خانه محصولاتکابل مادون قرمز MTP

کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL

چین کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL تامین کننده
کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL تامین کننده کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL تامین کننده کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: Usconec
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: 8F SM MTP نر به کابل مهار FC UPC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 psc
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته PE فردی یا بسته تقاضای مشتری
زمان تحویل: 3-8 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، paypal، alipay، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 10000 پیک در هفته
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
Product Name: MTP Harness cable 8F SM MTP Male to FC UPC 9 / 125 Yellow 3.0mm OD LSZH Jacket Pre - terminated Fanout 2.0mm FC TAIL MTP brand: USconec Elite MTP Male
Fiber type: 9/125 OS2 BIF IL: MTP<0.75dB ,FC<0.3dB
RL: MTP>60dB,FC>50dB 3D interference: 100% tested and passed
highlight: push/pull tab for MTP Package: individual PE bag or OEM

کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL

 

 

8 cores MTP to 8 FC Simplex Straight harness Cables assemblies.MTP- FC Straight harness Cables are terminated with MTP and FC connector on both ends. کابلهای مهار مستقیم 8 هسته MTP تا 8 FC Simplex مهار مستقیم. کابلهای مهار مستقیم با اتصال MTP و FC در هر دو انتها خاتمه می یابد. The fanout cables are optimized for 40G QSFP+ PLR4 to 10G SFP+ LR optics direct connection and high-density data center applications. کابل های fanout برای برنامه های نوری 40G QSFP + PLR4 تا 10G SFP + LR مستقیم و برنامه های مرکز داده با چگالی بالا بهینه شده اند. have same length . طول یکسانی دارند It's specifically designed for high-density fiber patching in data centers which need space saving and reduce cable management troubles. به طور خاص برای وصله فیبر با چگالی بالا در مراکز داده که نیاز به صرفه جویی در فضا دارند و مشکلات مدیریت کابل را کاهش می دهند ، طراحی شده است.

 

کابلهای مهار مستقیم SM 8F MTP- FC برای اتصال مستقیم نوری 40G QSFP + PLR4 تا 10G SFP + LR بهینه شده اند
و برنامه های مرکز داده با چگالی بالا

این کابل مهار 8 فیبر برای اتصال مستقیم بین پورت های QSFP + به (4) SFP + بدون پنل پچ یا واسطه استفاده می شود.
بین تنه ها

 

استاندارد محصولات MTP:

  • Meets IEC Standard IEC-61754-7; با IEC استاندارد IEC-61754-7 دیدار می کند. JIS C5982; JIS C5982؛ TIA-604-5(FOCIS5); TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE compliant سازگار با Telcordia GR-1435-CORE
  • کابل کشی ساختاری در هر TIA-568-C

استاندارد صنعتی اتصالات دیگر:

  • FC: EIA /TIA-604-04, FOCIS4, NTT-FC, GR-326. FC: EIA / TIA-604-04 ، FOCIS4 ، NTT-FC ، GR-326. IEC61754-13 and JIS C5973 IEC61754-13 و JIS C5973

مشخصات کابل های مهار استاندارد 8F MTP- FC:

 

موارد خاص

حالت تک (جلا 8 درجه APC) چند حالته (لهستانی مسطح PC)

از دست دادن درج (MTP)

(IEC 61300-3-34)

MTP استاندارد: .0.75dB (حداکثر) ، .0.35dB (معمولی)

Elite MTP: .0.35dB (حداکثر) ، .200.20dB (معمولی)

MTP استاندارد: .60.6dB (حداکثر) ، 0.35 ≤ (معمولی)

Elite MTP: .0.35dB (حداکثر) ، .200.20dB (معمولی)

ضرر درج (FC)

(IEC 61300-3-6)

.30.3dB .30.3dB
ضرر بازگشت (MTP) 60dB (پرداخت 8 درجه) d25dB
از دست دادن بازپرداخت (FC) APC≥60dB; APC≥60dB؛ UPC≥50dB UPC≥50dB d35dB
دوام <تغییر 0.3dBtypical ، 200 اتصال
قابل تعویض .20.2dB
استحکام کششی > 70N
دمای کارکرد -40 تا + 85 ° C

 

امکانات:

  • از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا
  • کانکتور چند فیبر مبتنی بر MT ، 4،812 و 24 اتصالات و اتصالات فیبر اتصال دهنده
  • راه حل اقتصادی برای ختم انبوه فیبر
  • طراحی شده برای برنامه های کم مصرف و ضعف استاندارد و SM و MM
  • کابل دور ناهموار ، کابل بیضی و گزینه های روبان برهنه در دسترس است
  • محفظه های کدگذاری شده در رنگ برای تمایز نوع فیبر ، نوع لهستانی و / یا درجه اتصال در دسترس است
  • در تکرارپذیری و تبادل پذیری خوب است

دسترسی:

  • 4،8،12،16،24 هسته
  • اتصال Fanout می تواند SC، FC، LC، ST، E2000 و غیره باشد
  • LC می تواند ساده ، دوپلکس ، یکنواخت ، بی تکلف باشد

انواع اتصالات MTP

 

کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL
MTP مرد با پین MTP زن بدون پین

دو ویژگی دیگر که به وضوح قابل مشاهده است بینی و شیارهای راهنما (کلید) در سمت بالا است.

(توجه: اتصال زن باید با نوع کانکتور نر وصل شود.

 

مشخصات بند ناف پچ مهار زن Elite MTP Female -FC UPC 12F SM:

 

اتصال A مرد MTP اتصال B FC UPC Simplex
حالت فیبر OS2 SMF 9 / 125μm طول موج 1310 / 1550nm
ضرر درج MTP≤0.35dB ، FC≤0.3dB برگشت ضرر MTP≥60dB ، LC≥50dB
استنباط در 1310nm . 0.32 دسی بل / کیلومتر استنباط در 1550nm .10.18dB / km
ژاکت OD 3.0 میلی متر قطر فن 2.0 میلی متر
بار کششی نصب 100 نان بار کششی بلند مدت 50 نان
کت کابل LSZH تعداد فیبر 12 الیاف
دمای کارکرد -10 ° C تا + 70 ° C دمای ذخیره سازی -40 ° C تا + 85 ° C

 

 

شاخص تداخل MTP

 

نوع کانکتور آزمایش موارد حداقل حداکثر
MTP PC ROC_X (ABS) (میلی متر) 500  
ROC_Y (ABS) (میلی متر) 50  
Angle_X (deg) -0.2 0.2
Angle_Y (deg) -0.2 0.2
حداکثر فیبر Max.DH.A (nm) -600 600
Max.DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
Max. حداکثر Core Dip(nm) شیب اصلی (نانومتر) -300 300
ارتفاع فیبر (نانومتر) -300 300
ROC_X (ABS) (میلی متر) 1000 3000
APTP MTP ROC_X (ABS) (میلی متر) 500  
ROC_Y (ABS) (میلی متر) 50  
Angle_X (deg) -0.2 0.2
Angle_Y (deg) 7.8 8.2
حداکثر فیبر Max.DH.A (nm) -600 600
Max.DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
فیبر (نانومتر)    

 

طراحی کابل

 

کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL

 

کاربرد:

 

کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL

 

بسته بندی


این بسته کابل فیبر پچ که به راحتی گرفته شده و از آن محافظت می شود ، به عنوان پیش فرض برچسب گذاری شده و توسط OMC علامت گذاری شده است
standard carton size : 34*22*15 cm; اندازه استاندارد کارتن: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 سانتی متر. Which carton to be used depends on goods Qty . کدام کارتن مورد استفاده قرار می گیرد به کالای کمی بستگی دارد.
بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

 

کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL

 

ضمانت کابل با کیفیت بالا MTP

 

1. دستگاه پولیش با کارایی بالا و توسط دارندگان صفحه های دقیق که برای فرول های MT طراحی شده اند ، تکمیل می شود.
2 ، تداخل سنج سه بعدی تأیید صحت فرآیند پرداخت MTP را انجام می دهد ، و ساختن کلیه پارامترهای فروس MT جلا مطابق و مطابق با استانداردهای صنعت است.
3. انعطاف پذیری تستر طیف کاملی از آزمایش نوری مورد نیاز مجامع کابل شمارش پیچیده و پر فیبر را فراهم می کند.

 

کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL

 

اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

dustfree wrokshop.jpg

کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL

کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL

کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL

کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL

Exhibition.jpg

کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL

کابل مهار MTP 8F SM MTP نر به FC UPC 9/125 زرد 3.0mm زرد OD LSZH ژاکت از قبل فسخ Fanout 2.0mm FC TAIL

shipping.jpg

سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات