خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی

چین SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی تامین کننده
SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی تامین کننده SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی تامین کننده SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی تامین کننده SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی تامین کننده

تصویر بزرگ :  SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: SC Female - FC Hybrid Female Simplex

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 50pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 20 قطعه / کیسه
زمان تحویل: 3-5Days
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 50000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی از دست دادن درج:: <0.2dB
دوام: <0.10 دسی بل تغییر معمولی ، 1000 اتصالات مواد: فلز
درجه حرارت: -40 درجه سانتیگراد تا + 80 ° C نیروی برداشت (g / f): 600 200 600

SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی

 

 

آداپتور هیبریدی زنانه به زن

Hybrid adaptors are used for mating 2 different styles of connector. از آداپتورهای هیبریدی برای جفت گیری 2 سبک مختلف اتصال استفاده می شود. Our hybrid adaptors conform to international standards, are quality tested, and are available in singlemode, multimode and many different connector-type configurations. آداپتورهای هیبریدی ما مطابق با استانداردهای بین المللی هستند ، از نظر کیفیت مورد آزمایش قرار گرفته و در تک حالت ، چند حالته و تنظیمات مختلفی از نوع کانکتور در دسترس هستند.

 

Optical Adaptor are developed to couple and mate two identical or two different (hybrid) connector plugs. آداپتور نوری برای اتصال و جفت گیری دو شاخه اتصال دهنده یکسان یا دوگانه (ترکیبی) توسعه داده شده است. The housing of the Adaptors of the last generation has a reference key for the right position coupling and zirconia or phosphorus bronze split sleeve for high alignment. مسکن آداپتورهای نسل گذشته دارای کلید مرجع برای اتصال مناسب می باشد و آستین شکاف زیرکونیا یا فسفر برنز برای تراز بالا.

 

OMC می تواند آداپتورهای هیبریدی استانداردی از قبیل SC-FC ، SC-ST ، FC-ST ، SC-LC ، FC-LC و ST-LC را تهیه کند.

 

طراحی ، مواد و فرایندهای تولید OMC باعث تضمین عمر طولانی و تکرار زیاد عملکردهای نوری حتی برای جفت گیری اتصالات مختلف مارک می شوند.

 

امکانات:

 

اتصال دقیق با آستین

کانکتور SM و MM قابل تعویض است

از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا

قابلیت تعویض خوب و قابلیت اطمینان

با استانداردهای IEC و ROHS ملاقات کنید

دقت بالا از ابعاد مکانیکی دقت

 

مشخصات فنی

 

مورد آزمون (SM-9/125) UPC (SM-9/125) APC کامپیوتر شخصی
ضرر درج .20.2dB .20.2dB .20.2dB
برگشت ضرر d50 دسی بل d60 دسی بل 35 دسی بل
دوام (500 جفت گیری) حداکثر 0.1 دسی بل
نیروی برداشت (g / f) 600 200 600
دمای ذخیره سازی -40 ~ + 85

 

مدهلیزی

 

نام قطعات مواد رنگ
بدن مسکن آلیاژ روی -
آستین آستین سرامیکی با دقت بالا سفید
داخل قلاب PBT / PPS سبز آبی
صفحه فلزی فولاد ضد زنگ -
پوشش گرد و غبار ABS / لاستیک آبی / سبز / سیاه

 

موجود برای Simplex از SM UPC، SM APC، MM OM1 62.5 / 125، MM OM2 50/125

 

کاربرد:

  • پانل های پچ ، ODF و سایر اتصالات نوری.
  • نقطه مشخص و مشخص شدن شبکه های نوری

SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی 

 

جزییات محصول:

 

SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی

 

روش بسته بندی:

 

چند قطعه در یک جعبه پلاستیکی ،
چند جعبه سپس در یک جعبه کاغذ کارتن 54 * 39 * 35 بسته بندی شدند

کارتن اندازه دیگر نیز موجود است.

 

SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی

 

اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی

SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی

SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی

Exhibition.jpg

SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی

SC Female - FC آستین سرامیکی آداپتور فیبر نوری ترکیبی FC Simplex با ماده فلزی

shipping.jpg


سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: 李晗

تلفن: +8618682182825

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات