خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتابزار فیبر نوری

ابزارهای فیبر نوری داخلی زرد، قیچی فیبر نوری / برش برای برش کلور کابل

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

ابزارهای فیبر نوری داخلی زرد، قیچی فیبر نوری / برش برای برش کلور کابل

چین ابزارهای فیبر نوری داخلی زرد، قیچی فیبر نوری / برش برای برش کلور کابل تامین کننده
ابزارهای فیبر نوری داخلی زرد، قیچی فیبر نوری / برش برای برش کلور کابل تامین کننده ابزارهای فیبر نوری داخلی زرد، قیچی فیبر نوری / برش برای برش کلور کابل تامین کننده ابزارهای فیبر نوری داخلی زرد، قیچی فیبر نوری / برش برای برش کلور کابل تامین کننده ابزارهای فیبر نوری داخلی زرد، قیچی فیبر نوری / برش برای برش کلور کابل تامین کننده

تصویر بزرگ :  ابزارهای فیبر نوری داخلی زرد، قیچی فیبر نوری / برش برای برش کلور کابل

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
شماره مدل: فیبر نوری Kevlar قیچی / برش برای همه کابل داخلی کابل برش

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه PE + جعبه کاغذ
زمان تحویل: 2-5 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، PayPal، Alipay، کارت اعتباری، MoneyGram، L / C
قابلیت ارائه: 100000 پیک در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محصولات: فیبر نوری Kevlar قیچی / برش برای همه کابل داخلی کابل برش طول: 5.5 "(140 میلیمتر)
مواد تیغه: فولاد کربن بالا مواد دستگیره: پی وی سی

ابزار فیبر نوری قیچی / کاترپیلار فیبر نوری Kevlar برای برش کلارو کابل داخلی است

قیچی کوئلار فیبر نوری / برش برای برش کوولار با فولاد کربن با کیفیت بالا اعمال می شود. یک ابزار مهم در فیبر نوری اتصالات و برخی از دیگر برنامه های برش کابل فیبر نوری است. قیچی کپلر فیبر نوری، عمل برش کوولار است که از فولاد کربن با کیفیت بالا ساخته شده است. حفره های گسترده تر و باز شدن صاف برای عملیات آسان می شود.

مواد تیغه فولاد کربن بالا مواد دستگیره پی وی سی
نوع محصول کولار کاتر رنگ زرد / سیاه
طول 5.5 "(140 میلیمتر) وزن 0.17 لیتر (0.079 کیلوگرم)

ظاهر عالی

قیچی سبک وزن ایده آل برای برش اعضای قدرت Kevlar در ساخت کابل فیبر است

تیغه های ساخته شده از مولیبدن کربن بالا و فولاد وانادیوم برای عمر طولانی

تیغه Micro-rigged باعث کاهش لغزش جهت عمل برش بیشتر می شود

دسته های ارگونومیک ساخته شده برای هر دو کاربر راست و چپ راحت را فراهم می کنند.

روش استفاده Kevlar Cutter

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.