خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

کروژن Singlemode 1x2 اتصال فیبر نوری فیبر نازک وابسته به قطبش کم

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کروژن Singlemode 1x2 اتصال فیبر نوری فیبر نازک وابسته به قطبش کم

چین کروژن Singlemode 1x2 اتصال فیبر نوری فیبر نازک وابسته به قطبش کم تامین کننده
کروژن Singlemode 1x2 اتصال فیبر نوری فیبر نازک وابسته به قطبش کم تامین کننده کروژن Singlemode 1x2 اتصال فیبر نوری فیبر نازک وابسته به قطبش کم تامین کننده

تصویر بزرگ :  کروژن Singlemode 1x2 اتصال فیبر نوری فیبر نازک وابسته به قطبش کم

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: 1 * 2 30:70 دو پنجره SM 1310/1550 نانومتر

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک جعبه پلاستیکی، چندین جعبه در کارتو 54 * 39 * 35 سانتی متر
زمان تحویل: 1 هفته
شرایط پرداخت: T / T، Western Union.alipay، paypal، Money Gram
قابلیت ارائه: 10000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محصولات: 1x2 فیبر نوری کوپلینگ / FBT کوپلر طول موج عملیاتی: 1310/1550 نانومواد
نسبت کوپن (٪): 30:70 حداکثر ضرر و زیان (dB): 3.8dB
از دست دادن بیش از حد (معمولی) (دسی بل): 0.15dB حساسیت قطبی شدن (دسی بل): 0.15dB
دمای عملیاتی:: -40 ~ + 85 ℃ فیبر + نوع اتصال:: SM 9/125 بدون اتصال

1 x 2 فیبر نوری کوپلینگ دوگانه SM 1310 / 1550nm بدون اتصالات اتصالات 30:70

شرح

1. فیبر نوری FBT شکاف یک نوع دستگاه مدیریت قدرت نوری است که با استفاده از تکنولوژی Fused Biconical Tape ساخته شده است.
2. از نظر اندازه کوچک، قابلیت اطمینان بالا، هزینه ارزان و یکنواخت کانال به کانال خوب است، و به طور گسترده ای در شبکه های PON به منظور تقسیم قدرت نوری سیگنال استفاده می شود.
3. RollBall مجموعه ای کامل از محصولات 1xN و 2xN Splitter را فراهم می کند که برای برنامه های خاص طراحی شده اند. تمام محصولات ملاقات GR-1209-CORE و GR-1221-CORE
4.Rollball ارائه می دهد هر دو درخت و ستاره نوع اتصالات / splitters درون جعبه Rack سوار.
5. آنها یک راه حل قابل اعتماد برای تقسیم / ترکیب سیگنال ها را ارائه می دهند. نسبت تقسیم بندی از پورت های 1x2 تا 1x32 برای اتصالات درختی و از 2x2 تا 2x32 برای اتصال ستاره ها می باشد. موجود در پنجره های تک، دو و سه برابر طول موج (1310/1490 / 1550nm).

کاربرد

ارتباطات راه دور
سیستم های CATV و سنسورهای فیبر نوری
شبکه محلی

ویژگی

کاهش بیش از حد کم
PDL پایین
پایدار محیطی
پایداری حرارتی خوب

مشخصات

طول موج مرکز 1310 نانومتر / 1490/1550 نانومتر
پهنای باند ± 20 نانومتر ± 40 نانومتر
از دست دادن بیش از حد ≤0.1dB (0.05dB نوع)
نسبت جفت شدن 50/50 40/60 30/70 20/80
نوع افت بازده (Db) 3.05 4.2 / 2.4 5.4 / 1.8 7.1 / 1.1
حداکثر افت بازده (دسی بل) 3.4 4.4 / 2.5 5.6 / 1.8 7.4 / 1.1
حساسیت قطبی شدن 0.1 0.1 0.15 / 0.1 0.15 / 0.1
جهت گیری (1 * 2) ≥55dB، (2 * 2) ≥60dB
دمای کار -40 ~ +80 ° C برای بسته A، B
-20 ~ +70 ° C برای بسته بندی C، D
پایداری حرارتی ≤0.1dB بیش از -40 ~ +80 ° C
طول سرب 1 متر، دیگران به درخواست
نوع سرب فیبر بره، 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm
نوع بسته A: Φ3.0mm * 52mm B: Φ3.5mm * 70mm
C: 90mm * 16mm * 9mm C: 106mm * 79mm * 10mm



تصویر ارتباط از دست دادن و طول موج ، دما




بسته بندی ابعاد و سبک Pigtail

بسته بندی ابعاد:
بسته بندی D: لوله فولادی ضد زنگ 3mm x 45mm
بسته بندی E: لوله فولادی ضد زنگ 3mm x 54mm
بسته بندی F: لوله فولادی ضد زنگ 3mm x 60mm
بسته G: مورد 10mm x 20mm x 90mm
سبک پیگاتا:
بسته D، E: فیبر بره 250um
بسته بندی F فیبر خالص 250 گرم یا لوله سست 900 میلیمتر
بسته G: 2 میلی متر، 3 میلیمتر کابل یا لوله شل 900 مترمربع



اطلاعات سفارش

الف شماره پورت 12 = 1 x 2 ...............
22 = 2 x 2 ...............
ب طول موج تنها پنجره: 850nm، 1310nm، 1490nm، 1550nm
ویندوزهای دوگانه: 850nm / 1310nm، 1310nm / 1490nm، 1310nm / 1550nm، 1310nm / 1490nm،
سه ویندوز: 1310nm + 1490nm + 1550nm
طول موج گسترده: 1260 تا 1620 نانومتر
سی ضریب همبستگی (01 ~ 50) 1/99 ~ 50/50
د نوع پیگاتل 1 = 250μm فیبر برهنه
2 = 900 لوله آزاد
کابل 3 = 2 میلیمتر
4 = کابل 3mm
E اندازه کپسول سازی (میلی متر) S1 = F3.0 * 54
S2 = F3.0 * 60
S3 = 90 * 20 * 10
S4 = 100 * 80 * 10
S5 = 120 * 80 * 18
S6 = 140 * 115 * 18
F طول خوکچه (برای هر بندر) 1 = 1 متر
2 = 1.5 متر
3 = طول مشتری
GH اتصال دهنده (ورودی / خروجی) FP = FC / PC
FA = FC / APC
SP = SC / PC
SA = SC / APC
ST = ST / PC
LP = LC / PC
LA == LC / APC
00 = هیچ
CS = مشتری مشخص شده


بسته بندی و نصب شده

پوشش پلاستیکی مناسب برای انواع اتصالات FBT مناسب است، بسته بندی کارتن به طور خاص برای ABS Box FBT Coupler طراحی شده است و نوع سینی می تواند برای اندازه های مختلف، حتی با قیمت پایین تر، مورد استفاده قرار گیرد.
این بسته بندی آسان و بسته بندی صحیح محافظت شده دارای برچسب است.
برچسب های سفارشی یا راه حل بسته به صورت درخواست در دسترس هستند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales1

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات