خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

چین LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار تامین کننده
LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار تامین کننده LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار تامین کننده LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار تامین کننده LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار تامین کننده

تصویر بزرگ :  LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Us Conec
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: MTP زن - MTP زن 12F OM4 50/125 LSZH 20M

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته PE فردی یا بسته تقاضای مشتری
زمان تحویل: 3-7 روز
شرایط پرداخت: D / P، T / T، Western Union، L / C، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 50000pcs در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
حالت فیبر: OM4 50 / 125μm چند حالت تولید - محصول: MTP زن - MTP زن 12F OM4 LSZH 20M نوع B
اتصال دهنده: MTP زن (بدون زنجیر) به MTP زن (بدون پا) نوع لهستانی: کامپیوتر به کامپیوتر
از دست دادن درج: 0.35dB حداکثر (0.15dB نوع) برگشت ضرر: ≥25dB
کت OD: 3.0 میلیمتر تعداد فیبرها: 12

OM4 MTP MTP کابل MTP APC زن به MTP APC زن 12F بنفش LSZH نخبگان نوع B با زبانه فشار / کشیدن، برای 40G QSFP + PLR4 اپتیک اتصال مستقیم و برنامه های کاربردی مرکز داده با تراکم بالا؛ اتصالات ایالات متحده Conec MTP به طور کامل با استانداردهای MPO سازگار است.

کابل MTP فیبر پچ با اتصال MTP در هر دو طرف پایان می یابد. همه اتصالات MTP OMC از Conec ایالات متحده است. سیم پچ MTP نوعی از مجموعه های کابل با چگالی بالا است که به طور کلی در سه ناحیه استفاده می شود.

1، نرم افزار Data Center با محدوده متراکم بالا

2، فیبر نوری به ساختمان

3، برنامه اتصال داخلی در تجهیزات فیبر

محصولات MTP استاندارد:

  • ملاقات IEC استاندارد IEC-61754-7؛ JIS C5982؛ TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE سازگار است
  • کابل کشی ساخت یافته برای هر TIA-568-C
مشخصات محصول
اتصال دهنده A MTP زن (بدون زرد) 12F اتصال ب MTP زن (بدون زرد) 12F
حالت فیبر OM4 5125μm MM طول موج 1300/850 نانومتر
نوع لهستانی کامپیوتر به کامپیوتر حداقل شعاع خورشید 10 میلیمتر
از دست دادن درج 0.35dB حداکثر (0.15dB نوع) برگشت ضرر ≥25dB
تضعیف در 1310 نانومتر ≤0.32dB / km تضعیف 1550 نانومتر ≤0.18dB / km
کت OD 3.0 میلیمتر جلیقه کابل LSZH / Plenum (OFNP)
نصب بار کششی 100 نان بار استحکام بلند مدت 50 نان
دمای عملیاتی -10 ° C تا + 70 ° C قطبی نوع B

امکانات

کاهش درج درونی، افت بازده بالا

MT بر پایه فیبر چند فیلیفون، 4،8،12 و 24 اتصالات فیبر کانال ها و مونتاژ ها

راه حل اقتصادی برای فشرده سازی توده ای

طراحی شده برای از دست دادن کم و از دست دادن استاندارد SM و MM برنامه

کابل گرد و غبار، کابل بیضی و گزینه های روبان خالی موجود است

محوطه های رنگی موجود برای تمایز نوع فیبر، نوع لهستانی و / یا نوع کانکتور

خوب در تکرارپذیری و تبادل

نقاشی کابل و قطبی

نور بالا - زبانه فشار / کشیدن را فشار دهید

تست تجهیزات

تست برنامه مطمئن

تداخل سنج سه بعدی، تأیید صحت پردازش MTP / MPO را انجام می دهد و تمام پارامترهای متشکل از فلزی MT متصل به استانداردهای صنعتی است. اتصالات خالص نوری در فراهم ساختن زیرساخت فیبر نوری قابل اعتماد و با کارایی بالا هستند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.