خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

یکپارچگی تنگی شکاف دوقطبی کانکتور دو طرفه برای شبکه های نوری / شبکه محلی

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

یکپارچگی تنگی شکاف دوقطبی کانکتور دو طرفه برای شبکه های نوری / شبکه محلی

چین یکپارچگی تنگی شکاف دوقطبی کانکتور دو طرفه برای شبکه های نوری / شبکه محلی تامین کننده
یکپارچگی تنگی شکاف دوقطبی کانکتور دو طرفه برای شبکه های نوری / شبکه محلی تامین کننده یکپارچگی تنگی شکاف دوقطبی کانکتور دو طرفه برای شبکه های نوری / شبکه محلی تامین کننده

تصویر بزرگ :  یکپارچگی تنگی شکاف دوقطبی کانکتور دو طرفه برای شبکه های نوری / شبکه محلی

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: 1 * 2 80:20 دو پنجره SM 1310/1550 نانومتر

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک جعبه پلاستیکی، چندین جعبه در کارتو 54 * 39 * 35 سانتی متر
زمان تحویل: 1 هفته
شرایط پرداخت: T / T، Western Union.alipay، PayPal، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محصولات: 1x2 فیبر نوری کوپلینگ / FBT کوپلر طول موج عملیاتی: 1310/1550 نانومواد
نسبت کوپن (٪): 80:20 حداکثر ضرر و زیان (dB): 3.8dB
از دست دادن بیش از حد (معمولی) (دسی بل): 0.15dB حساسیت قطبی شدن (دسی بل): 0.15dB
دمای عملیاتی:: -40 ~ + 85 ℃ فیبر نوع:: SM 9/125 SC UPC 0.9

1x2 80:20 دوگانه پنجره SM 1310 / 1550nm FBT Splitter با اتصال SC SM UPC و کابل 0.9mm

شکاف Biconic Taper FBT (FBT) نیز می تواند براساس تکنولوژی سنتی با نام Fiber Coupler نامیده شود، این است که دو یا چند فیبر نوری را با هم بچرخانند و سپس کشش کششی دستگاه مخروطی را بکشید و تغییرات نسبتا واقعی را کنترل کنید الزامات نسبت طیفی پس از کشش ذوب، یک طرف فیبر تک (بقیه برش) را به عنوان ورودی حفظ می کند، انتهای دیگر یک خروجی چند کاناله است.

به عنوان یکی از اجزای کلیدی برای شبکه GPON FTTx، تقسیم کننده های نوری را می توان در دفتر مرکزی یا در یکی از نقاط توزیع (در فضای باز یا در محیط داخلی) قرار داد، زیرا تقسیم کننده های FBT برای تقسیم سیگنال نوری چندگانه، با کم شدن میزان ورودی، بسیار پایدار هستند. اتصالات FBT برای تقسیم قدرت و بهره برداری از تجهیزات مخابراتی، شبکه CATV و تجهیزات تست طراحی شده اند

کوپلر تک موتوره OMC 1X2 2X2 با کمترین مقدار درج، وابستگی قطبش کم و پایداری محیط زیست عالی، میزان اتصال مناسب را از 50/50 تا 1/99 و فیبر 250 میلیمتر فیبر لایهای، 3 میلیمتر و 900 میلیمتر فیبر شلنگ در دسترس با یکنواختی بسیار دقیق ارائه می دهد. سوکت استاندارد تکموت و اجزای اتصال دهنده پهن باند نرم افزار گسترده ای برای انجام تقسیم قدرت و نظارت بر عملکرد در انواع سیستم های ارتباطی نوری را پیدا کنید.

مشخصات عملکرد

یکپارچه اتصال دو طرفه دو طرفه
مقطع تحصیلی حق بیمه درجه A
نسبت کوپن (٪) 50/50 50/50
از دست دادن بیش از حد (معمولی) (دسی بل) 0.1 0.15
حداکثر ضرر و زیان (dB) 3.6 3.8
یکنواختی (حداکثر) (دسی بل) 0.7 1.0
حساسیت قطبی شدن (دسی بل) 0.15 0.2
طول موج عملیاتی (nm) 1310/1550 ± 40 و یا طول موج سفارشی

نسبت جفت شدن / جابجایی نمودار تبدیل

نسبت کوپن از دست دادن Lnsertion
حق بیمه درجه ای
40/60 4.7 / 2.7 5.0 / 2.9
30/70 6.0 / 2.0 6.4 / 2.2
20/80 7.9 / 1.5 8.5 / 1.7
10/90 11.3 / 0.65 12.0 / 0.8
5/95 14.8 / 0.4 15.3 / 0.55
1/99 22.5 / 0.3 23.0 / 0.35
نسبت کوپن (٪) 1 ~ 50
جهت گیری (dB) > 55
دمای کار (℃) -20 ~ + 80
دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ + 85
نوع فیبر SMF-28 کورنینگ تک موتور
فیبر خوکچه طول (متر) 1
پیکربندی بندر 1 × 2 یا 2 × 2
ابعاد (میلی متر) بسته D، E، F، G

تصویر ارتباط از دست دادن و طول موج ، دما

بسته بندی ابعاد و سبک Pigtail

بسته بندی ابعاد:
بسته بندی D: لوله فولادی ضد زنگ 3mm x 45mm
بسته بندی E: لوله فولادی ضد زنگ 3mm x 54mm
بسته بندی F: لوله فولادی ضد زنگ 3mm x 60mm
بسته G: مورد 10mm x 20mm x 90mm
سبک پیگاتا:
بسته D، E: فیبر بره 250um
بسته بندی F فیبر خالص 250 گرم یا لوله شل 900 مترمربع
بسته G: 2 میلی متر، 3 میلیمتر کابل یا لوله آزاد 900 مترمربع

ویژگی های کلیدی

  • افت درجۀ کم
  • از دست دادن وابسته به قطبش کم
  • افت بازده بالا اختیاری است
  • نسبت تقسیم 20/80، 40/60. (به عنوان پیشفرض 50/50)
  • جمع و جور برای مناطق کاربردی کوچک مانند سینی های بسته و یا درهم و برهم
  • دما و طول موج گسترده
  • عالی محیط زیست و ثبات مکانیکی
  • Qualified under Telcordia GR-1221 و GR-1209 با کیفیت بالا ABS ABS جعبه

برنامه های کاربردی

OMC با کمترین قطبش و وابستگی دما به تمام پورت ها، میزان تلفات فوق العاده ای را کم می کند. این قطعات با کارایی بالا در انواع مختلف نسبت تقسیم، مسکن و اتصالات در دسترس هستند و بنابراین می توانند به آسانی در انواع مختلف برنامه های کاربردی مانند FTTx، شبکه های نوری منفرد (PON)، شبکه های محلی (LAN)، تجهیزات تست و غیره.

اطلاعات سفارش

الف شماره پورت 12 = 1 x 2 ...............
22 = 2 x 2 ...............
ب طول موج تنها پنجره: 850nm، 1310nm، 1490nm، 1550nm
دو ویندوز: 850nm / 1310nm، 1310nm / 1490nm، 1310nm / 1550nm، 1310nm / 1490nm،
سه ویندوز: 1310nm + 1490nm + 1550nm
طول موج گسترده: 1260 تا 1620 نانومتر
سی ضریب همبستگی (01 ~ 50) 1/99 ~ 50/50
د نوع پیگاتیل 1 = 250μm فیبر برهنه
2 = 900 لوله آزاد
کابل 3 = 2 میلیمتر
4 = کابل 3mm
E اندازه کپسول سازی (میلی متر) S1 = F3.0 * 54
S2 = F3.0 * 60
S3 = 90 * 20 * 10
S4 = 100 * 80 * 10
S5 = 120 * 80 * 18
S6 = 140 * 115 * 18
F طول خوکچه (برای هر بندر) 1 = 1 متر
2 = 1.5 متر
3 = طول مشتری
GH اتصال (ورودی / خروجی) FP = FC / PC
FA = FC / APC
SP = SC / PC
SA = SC / APC
ST = ST / PC
LP = LC / PC
LA == LC / APC
00 = هیچ کدام
CS = مشتری مشخص شده

بسته بندی و نصب شده

پوشش پلاستیکی مناسب برای انواع اتصالات FBT مناسب است، بسته بندی کارتن به طور خاص برای ABS Box FBT Coupler طراحی شده است، و نوع سینی را می توان برای اندازه های مختلف، حتی با قیمت پایین تر، مورد استفاده قرار داد.
این آسان برای گرفتن و بسته بندی صحیح محافظت شده برچسب شده است.

برچسب های سفارشی یا راه حل های بسته به صورت درخواست در دسترس هستند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Dennise Yang

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.