خانه محصولاتفیبر نوری PLC Splitter

یکنواختی خوب فیبر نوری PLC شکاف 1 * 4 SC UPC 50 / 125μm پنجره دوتایی MM 850 / 1310nm

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

یکنواختی خوب فیبر نوری PLC شکاف 1 * 4 SC UPC 50 / 125μm پنجره دوتایی MM 850 / 1310nm

چین یکنواختی خوب فیبر نوری PLC شکاف 1 * 4 SC UPC 50 / 125μm پنجره دوتایی MM 850 / 1310nm تامین کننده
یکنواختی خوب فیبر نوری PLC شکاف 1 * 4 SC UPC 50 / 125μm پنجره دوتایی MM 850 / 1310nm تامین کننده یکنواختی خوب فیبر نوری PLC شکاف 1 * 4 SC UPC 50 / 125μm پنجره دوتایی MM 850 / 1310nm تامین کننده

تصویر بزرگ :  یکنواختی خوب فیبر نوری PLC شکاف 1 * 4 SC UPC 50 / 125μm پنجره دوتایی MM 850 / 1310nm

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: SC UPC 50 / 125μm 1 * 4 Window Window MM 850 / 1310nm

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک جعبه پلاستیکی، چندین جعبه در کارتو 54 * 39 * 35 سانتی متر
زمان تحویل: 1 هفته
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، L / C
قابلیت ارائه: 10000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: یکنواختی خوب فیبر نوری PLC شکاف 1 * 4 SC UPC 50 / 125μm پنجره دوتایی MM 850 / 1310nm طول موج عمل:: 850-1310nm
شماره کانال:: 1 * 2،1 * 4،1 * 8،1 * 16،1 * 32،1 * 64،1 * 128 ، 2 * 2،2 * 4،2 * 8،2 * 16،2 * 32،2 * 64،2 * 128 برگشت ضرر:: 35 دسی بل
دستورالعمل:: d55 دسی بل دمای کارکرد:: -40 ~ + 85
دمای ذخیره سازی:: -40 ~ + 85 رطوبت عملیاتی:: ٪93 R RH
رطوبت ذخیره سازی:: ٪93 R RH نوع فیبر:: مامان

یکنواختی خوب فیبر نوری PLC شکاف 1 * 4 SC UPC 50 / 125μm پنجره دوتایی MM 850 / 1310nm

 

 

اسپلیتر Planar Lightwave Circuit (PLC) نوعی دستگاه مدیریت انرژی نوری است که با استفاده از فناوری موج نوری سیلیس برای توزیع سیگنال های نوری از دفتر مرکزی (CO) به مکانهای فرضیه ساخته شده است.

 

از ویژگی های اندازه کوچک ، طیف گسترده ای از طول موج عملیاتی ، قابلیت اطمینان پایدار و یکنواختی خوب ، به طور گسترده ای در نقطه PON ، ODN ، FTTX برای اتصال بین دستگاه خاتمه و دفتر مرکزی برای دستیابی به شکاف سیگنال استفاده می شود.

 

PLC splitter is an optical power distribution device based on the integrated waveguide of quartz plate. تقسیم کننده PLC وسیله توزیع انرژی نوری است که بر اساس موجبر موج یکپارچه صفحه کوارتز ساخته شده است. With the features of small size, wide range of operating wavelength, stable reliability and good uniformity, It's widely used in PON,ODN,FTTX point to connect between termination device and central office to achieve the signal splitter. از ویژگی های اندازه کوچک ، طیف گسترده ای از طول موج عملیاتی ، قابلیت اطمینان پایدار و یکنواختی خوب ، به طور گسترده ای در نقطه PON ، ODN ، FTTX برای اتصال بین دستگاه خاتمه و دفتر مرکزی برای دستیابی به شکاف سیگنال استفاده می شود.

 

شکاف PLC بدون بلوک has stronger fiber protection than bare fiber splitter, which is a miniaturization result of cassette splitter. از فیبر لختتر محافظت بیشتری دارد ، که این یک نتیجه کوچک سازی از تقسیم کاست است. It's mainly used for various connection and distribution boxes or network cabinets. این عمدتا برای جعبه های مختلف اتصال و توزیع یا کابینت شبکه استفاده می شود.

 

OMC 's bare fiber PLC splitter family has 1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, 1x64, 2x2, 2x4, 2x8, 2x16, 2x32,2 x 64 PLC splitter, with specifications that are tailored for different applications and markets. خانواده تقسیم کننده PLC فیبر برهنه OMC دارای 1x2 ، 1x4 ، 1x8 ، 1x16 ، 1x32 ، 1x64 ، 2x2 ، 2x4 ، 2x8 ، 2x16 ، 2x32،2 x 64 PLC spliter با مشخصات مناسب برای برنامه ها و بازارهای مختلف هستند. Wide bandwidth, compact size. پهنای باند گسترده ، اندازه جمع و جور. All products meets, ROHS, GR-1209-CORE-2001 and GR-1221-CORE-1999. کلیه محصولات ، ROHS ، GR-1209-CORE-2001 و GR-1221-CORE-1999 ملاقات می کند.

 

کارایی

 

یکنواختی خوب فیبر نوری PLC شکاف 1 * 4 SC UPC 50 / 125μm پنجره دوتایی MM 850 / 1310nm

 

شرایط محیطی:

 

دمای کارکرد -40 ~ + 85
دمای ذخیره سازی -40 ~ + 85
رطوبت عملیاتی ٪ RH ≤93
رطوبت ذخیره سازی ٪ RH ≤93

 

ابعاد بسته بندی (میلی متر)

 

A1   لوله فولادی 40x4x4 A12 لوله فولادی 55x7x4
A2   لوله فولادی 45x4x4 د جعبه پلاستیکی 90x20x9.5
A3   لوله فولادی 45x4.5x4 ه جعبه پلاستیکی 100x80x10
A4   لوله فولادی 50x7x4 ف جعبه پلاستیکی 141x115x18
A5   لوله فولادی 60x7x4 ک جعبه پلاستیکی 120x80x18
A6   لوله فولادی 60x12x4 تو قفسه 1/2/3/4 U 19 "
A7   لوله فولادی 65x7x4 ج قفسه آلومینیوم G / A / 1/3/4 G LGX
A8   لوله فولادی 80x12x4 ج 4/8/16/32/64 CH کاست
A9   لوله استیل 80x20x6 تی 4/8/16/32/64 CH پالت
A10   لوله استیل 90x20x6 ر سینی شکاف دار (بعد سفارشی)
A11   لوله استیل 80x20x6 ایکس سفارشی مشخص می کند

 

اطلاعات بسته بندی

 

نوع محصول 1 × 2 2 × 2 1 × 3 1 × 4 2 × 4 1 × 6 1 × 8
(127)
1 × 8
(250)
2 × 8
الیاف روبان A1 / A1 A3 / A1 A3
لوله فولادی Ф0.9 A3 A5
مورد پلاستیکی Ф0.9 د ه
مورد پلاستیکی Ф2.0 د ه
مورد پلاستیکی Ф3.0 د ه
Rack Mount 1U / 2U / 3U / 4U
نوع محصول 1 12 1 × 16 2 × 16 1 × 24 1 × 32 32 2 2 1 × 64 64 2 2
الیاف روبان A3 A5 A4 A7 A6
لوله فولادی Ф0.9 A6 A8 A9 A10 A11
مورد پلاستیکی Ф0.9 ک ف
مورد پلاستیکی Ф2.0 ک ف
مورد پلاستیکی Ф3.0 ک /
Rack Mount 1U / 2U / 3U / 4U
 

 

ویژگی های اصلی

  • از دست دادن کم درج
  • از دست دادن قطبی شدن کم است
  • ضرر بالا بازده بالا
  • Split Ratio 20/80, 40/60. نسبت تقسیم 20/80 ، 40/60. (50/50 as default.) (50/50 به عنوان پیش فرض.)
  • برای مناطق کوچک کاربردی مانند سینی های بسته یا شکاف کاملاً جمع و جور است
  • دما و طول موج گسترده ای دارد
  • پایداری عالی محیطی و مکانیکی
  • واجد شرایط تحت Telcordia GR-1221 و GR-1209 با کیفیت بالا جعبه پلاستیکی ABS جعبه

 

برنامه های کاربردی

 

OMC provides uniquely low excess loss, along with low polarization and temperature dependence for all ports. OMC تلفات اضافی بسیار کم و بی نظیری را به همراه قطبش پایین و وابستگی دما به کلیه درگاه ها فراهم می کند. These high performance parts are available in a wide variety of split ratios, housing and connector options and can therefore be readily specified in a wide variety of applications, like FTTx, Passive Optical Networks (PON), Local Area Networks (LAN), Test Equipment etc. این قطعات با کارایی بالا در انواع مختلفی از نسبت های تقسیم ، گزینه های مسکن و کانکتور در دسترس هستند و بنابراین می توان به راحتی در طیف گسترده ای از برنامه ها مانند FTTx ، شبکه های نوری منفعل (PON) ، شبکه های محلی (LAN) ، تجهیزات تست مشخص شد. و غیره.

 

یکنواختی خوب فیبر نوری PLC شکاف 1 * 4 SC UPC 50 / 125μm پنجره دوتایی MM 850 / 1310nm

 

طراحی بسته بندی (میلی متر)

 

Blockless/ Micro-sealing Type SM 1310nm 1*32  PLC Splitter With SC UPC Connector And 0.9mm Cable

Blockless/ Micro-sealing Type SM 1310nm 1*32  PLC Splitter With SC UPC Connector And 0.9mm Cable

 

یکنواختی خوب فیبر نوری PLC شکاف 1 * 4 SC UPC 50 / 125μm پنجره دوتایی MM 850 / 1310nm

 

اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

Exhibition.jpg

یکنواختی خوب فیبر نوری PLC شکاف 1 * 4 SC UPC 50 / 125μm پنجره دوتایی MM 850 / 1310nm

یکنواختی خوب فیبر نوری PLC شکاف 1 * 4 SC UPC 50 / 125μm پنجره دوتایی MM 850 / 1310nm

shipping.jpg


سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

 

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales1

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات