خانه محصولاتکابل مادون قرمز MTP

کابل تنه 12F Elite MTP APC MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0mm زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل تنه 12F Elite MTP APC MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0mm زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD

چین کابل تنه 12F Elite MTP APC MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0mm زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD تامین کننده
کابل تنه 12F Elite MTP APC MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0mm زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD تامین کننده کابل تنه 12F Elite MTP APC MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0mm زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD تامین کننده کابل تنه 12F Elite MTP APC MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0mm زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD تامین کننده کابل تنه 12F Elite MTP APC MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0mm زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل تنه 12F Elite MTP APC MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0mm زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Usconec
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: 12F MTP کابل تنه MTP APC مرد به MTP APC مرد G657A1 زرد LSZH 20M نخبگان نوع B

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته PE فردی یا بسته تقاضای مشتری
زمان تحویل: 3-7 روز
شرایط پرداخت: D / P، T / T، Western Union، L / C، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 50000pcs در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
تولید - محصول: کابل تنه 12F Elite MTP Trunk MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0 میلی متر زرد LSZH 20M برای مرکز داده حالت فیبر: OS2 9 / 125μm SM
اتصال دهنده: مرد MTP به مرد MTP نوع لهستانی: APC به APC
گم شدن درج: حداکثر 0.35dB برگشت ضرر: d60dB
ژاکت OD: 3.0 میلی متر Fiber count: 12

کابل تنه 12F Elite MTP Trunk MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0 میلی متر زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD

 

 

MTP Fiber Patch Cord are terminated with MTP connector on both end. بند ناف FTP Patch Cord با اتصال MTP در هر دو انتها خاتمه می یابد. All of OMC's MTP Connectors are from US Conec. همه اتصالات MTP OMC از ایالات متحده Conec هستند. MTP patch cord is a kind of high density cable assemblies which is generally use in three areas. بند ناف MTP نوعی مجموعه کابل با چگالی بالا است که عموماً در سه منطقه مورد استفاده قرار می گیرد.

1 ، برنامه مرکز داده با محیطی با ضخامت بالا

2 ، فیبر نوری ساختمان

3 ، برنامه اتصال داخلی در تجهیزات فیبر

 

استاندارد محصولات MTP:

  • Meets IEC Standard IEC-61754-7; با IEC استاندارد IEC-61754-7 دیدار می کند. JIS C5982; JIS C5982؛ TIA-604-5(FOCIS5); TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE compliant سازگار با Telcordia GR-1435-CORE
  • کابل کشی ساختاری در هر TIA-568-C

مشخصات محصول

 

 

اتصال A مرد MTP اتصال B مرد MTP
حالت فیبر OS2 9 / 125μm SM طول موج 1310 / 1550nm
نوع لهستانی APC به APC حداقل شعاع خم 10 میلی متر
ضرر درج حداکثر 0.35dB (انواع 0.15dB) برگشت ضرر d60dB
استنباط در 1310nm . 0.32 دسی بل / کیلومتر استنباط در 1550nm .10.18dB / km
ژاکت OD 3.0 میلی متر کت کابل LSZH / Plenum (OFNP)
بار کششی نصب 100 نان بار کششی بلند مدت 50 نان
دمای کارکرد -10 ° C تا + 70 ° C قطبیت نوع B

 

 

امکانات

 

از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا

کانکتور چند فیبر مبتنی بر MT ، 4،812 و 24 اتصالات و اتصالات فیبر اتصال دهنده

راه حل اقتصادی برای ختم انبوه فیبر

طراحی شده برای برنامه های کم مصرف و ضعف استاندارد و SM و MM

کابل دور ناهموار ، کابل بیضی و گزینه های روبان برهنه در دسترس است

محفظه های کدگذاری شده در رنگ برای تمایز نوع فیبر ، نوع لهستانی و / یا درجه اتصال در دسترس است

در تکرارپذیری و تبادل پذیری خوب است

 

طراحی کابل و قطبیت

 

کابل تنه 12F Elite MTP APC MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0mm زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD

 

تجهیزات تست

کابل تنه 12F Elite MTP APC MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0mm زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD

 

برنامه تضمین شده تست

 

3D interferometer provides verification of MTP/MPO polishing process, and making all parameters of the polished MT ferrule complies and exceeds industry standards. تداخل سنج سه بعدی تأیید صحت فرآیند پرداخت MTP / MPO را انجام می دهد ، و ساختن کلیه پارامترهای فروس MT جلا مطابق و مطابق با استانداردهای صنعت است. Clean optical connectors are paramount in providing a reliable, high-performance fiber optic infrastructure. اتصالات نوری تمیز در تأمین زیرساخت قابل اطمینان و با کارایی بالا فیبر نوری مهم است.

 

بسته بندی


این بسته کابل فیبر پچ که به راحتی گرفته شده و از آن محافظت می شود ، به عنوان پیش فرض برچسب گذاری شده و توسط OMC علامت گذاری شده است
.Standard carton size : 34*22*15 cm; اندازه کارتن استاندارد: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 سانتی متر. Which carton to be used depends on goods کدام کارتن مورد استفاده قرار می گیرد بستگی به کالاها دارد
Qty . کمیت Packing can be customized. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

 

کابل تنه 12F Elite MTP APC MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0mm زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD

 

اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

dustfree wrokshop.jpg

کابل تنه 12F Elite MTP APC MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0mm زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD

کابل تنه 12F Elite MTP APC MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0mm زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD

کابل تنه 12F Elite MTP APC MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0mm زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD

کابل تنه 12F Elite MTP APC MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0mm زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD

Exhibition.jpg

کابل تنه 12F Elite MTP APC MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0mm زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD

کابل تنه 12F Elite MTP APC MTP - MTP OS2 G657A1 9 / 125μm 3.0mm زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD

shipping.jpg

سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات