خانه محصولاتفیبر جعبه ترمینال

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

چین جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته تامین کننده
جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته تامین کننده جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته تامین کننده جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته تامین کننده جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته تامین کننده

تصویر بزرگ :  جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
شماره مدل: FDB-16B

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه PE + کیسه کاغذ یا بسته نصب شده
زمان تحویل: 4-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union.credi کارت، Alibaba alipay
قابلیت ارائه: 500pcs در هر روز
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
شماره آداپتور / پورت: 24 ورق رنگ و مواد: سفید، ABS + PC پلاستیکی
نوع آداپتور: SC، LC حالت فیبر: OS2، OM1 / OM2، OM3 / OM4
نوع اتصال: استاندارد ابعاد (میلی متر): 260 میلیمتر (W) x320 میلیمتر (H) x93 میلیمتر (D)
وضعیت سازگار با RoHS: سازگار کاربرد: شبکه های دسترسی FTTx و مخابرات و غیره

جعبه ترمینال جعبه فیبر / فیبر محفظه / جعبه توزیع فیبر برای SC، LC و کیت برای فیبر PLC splitter

FDB ساخته شده از مواد با مقاومت بالا، مقاوم در برابر UV، ضد آب، حداکثر ظرفیت تا 24cores، طراحی فضای مناسب، انواع مختلف PLC splitter می تواند نصب شود، می توان آن را در محیط داخلی و خارجی، امن، قابل اعتماد، موثر و ارائه بهترین راه حل برای شبکه های دسترسی نوری FTTH.

مشخصات فنی

ابعاد (LxWxH) 335x295.5x117.2mm
ورودی های کابل

♦ 3 عدد φ12mm پورت: 2ports مناسب برای ورودی / خروجی

1 شماره کابل φ6-8mm برای عرض متوسط، 1 پورت برای شاخه کابل φ6-8mm مناسب است.

♦ 16 عدد برای قطره کابل 2x3mm

سینی شکسته 12/24 فیبر در سینی
حداکثر ظرفیت 24 درجه
ماده ABS + PC-LSZH
PLC splitter 2 شماره 1: 8 (یا 2: 8) ماژول / کاست / بدون شکسته / باری PLC شکاف
تعداد آداپتور حداکثر SC / APC آداپتور 24pcs
رتبه IP IP65

نقاط اصلی در طول عملیات

① قطعه قطعه قطعه 12-24 هسته را نصب کرده و آن را برای نیمه دراز بکشید، یک قطر کوچک قطر هسته ای 6-12 را وارد کنید و آن را برای شاخه بندی قرار دهید، کویل فیبر نزولی را در پایین قرار دهید.

② رفع دو 1: 8 کاست PLC شکاف و اتصال خوک در یک آداپتور ورودی از شکاف را وصل کنید. نگاه کنید به شکل 3.

③ اتصال فیبر ورودی با ورودی اسپکتیو ورودی اسپلیت توسط اسپلینگ فیوژن یا اسپلایزینگ مکانیکی در سینی اسپلیشی و فیدینگ در جعبه اسپلیس حفظ شده است. شکل 4 را ببینید.

④ قبل از قرار دادن قطره calbes به خروجی سوراخ به ترتیب، و سپس آن را با نرم بلوک مهر و موم شده و تعمیر آن ..

شکل 5 را ببینید.

⑤ قبل از نصب اتصال مونتاژ فیلد کابل قطره، سپس اتصال را به آداپتور وارد کنید و به آن وصل کنید. نگاه کنید به شکل 6.

⑥ اگر از Splitter PLC استفاده می کنید، شکل 7، شکل 8 را بررسی کنید.

⑦ نصب پا: استفاده از گیره شلنگ برای تعمیر آن بر روی قطب. نگاه کنید به شکل 9.

⑧ نصب درب: استفاده از پیچ های پیچیده برای تعمیر آن بر روی دیوار. شکل 10 را ببینید

فهرست لوازم جانبی

نام واحد مقدار یادداشت
آستین محافظ حرارتی کوچک شماره 16
نوار چسب پی وی سی رول 1
کراوات نایلون شماره 6
لوله های حمل و نقل نه 1 مارپیچ
کیت برچسب زدن مجموعه ها 2
کلید مجموعه ها 2
کیت نصب دیوار تنظیم 1
ضد آب ضد آب شماره 2

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)