خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکابل مادون قرمز MTP

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

چین مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1 تامین کننده
مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1 تامین کننده مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1 تامین کننده مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1 تامین کننده مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1 تامین کننده

تصویر بزرگ :  مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: USconec
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: 12F MTP OM4 ماژول Loopback نوع 1

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 کامپیوتر
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کیسه اصلی، سپس در یک کارتن 54 * 39 * 35 سانتی متر بسته بندی
زمان تحویل: 1 هفته
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، PayPal، Alipay، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 1000000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نوع فیبر: 50/125 OM4 چند حالت اتصال فیبر: MTP PC MM 24F زن
از دست دادن درج: MM <1.0dB تست بوت شدن: 50 بار
برگشت ضرر: > 25dB مقاومت کششی: 15 کیلوگرم

24F OM4 MTP ماژول Loopback زن برای نوع کانکتور کابل تنه 1 ، یک سیگنال حلقه برای تست توابع انتقال و دریافت فراهم می کند.

ماژول های Loopback MTP به طور گسترده ای در محيط تست بخصوص در شبکه های 40 / 100G اپتیک موازی مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه ها اجازه می دهد تا تأیید و آزمایش فرستنده های دارای رابط MTP - 40GBASE-SR4 QSFP + و یا 100GBASE-SR4 دستگاه. Loopbacks برای ارتباط فرستنده (TX) و گیرنده (RX) موقعیت های رابط MTP فرستنده ها ساخته شده است. Loopback MTP می تواند تست IL در شبکه های شبکه های نوری را تسهیل و تسریع کند و آنها را با اتصال به ترانک / پچ MTP MTP تطبیق دهد.

همه اتصالات MTP OMC از USconec هستند.

MTP SM Loopback زنانه

نوع فیبر 50/125 OM4 MM اتصال فیبر MTP زن 24F
برگشت ضرر MM> 25dB از دست دادن درج MM <1.0dB
مقاومت کششی 15 کیلوگرم تست بوت شدن 50 بار
قطبی نوع 1 اندازه 60 میلیمتر * 20 میلیمتر
دمای عملیاتی -40 تا 85 درجه سانتیگراد دمای ذخیره سازی -40 تا 85 درجه سانتیگراد

طراحی قالب Loopback

امکانات:

  • آن را پشتیبانی از تست transceivers با رابط MTP.
  • الیاف 8/12/24 را با انواع مختلف قطبی تصویب می کند.
  • اجزای ماژول MTP Loopback بهتر از MPO Loopback دارای خواص نوری و مکانیکی عالی هستند.
  • 12 الیاف رابط MTP برای 40G و 24 الیاف برای 100G است.
درخواست در مرکز داده
همراه با گیرنده های رابط 40G یا 100G MPO / MTP

ماژول Loopback می تواند برای آزمایش قابلیت انتقال و حسگر گیرنده فیبر نوری تجهیزات شبکه مورد استفاده قرار گیرد.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.