خانه محصولاتMPO کابل ترانک

کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن

چین کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن تامین کننده
کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن تامین کننده کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن تامین کننده کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: Senko
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل:

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کیسه اصلی، سپس در یک کارتن 54 * 39 * 35 سانتی متر بسته بندی
زمان تحویل: 1 هفته
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، Alipay، PayPal
قابلیت ارائه: 1000000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محصولات: کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F MPO زن به MPO کابل زن LSZH Aqua از دست دادن درج:: <0.5dB (استاندارد) ، <0.35dB (کمترین ضرر)
برگشت ضرر:: > 35dB فیبر اتصال دهنده: MPO زن 24F
حالت فیبر: 50 / 125μm OM3 دمای کارکرد:: -40 تا + 85 ° C
قابل تعویض:: .0.35dB کاربرد:: FTTH FTTB FTTX شبکه

کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن

 

MPO-MPO 3.0mm LSZH trunk cable. کابل تنه MPO-MPO 3.0mm LSZH. MPO Fiber trunk cable is terminated with MPO connector on both ends. کابل تنه MPO با اتصال MPO در هر دو انتها خاتمه می یابد. MPO trunk cables connect MPO modules together as a permanent link. کابل های تنه MPO ماژول های MPO را به عنوان یک لینک ثابت به یکدیگر وصل می کنند. The trunk cables are available with 12, 24, 48,60,72 ,96,144fibers. کابل های صندوق عقب با فیبرهای 12 ، 24 ، 48،60،72 ، 96،144 در دسترس هستند. Support speeds up to 10/40/100Gbps data center solutions. پشتیبانی از راه حل های مرکز داده 10/40 / 100Gbps سرعت می یابد. They are typically adopted to interconnect cassettes, panels or ruggedized MPO fan-outs, and to facilitate rapid deployment of high-density backbone cabling in data centers and other high fiber environments. آنها بطور معمول برای اتصال کاست ها ، پانل ها یا فن های خشن MPO ، و تسهیل استقرار سریع کابل کشی با ضخامت بالا در مراکز داده و سایر محیط های با فیبر بالا اتخاذ شده اند. Besides, MPO also provides much flexibility and convenience once you have to change the connector style in the patch panels. علاوه بر این ، MPO همچنین پس از تغییر سبک اتصال در پنل های پچ ، انعطاف پذیری و راحتی بیشتری نیز ارائه می دهد. Instead of changing the connector on the cable trunk, just installing a new cassette with the new connector style on the crossconnect side of the patch panel. به جای تعویض کانکتور در صندوق کابل ، فقط کافی است یک کاست جدید با سبک کانکتور جدید را در قسمت crossconnect پنل پچ نصب کنید.

 

استاندارد محصولات MPO:

 

Meets IEC Standard IEC-61754-7; با IEC استاندارد IEC-61754-7 دیدار می کند. JIS C5982; JIS C5982؛ TIA-604-5(FOCIS5); TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE compliant سازگار با Telcordia GR-1435-CORE

کابل کشی ساختاری در هر TIA-568-C

 

مشخصات کابل پچ MPO:

 

اتصال A MPO زن (بدون پین) اتصال B MPO زن (بدون پین)
حالت فیبر OM3 50 / 125μm طول موج 850 / 1300nm
نوع لهستانی UPC به UPC حداقل شعاع خم 30 میلی متر
ضرر درج حداکثر 0.35dB (انواع 0.15dB) برگشت ضرر d25dB
استنباط در 850nm .3 2.3dB / km استنباط در 1300nm .6 0.6dB / کیلومتر

قطر کابل

3.0 میلی متر کت کابل LSZH
بار کششی نصب 100 نان بار کششی بلند مدت 50 نان
دمای ذخیره سازی -40 ° C تا + 85 ° C دمای کارکرد -10 ° C تا + 70 ° C

 

توجه: حداکثر پهنای باند فیبرهای چند حالته مختلف


OM1 - 62.5 um Core - 10 گیگابایت تا 33 متر ، گیگابیت تا 300 متر
OM2 - 50 um Core - 10 گیگابایت تا 82 متر ، گیگابیت تا 500 متر
OM3 - 50 um Core ، لیزر بهینه سازی شده - 10 گیگابایت تا 300 متر ، گیگابیت تا 1000 متر
OM4 - 50 um Core ، بهینه سازی لیزر - 10 گیگابایت تا 550 متر ، گیگابیت تا 1000 متر

 

امکانات:

  • از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا
  • کانکتور چند فیبر مبتنی بر MT ، 4،812 و 24 اتصالات و اتصالات فیبر اتصال دهنده
  • راه حل اقتصادی برای ختم انبوه فیبر
  • طراحی شده برای برنامه های کم مصرف و ضعف استاندارد و SM و MM
  • کابل دور ناهموار ، کابل بیضی و گزینه های روبان برهنه در دسترس است
  • محفظه های کدگذاری شده در رنگ برای تمایز نوع فیبر ، نوع لهستانی و / یا درجه اتصال در دسترس است
  • در تکرارپذیری و تبادل پذیری خوب است

دسترسی:

  • کابل روبان و بسته نرم افزاری در دسترس است.
  • بند ناف ، مجامع کابل رنگدانه موجود است.
  • بند ناف روبان MT-MT در دسترس است.
  • MPO Loopback در دسترس است

شاخص تداخل MPO

 

نوع کانکتور آزمایش موارد حداقل حداکثر
MPO PC ROC_X (ABS) (میلی متر) 500  
ROC_Y (ABS) (میلی متر) 50  
Angle_X (deg) -0.2 0.2
Angle_Y (deg) -0.2 0.2
حداکثر فیبر Max.DH.A (nm) -600 600
Max.DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
Max. حداکثر Core Dip(nm) شیب اصلی (نانومتر) -300 300
ارتفاع فیبر (نانومتر) -300 300
ROC_X (ABS) (میلی متر) 1000 3000
APO MPO ROC_X (ABS) (میلی متر) 500  
ROC_Y (ABS) (میلی متر) 50  
Angle_X (deg) -0.2 0.2
Angle_Y (deg) 7.8 8.2
حداکثر فیبر Max.DH.A (nm) -600 600
Max.DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
فیبر (نانومتر)    

 

 

کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن

کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن

 

از قبل فسخ شده MPO Technology-Polarity

 

سه روش قطبی نوع A ، تیپ B و نوع C برای تضمین تخصیص مناسب دو جهته استفاده می شود.

Please Note: When it is connected with two 40G QSFP+ transceivers, please choose the Type B Cross as polarity; لطفا توجه داشته باشید: هنگامی که با دو فرستنده 40G QSFP + متصل است ، لطفا صلیب نوع B را به عنوان قطبیت انتخاب کنید. when it is connected with other equipment such as MPO LGX Cassette, you can choose any of the polarities as you need. هنگامی که آن را با تجهیزات دیگر مانند MPO LGX کاست متصل است ، می توانید هر یک از قطب های مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

 

کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن

 

 

 

بسته بندی

 

This easily taken and well-protected fiber patch cable package has been labelled and marked by OMC as default .Standard carton size : 34*22*15 cm; بسته بندی فیبر پچ به راحتی گرفته شده و محافظت شده از آن توسط OMC به عنوان پیش فرض اندازه گیری شده است. اندازه کارتن استاندارد: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 سانتی متر. Which carton to be used depends on goods Qty . کدام کارتن مورد استفاده قرار می گیرد به کالای کمی بستگی دارد. Packing can be customized. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

 

کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن

 

</s>avkanîضمانت کابل MPO با کیفیت بالا

 

 

1. دستگاه پولیش با کارایی بالا و توسط دارندگان صفحه های دقیق که برای فرول های MT طراحی شده اند ، تکمیل می شود.
2. تداخل سنج سه بعدی تأیید صحت فرآیند صیقل MTP / MPO را انجام می دهد ، و ساختن کلیه پارامترهای فروس MT جلا مطابقت دارد و از استانداردهای صنعت فراتر می رود.
3. انعطاف پذیری تستر طیف کاملی از آزمایش نوری مورد نیاز مجامع کابل شمارش پیچیده و پر فیبر را فراهم می کند.

کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن

 

اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

dustfree wrokshop.jpg

کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن

کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن

کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن

کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن

Exhibition.jpg

کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن

کابل تنه MPO OM3 3.0mm 5M 50 / 125μm 24F Senko MPO زن تا MPO کابل LSZH Aqua زن

shipping.jpg

سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات