خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

OM2 5M 50 / 125μm 2.0mm SX MTRJ Female - MTRJ کابل وصله فیبر نوری ماده MTRJ با ژاکت نارنجی PVC

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

OM2 5M 50 / 125μm 2.0mm SX MTRJ Female - MTRJ کابل وصله فیبر نوری ماده MTRJ با ژاکت نارنجی PVC

چین OM2 5M 50 / 125μm 2.0mm SX MTRJ Female - MTRJ کابل وصله فیبر نوری ماده MTRJ با ژاکت نارنجی PVC تامین کننده
OM2 5M 50 / 125μm 2.0mm SX MTRJ Female - MTRJ کابل وصله فیبر نوری ماده MTRJ با ژاکت نارنجی PVC تامین کننده OM2 5M 50 / 125μm 2.0mm SX MTRJ Female - MTRJ کابل وصله فیبر نوری ماده MTRJ با ژاکت نارنجی PVC تامین کننده OM2 5M 50 / 125μm 2.0mm SX MTRJ Female - MTRJ کابل وصله فیبر نوری ماده MTRJ با ژاکت نارنجی PVC تامین کننده OM2 5M 50 / 125μm 2.0mm SX MTRJ Female - MTRJ کابل وصله فیبر نوری ماده MTRJ با ژاکت نارنجی PVC تامین کننده

تصویر بزرگ :  OM2 5M 50 / 125μm 2.0mm SX MTRJ Female - MTRJ کابل وصله فیبر نوری ماده MTRJ با ژاکت نارنجی PVC

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: OM2 5M 50 / 125μm 2.0mm SX MTRJ Female - MTRJ زن

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35cm کارتن
زمان تحویل: 3-5 روز پس از تأیید اعتبار
شرایط پرداخت: Western Union، L / C، T / T، Paypal، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 300000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: OM2 5M 50 / 125μm 2.0mm SX MTRJ Female - MTRJ کابل وصله فیبر نوری ماده MTRJ با ژاکت نارنجی PVC از دست دادن درج: <0.2dB (معمولی) ، 0.3 dB (حداکثر)
برگشت ضرر: PC> 35dB طول موج: 1310 / 1550nm
فرمول انتهایی صورت را تمیز کنید: 100٪ تمیز ، بدون گرد و غبار ، آب ، خراش نیست مجوز شرکت: ISO 9001: 2015

OM2 5M 50 / 125μm 2.0mm SX MTRJ Female - MTRJ کابل فیبر نوری زنانه MTRJ با کاپشن نارنجی PVC

تارهای پچ برای تهیه اتصال نوری برای الکترونیک فیبر نوری استفاده می شود. استفاده از کابل پچ ، روشی سریع و آسان را برای مسیریابی لکه های فیبر در مراکز داده ، سرپیچ ها ، مراکز سلولی و دفاتر مرکزی فراهم می کند.

کابل فیبر نوری غیر حساس خمش چندتایی 50 / 125μm OM2 در مقایسه با کابل های فیبر نوری سنتی ، خم یا پیچ خورده کمتر می شود و این باعث می شود نصب و نگهداری کابل های فیبر نوری کارآمد تر شود. همچنین می تواند فضای بیشتری را برای کابل کشی با چگالی بالا در مراکز داده ، شبکه های سازمانی ، اتاق مخابراتی ، مزارع سرور ، شبکه های ذخیره سازی ابری و هر مکانی که به کابل های لایه فیبر مورد نیاز است ، ذخیره کند.


این کابل فیبر نوری multimode 50/125 OM2 برای اتصال برنامه های فرستنده گیرنده 1000BASE-SX ، SFP و غیره برای برنامه های گیگابیت اترنت و کانالهای فیبر ایده آل است.

بند ناف را می توان در مسیر اتصال یا متقابل اتصال فیبرهای ورودی به تجهیزات الکترونیکی و تهیه لکه گیری در مسیرهای فیبر استفاده کرد.

اطلاعات محصولات

اتصال دهنده MTRJ-MTRJ

قطر کابل

2.0 میلی متر
حالت فیبر 50 / 125μm رنگ ژاکت نارنجی
لهستانی کامپیوتر به کامپیوتر طول موج 1310 / 1550nm
نوع فیبر ساده مواد ژاکت PVC / LSZH
گم شدن درج .30.3dB قابل تعویض .20.2dB
برگشت ضرر d35dB لرزش .20.2dB
دمای کارکرد -40 ~ 75 درجه سانتی گراد دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 ° C
قطبیت A (Tx) به B (Rx) فیبر درجه G651

کیفیت چهره نهایی (MM)

منطقه دامنه (میکرومتر) خراشها عیوب ارجاع
پاسخ: هسته 0 تا 65 هیچ یک هیچ یک IEC 61300-3-35: 2015
ب: روکش فلزی 65 تا 115 هیچ یک هیچ یک
ج: چسب 115 تا 135 هیچ یک هیچ یک
د: تماس بگیرید 135 تا 250 هیچ یک هیچ یک
ه: بقیه فرول هیچ یک هیچ یک

تحمل طول

طول کلی (L) (متر) طول تحمل (سانتی متر)
0 <L <1 + 5 / -0
1 <L <10 + 10 / -0
10 <L <40 + 15 / -0
40 <L + 0.5٪ x L / -0

چگونه نوع کابل فیبر نوری مناسب را انتخاب کنیم؟

PS: تفاوت حالت فیبر OM4 و OM3 به شرح زیر است


1. OM4 به طور خاص برای انتقال لیزر VSCEL توسعه داده شده است و اجازه می دهد تا 10 پیوند از لینک Gig / second تا 550 متر (در مقایسه با 300M با OM3) استفاده شود.
2. پهنای باند معین موثر برای OM4 بیش از دو برابر OM3 است.
3. برای کابل پچ OM4 4700 MHz.km و برای OM3 2000 مگاهرتز است.

تعیین فیبر دیا. (میکرومتر) تایپ کنید سریع اترنت 100BASE-FX 1 گیگابیت اترنت 1000BASE-SX 1 گیگابیت اترنت 1000BASE-LX 10 گیگابیت بر ثانیه اترنت 10 گیگابایت 40 گیگابیت بر ثانیه اترنت 40GBASE SR4 100 گیگابیت بر ثانیه اترنت 100 گیگابایت SR4
OM1 62.5 / 125 چند حالته 2000 متر 275 متر 550 متر 33 متر پشتیبانی نشده پشتیبانی نشده
OM2 50/125 چند حالته 2000 متر 550 متر 550 متر 82 متر پشتیبانی نشده پشتیبانی نشده
OM3 (بهینه سازی لیزر) 50/125 چند حالته 2000 متر 550 متر 550 متر 300 متر 100 متر (SR4) 100 متر (SR4)
OM4 (بهینه سازی لیزر) 50/125 چند حالته 2000 متر 550 متر 550 متر 400 متر 150 متر (SR4) 150 متر (SR4)
حالت تک 9/125 حالت تک 2000 متر 5 کیلومتر در 1310nm 5 کیلومتر در 1310nm 10 کیلومتر در 1310nm N / A N / A

چگونه بطور صحیح بین PVC ، LSZH و OFNP انتخاب کنیم؟

کابلهای فیش پچ هم اکنون برای کاربردهای داخلی مانند ساختمان ها ، کارخانه ها ، پارک های اداری ، دانشگاه ها و غیره کاربردهای گسترده ای دارند. اینکه ژاکت PVC ، LSZH یا OFNP را انتخاب کنید ، به جایی بستگی دارد که کابل را اجرا کنید.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales1

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات