خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

بند ناف IEC درجه B نوری E2000 APC - LC UPC OS2 G657A1 9 / 125μm 2.0mm DX LSZH بلوز فیبر

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

بند ناف IEC درجه B نوری E2000 APC - LC UPC OS2 G657A1 9 / 125μm 2.0mm DX LSZH بلوز فیبر

چین بند ناف IEC درجه B نوری E2000 APC - LC UPC OS2 G657A1 9 / 125μm 2.0mm DX LSZH بلوز فیبر تامین کننده
بند ناف IEC درجه B نوری E2000 APC - LC UPC OS2 G657A1 9 / 125μm 2.0mm DX LSZH بلوز فیبر تامین کننده بند ناف IEC درجه B نوری E2000 APC - LC UPC OS2 G657A1 9 / 125μm 2.0mm DX LSZH بلوز فیبر تامین کننده بند ناف IEC درجه B نوری E2000 APC - LC UPC OS2 G657A1 9 / 125μm 2.0mm DX LSZH بلوز فیبر تامین کننده بند ناف IEC درجه B نوری E2000 APC - LC UPC OS2 G657A1 9 / 125μm 2.0mm DX LSZH بلوز فیبر تامین کننده

تصویر بزرگ :  بند ناف IEC درجه B نوری E2000 APC - LC UPC OS2 G657A1 9 / 125μm 2.0mm DX LSZH بلوز فیبر

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: 9 / 125μm 2.0mm DX E2000 APC - LC UPC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35cm کارتن
زمان تحویل: 3-5 روز پس از تأیید اعتبار
شرایط پرداخت: Western Union، L / C، T / T، Paypal، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 300000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: :
از دست دادن درج: :
طول موج: :
: خدمات نصب:

بند ناف IEC درجه B نوری E2000 APC - LC UPC OS2 G657A1 9 / 125μm 2.0mm DX LSZH بلوز فیبر

 

Patch Cords are used to provide optical connection for fiber optic electronics. تارهای پچ برای تهیه اتصال نوری برای الکترونیک فیبر نوری استفاده می شود. The use of the patch cord provides a quick and easy method for routing fiber patches in data centers, head-ends, cellular hubs and central offices. استفاده از کابل پچ ، روشی سریع و آسان را برای مسیریابی لکه های فیبر در مراکز داده ، سرپیچ ها ، مراکز سلولی و دفاتر مرکزی فراهم می کند.

 

The 9/125μm OS2 single mode bend insensitive fiber optic cable is less attenuation when bent or twisted compared with traditional optical fiber cables and this will make the installation and maintenance of the fiber optic cables more efficient. کابل فیبر نوری بی حسگر 9 / 125μm OS2 تنها خم یا پیچ خورده در مقایسه با کابل های فیبر نوری سنتی کاهش می یابد و این باعث می شود نصب و نگهداری کابل های فیبر نوری کارآمد تر شود. It can also save more space for your high density cabling in data centers, enterprise networks, telecom room, server farms, cloud storage networks, and any places fiber patch cables are needed. همچنین می تواند فضای بیشتری را برای کابل کشی با چگالی بالا در مراکز داده ، شبکه های سازمانی ، اتاق مخابراتی ، مزارع سرور ، شبکه های ذخیره سازی ابری و هر مکانی که به کابل های لایه فیبر مورد نیاز است ، ذخیره کند.


This 9/125 OS2 single mode fiber optic cable is ideal for connecting 1G/10G/40G/100G/400G Ethernet connections. این کابل فیبر نوری تک حالت 9/125 OS2 برای اتصال اتصالات اترنت 1G / 10G / 40G / 100G / 400G ایده آل است. It can transport data for up to 10km at 1310nm, or up to 40km at 1550nm. این می تواند داده ها را تا 10 کیلومتر در 1310nm یا 40 کیلومتر در 1550nm انتقال دهد.

 

بند ناف را می توان در مسیر اتصال و یا اتصال متقابل اتصال فیبرهای ورودی به تجهیزات الکترونیکی و تهیه لکه گیری در مسیرهای فیبر استفاده کرد.

 

جاستاندارد onnector:

 

LC: TIA / EIA، FOCIS10، GR-326 EIA / TIA-604-10، IEC61754-20 و JIS C5973.

 

E2000: IEC61754-15

 

اطلاعات محصولات

 

اتصال دهنده E2000-LC

قطر کابل

2.0 میلی متر
حالت فیبر 9 / 125μm رنگ ژاکت زرد
لهستانی APC به UPC طول موج 1310 / 1550nm
نوع فیبر دوبلکس مواد ژاکت PVC / LSZH
گم شدن درج .30.3dB قابل تعویض .20.2dB
برگشت ضرر APC≥60dB؛ UPC≥50dB لرزش .20.2dB
دمای کارکرد -40 ~ 75 درجه سانتی گراد دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 ° C
قطبیت A (Tx) به B (Rx) فیبر درجه G657A1

 

مشخصات هندسی (فقط برای تداخل سنج سه بعدی آزمایش شده)

 

موارد آزمایش اتصالات رایانه رومیزی APC چهره انتهایی
شعاع انحنای E2000 10 ~ 25 میلی متر 5 ~ 12 میلی متر
LC / MU 7 ~ 25 میلی متر 5 ~ 15 میلی متر
Apex افست ≤50 ام
ارتفاع کروی فیبر +/- 50 نانومتر
افست زاویه ای ------

8 ° ± 0.2 °

 

کیفیت چهره نهایی (SM)

 

منطقه دامنه (میکرومتر) خراشها عیوب ارجاع
پاسخ: هسته 0 تا 25 هیچ یک هیچ یک IEC 61300-3-35: 2015
ب: روکش فلزی 25 تا 115 هیچ یک هیچ یک
ج: چسب 115 تا 135 هیچ یک هیچ یک
د: تماس بگیرید 135 تا 250 هیچ یک هیچ یک
ه: بقیه فرول هیچ یک هیچ یک

 

تحمل طول

 

بند ناف IEC درجه B نوری E2000 APC - LC UPC OS2 G657A1 9 / 125μm 2.0mm DX LSZH بلوز فیبر

 

طول کلی (L) (متر) طول تحمل (سانتی متر)
0 <L <1 + 5 / -0
1 <L <10 + 10 / -0
10 <L <40 + 15 / -0
40 <L + 0.5٪ x L / -0

 

چگونه نوع کابل فیبر نوری مناسب را انتخاب کنیم؟

 

تعیین فیبر دیا. (میکرومتر) تایپ کنید سریع اترنت 100BASE-FX 1 گیگابیت اترنت 1000BASE-SX 1 گیگابیت اترنت 1000BASE-LX 10 گیگابیت بر ثانیه اترنت 10 گیگابایت 40 گیگابیت بر ثانیه اترنت 40GBASE SR4 100 گیگابیت بر ثانیه اترنت 100 گیگابایت SR4
OM1 62.5 / 125 چند حالته 2000 متر 275 متر 550 متر 33 متر پشتیبانی نشده پشتیبانی نشده
OM2 50/125 چند حالته 2000 متر 550 متر 550 متر 82 متر پشتیبانی نشده پشتیبانی نشده
OM3 (بهینه سازی لیزر) 50/125 چند حالته 2000 متر 550 متر 550 متر 300 متر 100 متر (SR4) 100 متر (SR4)
OM4 (بهینه سازی لیزر) 50/125 چند حالته 2000 متر 550 متر 550 متر 400 متر 150 متر (SR4) 150 متر (SR4)
حالت تک 9/125 حالت تک 2000 متر 5 کیلومتر در 1310nm 5 کیلومتر در 1310nm 10 کیلومتر در 1310nm N / A N / A

 

چگونه بطور صحیح بین PVC ، LSZH و OFNP انتخاب کنیم؟

 

Fiber patch cables are now widely used for indoor applications like buildings, factories, office parks ,campuses and so on. کابلهای فیش پچ هم اکنون برای کاربردهای داخلی مانند ساختمان ها ، کارخانه ها ، پارک های اداری ، دانشگاه ها و غیره کاربردهای گسترده ای دارند. Whether you choose PVC, LSZH or OFNP jacket depends on where you're going to run the cable. اینکه ژاکت PVC ، LSZH یا OFNP را انتخاب کنید ، به جایی بستگی دارد که کابل را اجرا کنید.

 

بسته بندی
 
این بسته کابل فیبر پچ به راحتی گرفته شده و محافظت شده توسط OMC به عنوان de دارای برچسب و علامت گذاری شده است؟
fault .Standard carton size : 34*22*15 cm; گسل. اندازه کارتن استاندارد: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 سانتی متر. Which carton to be used depends on goods کدام کارتن مورد استفاده قرار می گیرد بستگی به کالاها دارد
Qty . کمیت Packing can be customized. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.
بند ناف IEC درجه B نوری E2000 APC - LC UPC OS2 G657A1 9 / 125μm 2.0mm DX LSZH بلوز فیبر
 

اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

dustfree wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Quality contorl.jpg

Exhibition.jpg

بند ناف IEC درجه B نوری E2000 APC - LC UPC OS2 G657A1 9 / 125μm 2.0mm DX LSZH بلوز فیبر

بند ناف IEC درجه B نوری E2000 APC - LC UPC OS2 G657A1 9 / 125μm 2.0mm DX LSZH بلوز فیبر

shipping.jpg

سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales1

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات