خانه محصولاتفیبر جعبه ترمینال

فیبر نوری فیبر نوری جعبه اتصال طولانی با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری فیبر نوری جعبه اتصال طولانی با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا

چین فیبر نوری فیبر نوری جعبه اتصال طولانی با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا تامین کننده
فیبر نوری فیبر نوری جعبه اتصال طولانی با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا تامین کننده فیبر نوری فیبر نوری جعبه اتصال طولانی با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا تامین کننده فیبر نوری فیبر نوری جعبه اتصال طولانی با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا تامین کننده فیبر نوری فیبر نوری جعبه اتصال طولانی با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا تامین کننده فیبر نوری فیبر نوری جعبه اتصال طولانی با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا تامین کننده

تصویر بزرگ :  فیبر نوری فیبر نوری جعبه اتصال طولانی با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
شماره مدل: FTTH-OTB2

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: (100 عددی)
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه PE + کیسه کاغذ یا بسته نصب شده
زمان تحویل: 4-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union.credi کارت، Alibaba alipay
قابلیت ارائه: 2000 عدد در هر روز
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
شماره آداپتور / پورت: 2 ورق رنگ و مواد: سفید، ABS پلاستیک
نوع آداپتور: SC.FC LC حالت فیبر: OS2، OM1 / OM2، OM3 / OM4
نوع اتصال: استاندارد ابعاد (میلی متر): 100x80x23mm
وضعیت سازگار با RoHS: سازگار کاربرد: شبکه های دسترسی FTTx و مخابرات و غیره

2 هسته Fiber Termination جعبه / صفحه فیبر فیبر / سوکت فیبر برای SC، FC، LC wih ABS مواد

OMC انواع مختلفی از فیبر نوری را تولید می کند که برای ساختن فیبر به میز و برای ساختمان های چند طبقه و بلند استفاده می شود. با توجه به تعداد پورت ها و انواع پورت ها، این پانل های صفحه دیواری با LC، SC، آداپتور FC و تا 4 پورت در دسترس هستند و آداپتورهای آنها به پریزهای صفحه دیوار وصل می شوند. همانطور که برای چند رابط، ما می توانیم نوع پورت را با توجه به نیازهای مشتری ما سفارشی کنیم. همراه با لوازم جانبی لازم، شما می توانید ظاهر حرفه ای را در حالی که حفظ فیبر سازمان یافته است.

شماره آداپتور / پورت 2 ورق رنگ و مواد سفید، ABS پلاستیک
نوع آداپتور اختیاری حالت فیبر OS2، OM1 / OM2، OM3 / OM4
نوع اتصال استاندارد ابعاد (میلی متر) 100x80x23
وضعیت سازگار با RoHS سازگار کاربرد شبکه های دسترسی FTTx و مخابرات و غیره

امکانات:

  • مواد مقاوم در برابر شعله عقب ABS، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر حرارت بالا، براق بودن، ایمن برای استفاده.
  • این برای FTTH، FTTO و FTTD قابل استفاده است.
  • طراحی کلاه پوشش باعث کاهش قدرت نصب می شود.
  • مطابقت با پانل دیگر A86 در خانه.
  • پشتیبانی از چند وجهی یا تک فیبر اتصالات، در دسترس با LC، SC، ST، آداپتور FC
  • دامنه بسته بندی بزرگ قطر در سوکت، شعاع خمش کابل را تضمین می کند.

لوازم جانبی استاندارد / اختیاری: کاغذ برچسب زدن، آستین اتصالات حرارتی کوچک؛ پیچ

لوازم جانبی اختیاری: آداپتور SC Simplex، آداپتور FC Simplex، آداپتور ST Simplex، آداپتور LC SX؛ اتصال سریع؛ فیبر چرم فیبر؛ سازنده مکانیکی

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)