خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتMPO MTP کاست

پانل پانل 1U 19 "مجهز به M 4x MTP - LC 12F کاست، نوع A و نوع AF هر دو موجود است، حداکثر 96F

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

پانل پانل 1U 19 "مجهز به M 4x MTP - LC 12F کاست، نوع A و نوع AF هر دو موجود است، حداکثر 96F

چین پانل پانل 1U 19 "مجهز به M 4x MTP - LC 12F کاست، نوع A و نوع AF هر دو موجود است، حداکثر 96F تامین کننده
پانل پانل 1U 19 "مجهز به M 4x MTP - LC 12F کاست، نوع A و نوع AF هر دو موجود است، حداکثر 96F تامین کننده پانل پانل 1U 19 "مجهز به M 4x MTP - LC 12F کاست، نوع A و نوع AF هر دو موجود است، حداکثر 96F تامین کننده پانل پانل 1U 19 "مجهز به M 4x MTP - LC 12F کاست، نوع A و نوع AF هر دو موجود است، حداکثر 96F تامین کننده پانل پانل 1U 19 "مجهز به M 4x MTP - LC 12F کاست، نوع A و نوع AF هر دو موجود است، حداکثر 96F تامین کننده

تصویر بزرگ :  پانل پانل 1U 19 "مجهز به M 4x MTP - LC 12F کاست، نوع A و نوع AF هر دو موجود است، حداکثر 96F

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS
شماره مدل: پانل پانل 1U 19 "مجهز به M 4x MTP - LC 12F کاست، نوع A و نوع AF هر دو در دسترس است، حداکثر 96F

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pc
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: جعبه های کاغذی + بسته بندی بسته بندی دو بسته بندی پلی اتیلن مطابق با نیازهای حمل و نقل شما در برابر
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، paypal، alipay، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: USD10000pcs در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نوع محفظه: پایه رک نصب و راه اندازی: 1U استاندارد EIA 19 "Rack Rails
ماده: CRS فولاد نورد سرد تعداد فیبرها: حداکثر 96F
سازگار: سازگار ابعاد: 1U * 481mm * 251.5mm

پانل پانل 1U 19 "مجهز به M 4x MTP - LC 12F کاست، نوع A و نوع AF هر دو در دسترس است، حداکثر 96F

طراحی شده برای 19 "قفسه کوه و در دسترس برای 4 عدد FHD سری از کاست ها تا 96 الیاف؛ سازماندهی و محافظت از پایان نامه های فیبر نوری ستون فقرات.

MPO / MTP پچ پانل ساخته شده از CRS فولاد نورد سرد، طراحی شده برای کابینت 19 سانتیمتر استوانه نصب شده دارای تا 4 عدد پانل آداپتور فیبر یا 4 پک از کاست HD MTP / MPO-LC / SC می باشد. سیستم انعطاف پذیر برای مدیریت اتصالات فیزیکی، اتصالات و پچ در نرم افزار DataCenter برای به حداکثر رساندن استفاده از فضای رکاب و به حداقل رساندن فضای کف.

مشخصات:

شماره قطعه OMC-MP1R-R-4 شمار فیبر حداکثر 0.96 فیبر
نوع محفظه قفسه قابل تنظیم ماده CRS فولاد نورد سرد
نصب و راه اندازی استاندارد EIA 19 "رک ابعاد (HxWxD) 1U * 481mm * 251.5mm
سازگار TIA / EIA-568-C.3 مزیت سیستم پچ تراکم بالا

طراحی:

مطابق با محصولات

پنل آداپتور فیبر برای اتصالات سیم کشی و برای نگهداری فیبرهای فیبر پاره شده

2 MPO / MTP-LC HD Cassette برای مدیریت کابل کشی MTP / MPO با تراکم بالا

3، FHD Blanking آداپتور فیبر فلت برای مهر و موم اسلات باز برای استفاده در آینده است

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.