خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر نوری اتصالات

اتصالات کابل اپتیکال سبز UPC / APC Green فیبر نوری مورد نیاز UL94-V0 را برآورده می کند

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

اتصالات کابل اپتیکال سبز UPC / APC Green فیبر نوری مورد نیاز UL94-V0 را برآورده می کند

چین اتصالات کابل اپتیکال سبز UPC / APC Green فیبر نوری مورد نیاز UL94-V0 را برآورده می کند تامین کننده
اتصالات کابل اپتیکال سبز UPC / APC Green فیبر نوری مورد نیاز UL94-V0 را برآورده می کند تامین کننده اتصالات کابل اپتیکال سبز UPC / APC Green فیبر نوری مورد نیاز UL94-V0 را برآورده می کند تامین کننده

تصویر بزرگ :  اتصالات کابل اپتیکال سبز UPC / APC Green فیبر نوری مورد نیاز UL94-V0 را برآورده می کند

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
شماره مدل: SC UPC / APC Simplex 2.0mm

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 200 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 200 عدد در هر کیسه پلاستیکی، این آسان برای گرفتن و بسته با کیفیت فیبر نوری فیبر با برچسب و مشخص شده
زمان تحویل: 3 روز
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، Alipay، PayPal، کارت اعتباری، MoneyGram، L / C
قابلیت ارائه: 1000000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محصولات: SC UPC / APC Simplex 2.0mm رنگ: UPC SM Blue، APC Green
از دست دادن درج: <0.3dB (حداکثر) برگشت ضرر: > 50dB
حالت فیبر: SM اندازه کابل: 2.0 میلیمتر

SC SM فیبر نوری اتصال UPC آبی / APC سبز Simplex 2.0mm بوت برای SC مچ پا و پچ کابل مونتاژ

اتصال نوری یک جزء منفعل قابل استفاده مجدد است که می تواند در فیبر و اتصال کابل استفاده شود. آنها به طور گسترده در ODF، ODN، PON و غیره استفاده می شود.

OMC انواع مختلف اتصالات فیبر را تولید می کند. مانند SC، LC، ST، FC، MU، MTRJ، E2000، MPO، MTP، SMA، DIN، D4 و غیره

استاندارد صنعتی:

SC: TIA / EIA، FOCIS3، GR-326.NTT-SC IEC61754-4 و JIS C5973.

مشخصات:

عملکرد زیست محیطی:

Ø عامل محیط: -40 ° C ~ + 80 ° C

Ø مطابق با الزامات اشتعال پذیری UL94-V0

Ø سازگار با ROHS

عملکرد نوری:

Ø ملاقات با Telcordia GR-326-Core issue

Ø IL (نوعی): SM <0.3dB؛ MM <0.3dB:

Ø RL (معمولی): SM> 50dB؛ MM> 35dB:

عملکرد مکانیکی:

Ø طول عمر اتصال: 500 چرخه جفت شدن

Ø تکرارپذیری اتصالات: MM <0.2dB؛ SM <0.1dB

فرل از SC

نقاشی اتصال

کلیپ برای SC

چرا ما باید فورل طولانی را برای اتصال SC نگه داریم؟

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.