خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش می دهد

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش می دهد

چین آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش می دهد تامین کننده
آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش می دهد تامین کننده آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش می دهد تامین کننده آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش می دهد تامین کننده آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش می دهد تامین کننده

تصویر بزرگ :  آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش می دهد

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: OMC or OEM or No brand
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: SC SM Simplex فلنج را با شاتر اتوماتیک کاهش می دهد

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 50pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: جعبه ی تاشو
زمان تحویل: 2-3 روز کاری
شرایط پرداخت: MoneyGram، Western Union، T / T، Alipay، کارت اعتباری، پی پال
قابلیت ارائه: 10000 پیک در هفته
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محصولات: آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش م نوع اتصال: SC
آستین: آستین سرامیکی با دقت بالا گم شدن درج: <0.2dB
دوام: <0.10 دسی بل تغییر معمولی ، 500 جفت دما: -40ºC تا + 85ºC
پوشش گرد و غبار: PE / ABS نمونه های مجانی: موجود است

آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش می دهد

 

 

SC Simplex با آداپتور فیبر فلنج کاهش یافته are developed to couple and mate two SC connector plugs.Our range of high-quality SC adapters have high precision alignment sleeves for reliability and improved reconnect ability. انواع اتصال دهنده های SC با کیفیت بالا برای اطمینان و اطمینان از قابلیت اتصال مجدد دارای آستین های تراز با دقت بالا هستند. For single mode and multimode applications, a ceramic sleeve is supplied. برای کاربردهای تک حالت و چند حالته ، یک آستین سرامیکی تهیه شده است. The housing is available in different colors with options for flange or flangeless body, metal clips or inbuilt clips. مسکن در رنگ های مختلف با گزینه های فلنج یا بدنه فلنج ، گیره های فلزی یا گیره های داخلی ساخته شده است. A protective cap is provided at each end of the adapter with the same color as the adapter درپوش محافظ در هر انتهای آداپتور با همان رنگ آداپتور ارائه می شود

 

طراحی ، مواد و فرایندهای تولید OMC باعث تضمین عمر طولانی و تکرار زیاد عملکردهای نوری حتی برای جفت گیری اتصالات مختلف مارک می شوند.

 

مشخصات فنی

 

مورد آزمون (SM-9/125) UPC (SM-9/125) APC کامپیوتر شخصی
ضرر درج ≤0.2dB(Standard Grade); .20.2dB (درجه استاندارد)؛ ≤0.1dB(Premium Grade); .10.1dB (درجه حق بیمه)؛
برگشت ضرر d50 دسی بل d60 دسی بل 35 دسی بل
دوام (500 جفت گیری) حداکثر 0.1 دسی بل
نیروی برداشت (g / f) 2.0N ~ 5.9N (200gf ~ 600gf)
Temp Temp (℃) -40 ~ + 85

 

مواد

 

نام قطعات مواد رنگ
بدن مسکن PC / PBT + GF / PEI آبی ، سبز ، بژ ، آبزی ، سرخ یا سفارشی
آستین آستین سرامیکی با دقت بالا سفید
داخل قلاب PBT / PEI آبی ، سبز ، بژ ، آبزی ، سرخ یا سفارشی
صفحه فلزی فولاد ضد زنگ -
پوشش گرد و غبار PE / ABS سیاه یا سفارشی

 

محیط و مکانیک

 

خصوصیات شرایط آزمایشی مطابقت نتیجه آزمایش
لرزش 10-55 هرتز ، 1.5 میلی متر ، 60 دقیقه IEC61300-2-1 .20.2dB
دوام جفت گیری 1000 جفت گیری ، هر 25 جفت گیری را تمیز کنید. IEC61300-2-2 .20.2dB
تأثیر 1.5 متر ، 8 قطره IEC61300-2-6 .20.2dB
قدرت مکانیسم اتصال 40N ، 10Min ، L = 22-28cm IEC61300-2-12 .20.2dB
دوچرخه سواری دما 40ºC تا + 75 +C ، 40 چرخه IEC61300-2-22 .20.2dB
دوچرخه سواری رطوبت دما 40ºC ، 95، ، 96Hr IEC61300-2-21 .20.2dB
دمای کارکرد -40ºC تا + 85ºC   .20.2dB
دمای ذخیره سازی -40ºC تا + 85ºC   .20.2dB

 

کاربرد

 

پانل های پچ ، ODF و سایر اتصالات نوری.

نقطه مشخص و مشخص شدن شبکه های نوری

 

امکانات:

 

با استاندارد IEC 61754-4 مطابقت دارد

در گزینه های Flanged و Flangeless موجود است

مکانیزم قفل فشار برای نصب آسان

اتصال دقیق با آستین

کانکتور SM و MM قابل تعویض است

از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا

قابلیت تعویض خوب و قابلیت اطمینان

با استانداردهای IEC و ROHS ملاقات کنید

دقت بالا از ابعاد مکانیکی دقت

 

جزئیات محصولات

 

آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش می دهد

آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش می دهد

آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش می دهد

 

اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش می دهد

آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش می دهد

آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش می دهد

Exhibition.jpg

آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش می دهد

آداپتور فیبر نوری SC SM Simplex فلنج را با آداپتور شاتر اتوماتیک با قابلیت تکرار بالا رنگ آبی کاهش می دهد

shipping.jpg

سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات