خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر نوری PLC Splitter

طول عمر SM 1310nm 1x32 SC SM UPC PLC Splitter چند منظوره بازده بازگشتی اختیاری است

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

طول عمر SM 1310nm 1x32 SC SM UPC PLC Splitter چند منظوره بازده بازگشتی اختیاری است

چین طول عمر SM 1310nm 1x32 SC SM UPC PLC Splitter چند منظوره بازده بازگشتی اختیاری است تامین کننده
طول عمر SM 1310nm 1x32 SC SM UPC PLC Splitter چند منظوره بازده بازگشتی اختیاری است تامین کننده طول عمر SM 1310nm 1x32 SC SM UPC PLC Splitter چند منظوره بازده بازگشتی اختیاری است تامین کننده

تصویر بزرگ :  طول عمر SM 1310nm 1x32 SC SM UPC PLC Splitter چند منظوره بازده بازگشتی اختیاری است

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 کامپیوتر
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در جعبه کاغذ، چند عدد در یک کارتن 54 * 39 * 35 سانتی متر
زمان تحویل: 1 هفته
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 100000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: OMC یا نصب شده
شماره مدل:: 1:32 SC APC Micro-sealing طول موج عملیات:: 1260 تا 1650 نانومتر
شماره کانال:: 1 * 2،1 * 4،1 * 8،1 * 16،1 * 32،1 * 64،1 * 128، 2 * 2،2 * 4،2 * 8،2 * 16،2 * 32،2 * 64.2 * 128 برگشت ضرر:: ≥55 دسی بل
دستورالعمل:: ≥55 دسی بل دمای هوا: -40 ~ + 85 ℃
دمای ذخیره سازی:: -40 ~ + 85 ℃ رطوبت کاری:: ≤ 93٪ RH
رطوبت ذخیره سازی:: ≤ 93٪ RH نوع کنسول:: SC
فیبر نوع:: SM، APC

نوع بدون انعکاس / میکرو آب بندی SM 1310nm 1 * 32 PLC Splitter با SC UPC اتصال و کابل 0.9mm

Circuit Planar Lightwave (PLC) یک نوع دستگاه مدیریت قدرت نوری است که با استفاده از تکنولوژی بلوری نوری سیلیکا برای توزیع سیگنال های نوری از مرکز مرکزی (CO) به مکان های مختلف قرار می گیرد.

با ویژگی های اندازه کوچک، طیف گسترده ای از طول موج عملیاتی، قابلیت اطمینان پایدار و یکنواختی خوب، به طور گسترده ای در نقطه PON، ODN، FTTX برای اتصال دستگاه خازن و دفتر مرکزی برای دستیابی به تقسیم کننده سیگنال استفاده می شود.

PLC splitter یک دستگاه توزیع قدرت نوری است که بر اساس موجبر یکپارچه از صفحه کوارتز است. با ویژگی های اندازه کوچک، طیف گسترده ای از طول موج عملیاتی، قابلیت اطمینان پایدار و یکنواختی خوب، به طور گسترده ای در نقطه PON، ODN، FTTX برای اتصال دستگاه خازن و دفتر مرکزی برای دستیابی به تقسیم کننده سیگنال استفاده می شود.

Splitter PLC بدون بلوک دارای حفاظت فیبر قوی تر نسبت به فیبر شکسته است که نتیجه ی کوچک سازی اسپکتیو کاست است. این به طور عمده برای جعبه های ارتباطی و توزیع و یا کابینت های شبکه استفاده می شود.

خانواده فشرده PLC الیاف OMC دارای 1x2، 1x4، 1x8، 1x16، 1x32، 1x64، 2x2، 2x4، 2x8، 2x16، 2x32،2 x 64 splitter PLC با مشخصاتی هستند که برای کاربردهای مختلف و بازار طراحی شده اند. پهنای باند گسترده، اندازه جمع و جور. تمام محصولات مطابق با ROHS، GR-1209-CORE-2001 و GR-1221-CORE-1999 است.

مشخصات (بدون اتصال)

پارامتر واحد مشخصات (درجه درجه)
طول موج عملیاتی Nm 1260 ~ 1650
شماره کانال   1X2 1x3 1X4 1x6 1X8 1x12 1X16 1x24 1X32 1X64 1x128
از دست دادن وزن (حداکثر) دسی بل 4.3 6.2 7.2 9.8 10.5 12.5 13.6 16.5 17.2 21.0 25.5
یکنواختی (حداکثر) دسی بل 0.5 0.6 0. 6 0.8 1.0 1.0 1.4 1.5 1.6 2.0 2.5
از دست دادن وابسته به قطبش دسی بل 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.8
برگشت ضرر دسی بل ≥55
جهت گیری دسی بل ≥55

پارامتر واحد مشخصات (درجه درجه)
طول موج عملیاتی Nm 1260 ~ 1650
شماره کانال   2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64 2x128
افت بازده (حداکثر) دسی بل 4.5 7.5 11.2 14.6 17.5 21.5 25.8
یکنواختی (حداکثر) دسی بل 0.8 1.0 1.2 1.5 1.8 2.5 3.0
از دست دادن وابسته به قطبش دسی بل 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 1.0
برگشت ضرر دسی بل ≥55 / 50
جهت گیری دسی بل ≥55

توجه: اتصالات UPC: IL اضافه کردن 0.2 دسی بل، اتصال APC: IL 0.3 دسی بل.

شرایط محیطی:

دمای عملیاتی -40 ~ + 85
دمای ذخیره سازی -40 ~ + 85
رطوبت کاری ٪ RH ≤93
رطوبت ذخیره سازی ٪ RH ≤93

ابعاد بسته بندی (میلی متر)

A1 لوله فولادی 40x4x4 A12 لوله فولادی 55x7x4
A2 لوله فولادی 45x4x4 د جعبه پلاستیکی 90x20x9.5
A3 لوله فولادی 45x4.5x4 E جعبه پلاستیکی 100x80x10
A4 لوله فولادی 50x7x4 F جعبه پلاستیکی 141x115x18
A5 لوله فولادی 60x7x4 کی جعبه پلاستیکی 120x80x18
A6 لوله فولادی 60x12x4 U 1/2/3/4 U 19 "رک
A7 لوله فولادی 65x7x4 G 1/2/3/4 G LGX دندانه آلومینیومی
A8 لوله فولادی 80x12x4 سی 4/8/16/32/64 CH کاست
A9 لوله فولادی 80x20x6 T 4/8/16/32/64 CH پالت
A10 لوله فولادی 90x20x6 ر سینی شکاف (ابعاد سفارشی)
A11 لوله فولادی 80x20x6 ایکس سفارشی مشخص می کند

اطلاعات بسته بندی

نوع محصول 1 × 2 2 × 2 1 × 3 1 × 4 2 × 4 1 × 6 × 1 × 8
(127)
× 1 × 8
(250)
2 × 8
فیبر ریبن A1 / A1 A3 / A1 A3
Ø0.9 لوله فولادی A3 A5
Ф0.9 مورد پلاستیکی د E
Ф2.0 مورد پلاستیکی د E
Ф3.0 مورد پلاستیکی د E
کوه رک 1U / 2U / 3U / 4U
نوع محصول 1 × 12 16 × 1 2 × 16 1 × 24 1 × 32 2 × 32 × 1 × 64 2 × 64
فیبر ریبن A3 A5 A4 A7 A6
Ø0.9 لوله فولادی A6 A8 A9 A10 A11
Ф0.9 مورد پلاستیکی کی F
Ф2.0 مورد پلاستیکی کی F
Ф3.0 مورد پلاستیکی کی /
کوه رک 1U / 2U / 3U / 4U

طراحی بسته بندی (میلی متر)

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales1

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.