خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

E2000 APC - LC UPC فیبر نوری جک های 100٪ پاک بدون گرد و غبار بسیار کم درج از دست دادن

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

E2000 APC - LC UPC فیبر نوری جک های 100٪ پاک بدون گرد و غبار بسیار کم درج از دست دادن

چین E2000 APC - LC UPC فیبر نوری جک های 100٪ پاک بدون گرد و غبار بسیار کم درج از دست دادن تامین کننده
E2000 APC - LC UPC فیبر نوری جک های 100٪ پاک بدون گرد و غبار بسیار کم درج از دست دادن تامین کننده E2000 APC - LC UPC فیبر نوری جک های 100٪ پاک بدون گرد و غبار بسیار کم درج از دست دادن تامین کننده

تصویر بزرگ :  E2000 APC - LC UPC فیبر نوری جک های 100٪ پاک بدون گرد و غبار بسیار کم درج از دست دادن

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: SM 9/125 2 میلیمتر

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35cm کارتن
زمان تحویل: 3-5 روز پس از تأیید اعتبار
شرایط پرداخت: Western Union، L / C، T / T، Paypal، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 300000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
سطح کیفیت: IEC کلاس C و IEC کلاس B از دست دادن درج: <0.2dB (معمولی)، 0.3dB (حداکثر)
برگشت ضرر: PC> 35dB مهر و موم پایان چرم پایان: 100٪ تمیز، بدون گرد و غبار، بدون آب، بدون خراش
خدمات نصب: نصب شده در دسترس است صدور گواهینامه شرکت: ایزو 9001: 2015

E2000 APC-LC UPC SM 9/125 Duplex 2mm فیبر نوری کابل های پچ 3M LSZH زرد

کابل پچ برای ارائه اتصال نوری برای الکترونیک فیبر نوری استفاده می شود. استفاده از سیم پچ یک روش سریع و آسان برای ردیابی تکه های فیبر در مراکز داده، سرپناه، هاب های سلولی و دفاتر مرکزی است.

سیم پچ را می توان در مسیر متصل یا متقاطع استفاده کرد که فیبرهای ورودی را به تجهیزات الکترونیکی متصل می کند و پچ را در مسیر فیبر فراهم می کند.

بند ناف فیبر 9/125 مطابق با سازگار با RoHS، و تمام کابل ها 100٪ نوری برای از دست دادن درج برای اطمینان از کیفیت بالا مورد آزمایش قرار گرفته است، برای کابل کشی شبکه بسیار مقرون به صرفه است.

اطلاعات محصولات

اتصال دهنده E2000-LC کت OD 2.0 میلیمتر
حالت فیبر 9 / 125μm کت رنگ رنگ زرد
لهستانی APC به UPC طول موج 1310/1550 نانومتر
نوع فیبر دوبلکس مواد ژاکت PVC / LSZH
از دست دادن درج ≤0.3dB تعویض پذیری ≤0.2dB
برگشت ضرر ≥35dB لرزش ≤0.2dB
دمای کار -40 ~ 75 درجه سانتیگراد دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 درجه سانتی گراد
قطبی A (Tx) به B (Rx) درجه فیبر SM

مشخصات هندسی (فقط برای تداخل سنجی 3D تست شده)

آیتم های تست اتصالات PC End-face APC End-face
شعاع انحنای E2000 10 ~ 25 میلیمتر 5 تا 12 میلیمتر
LC / MU 7 ~ 25 میلیمتر 5 تا 15 میلیمتر
افس افست ≤50 um
ارتفاع کروی فیبر +/- 50 نانومتر
افست زاویه ای ------

8 ± 0.2 درجه

OMC همچنین مجموعه ای کامل از خدمات نصب، مانند اتصالات فیبر، طول، رنگ، درجه فیبر، مشخصات، مواد، بسته و غیره را فراهم می کند.

نحوه انتخاب نوع فیبر نوری مناسب؟

تعیین قطر فیبر (μm) تایپ کنید اترنت سریع 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10 گیگابیت در ثانیه اترنت 10 گیگابایتی 40 گیگابیت اترنت 40GBASE SR4 100Gbps اترنت 100GBASE SR4
OM1 62.5 / 125 چند منظوره 2000 متر 275 متر 550 متر 33 متر پشتیبانی نشده پشتیبانی نشده
OM2 50/125 چند منظوره 2000 متر 550 متر 550 متر 82 متر پشتیبانی نشده پشتیبانی نشده
OM3 (بهینه سازی لیزری) 50/125 چند منظوره 2000 متر 550 متر 550 متر 300 متر 100 متر (SR4) 100 متر (SR4)
OM4 (بهینه سازی لیزر) 50/125 چند منظوره 2000 متر 550 متر 550 متر 400 متر 150 متر (SR4) 150 متر (SR4)
حالت تک 9/125 حالت تک 2000 متر 5 کیلومتر در 1310 نانومتر 5 کیلومتر در 1310 نانومتر 10 کیلومتر در 1310 نانومتر N / A N / A

چگونه می توان بین PVC، LSZH و OFNP به درستی انتخاب کرد؟

کابل های پچ فیبر در حال حاضر به طور گسترده ای برای برنامه های داخلی مانند ساختمان ها، کارخانه ها، پارک های اداری، دانشگاه ها و غیره استفاده می شود. این که آیا شما PVC، LSZH یا OFNP را انتخاب می کنید بستگی به جایی که می خواهید کابل را اجرا کنید.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales1

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.