35dB
تعویض پذیری: : ≤0.2dB تعویض پذیری:: ≤0.2dB
تداخل تست شده:: 100٪ تست شده ملاقات استاندارد IEC:: IEC-61754-7؛ JIS C5982؛ TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE
Meterial: LSZH یا PVC مشخصات: شکستن 48F
کابل واحد: کابل میکرو فیبر 3 میلی متری

SM Breakout 48F MPO زن - MPO زن MPO 5M پچ بند برای راه حل مرکز داده 40G / 100G

MPO Fiber Patch Cord با اتصال MPO در هر دو طرف خاتمه می یابد. همه اتصالات MPO OMC از تایوان، ژاپن و غیره است. پچ MPO patch نوعی از مجموعه های کابل با چگالی بالا است که معمولا در سه حوزه استفاده می شود.

1، نرم افزار Data Center با محدوده متراکم بالا

2، فیبر نوری به ساختمان

3، کاربرد اتصال داخلی در تجهیزات فیبر.

استاندارد محصولات MPO:

مطابق استاندارد IEC IEC-61754-7؛ JIS C5982؛ TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE سازگار است

کابل کشی ساخت یافته در هر TIA-568-C

اپتیک موازی

  • انجمن اینترنتی نوری (OIF) سازگار است
  • InfiniBand مطابق

InfiniBand

- 10G فیبر کانال مطابق

- 40G و 100G IEEE 802.3

- QSFP

امکانات:

کاهش درج درونی، افت بازده بالا

MT بر پایه فیبر چند فوتی، 4،8،12 و 24 اتصالات فیبر و اتصالات و مونتاژ

راه حل اقتصادی برای فشرده سازی فشرده

طراحی شده برای از دست دادن کم و از دست دادن استاندارد SM و MM برنامه های کاربردی

کابل گرد و غبار، کابل بیضی و گزینه های روبان خالی موجود است

محوطه رنگی موجود برای تمایز نوع فیبر، نوع لهستانی و / یا نوع کانکتور

خوب در تکرارپذیری و تبادل

دسترسی:

کابل روبان و بسته بندی در دسترس است

کابل پچ، مجموعه کابل کلاسیک در دسترس است .

بند پچ نوار MT-MT در دسترس است.

MPO Loopback در دسترس است

پچ MPO مشخصات:

موارد مشخص MPO / MTP.

حالت تک

(UPC Flat Flat، APC 8 درجه لهستانی)

چند منظوره

(PC Flat لهستانی)

از دست دادن درج loss loss ≤0.7dB؛ loss loss ≤ 0.35dB زیان استاندارد ≤0.5dB؛ زیان کم ≤ 0.35dB
برگشت ضرر ≥55dB ≥35dB
طول عمر <0.3dBtypical change، 200 matings
تعویض پذیری ≤0.2dB
استحکام کششی > 70N
دمای عملیاتی -40 تا +85 درجه سانتی گراد

نکته: حداکثر پهنای باند چند فاکتورهای مختلف


OM1 - 62.5 um هسته - 10GBit تا 33 متر، گیگابیت تا 300M
OM2 - 50 um هسته - 10 گیگابایت تا 82 مگابایت، گیگابیت تا 500 مگابایت
OM3 - 50 um هسته، بهینه سازی لیزر - 10 گیگابایت تا 300 مگابایت، گیگابیت تا 1000 مگابایت
OM4 - 50 um هسته، بهینه سازی لیزر - 10 گیگابایت تا 550 متر، گیگابیت تا 1000 مگابایت

شاخص تداخل MPO

نوع اتصال موارد تست حداقل حداکثر
MPO PC ROC_X (abs) (میلی متر) 500
ROC_Y (abs) (میلی متر) 50
Angle_X (گرم) -0.2 0.2
Angle_Y (گرم) -0.2 0.2
فیبر Max.DH.All (نانوگرم) -600 600
Max.DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
حداکثر خلوص هسته (nm) -300 300
ارتفاع فیبر (nm) -300 300
ROC_X (abs) (میلی متر) 1000 3000
MPO APC ROC_X (abs) (میلی متر) 500
ROC_Y (abs) (میلی متر) 50
Angle_X (گرم) -0.2 0.2
Angle_Y (گرم) 7.8 8.2
فیبر Max.DH.All (نانوگرم) -600 600
Max.DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
فیبر نوری (nm)

ضمانت کابل MPO با کیفیت بالا

1. دستگاه پرداخت با کارایی بالا و تکمیل شده توسط نگهدارنده های صفحات دقت طراحی شده برای فریل MT.
2. Interferometer 3D اطمینان از روند MTP / MPO صحت را تأیید می کند و تمام پارامترهای متشکل از فررو MT متمرکز شده و بیش از استانداردهای صنعتی است.
3. انعطاف پذیری تستر طیف کاملی از تست نوری مورد نیاز برای مجتمع های کابل های پیچیده و فیبر بالا را فراهم می کند.

انواع اتصالات MPO

دو ویژگی دیگر که به وضوح قابل مشاهده هستند عبارتند از: بینی ها و شیارهای راهنمای (کلید) در قسمت بالا.

(توجه داشته باشید: اتصال زن باید با نوع رابط مرد باشد.)

قبل از پایان MPO Technology-Polarity

سه روش قطبی Type A، Type B و Type C برای تضمین تخصیص راست دو طرفه استفاده می شود.

لطفا توجه داشته باشید: هنگامی که آن را با دو گیرنده QSFP + 40G متصل کنید، لطفا صلیب نوع B به عنوان قطب را انتخاب کنید؛ هنگامی که آن را با دیگر تجهیزات مانند MPO LGX Cassette متصل می شود، می توانید هر یک از قطبیت ها را به عنوان نیاز خود انتخاب کنید.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales1

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.