خانه محصولاتفیبر جعبه ترمینال

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

چین 16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter تامین کننده
16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter تامین کننده 16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter تامین کننده 16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter تامین کننده 16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter تامین کننده

تصویر بزرگ :  16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
شماره مدل: FDB-16A

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه PE + کیسه کاغذ یا بسته نصب شده
زمان تحویل: 4-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union.credi کارت، Alibaba alipay
قابلیت ارائه: 500pcs در هر روز
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
شماره آداپتور / پورت: 16 ورق رنگ و مواد: سفید، ABS + PC پلاستیکی
نوع آداپتور: SC، LC حالت فیبر: OS2، OM1 / OM2، OM3 / OM4
نوع اتصال: استاندارد ابعاد (میلی متر): 260 میلیمتر (W) x320 میلیمتر (H) x93 میلیمتر (D)
وضعیت سازگار با RoHS: سازگار کاربرد: شبکه های دسترسی FTTx و مخابرات و غیره

16 هسته جعبه ترمینال جعبه / فیبر محفظه / فیبر جعبه توزیع برای SC، LC و کت و شلوار برای فیبر PLC splitter

FDB-16A جعبه ختم FTTH بسیار عالی است که برای سیم کشی شبکه FTTH طراحی شده است، عمدتا برای ترمینال انتقال نوری از انتها تا انتها، تقسیم فیبر نوری؛ عملکرد خروجی، به طور موثر قطع، حفاظت و مدیریت کابل فیبر نوری برای شبکه اپتیک. این تجهیزات لازم در فرآیند انتقال شبکه است.

امکانات

  • صنعت استاندارد رابط کاربر، از پلاستیک تاثیر می گذارد.
  • می تواند Splitter 1x8 و 1X16 PLC را جایگزین کند.
  • ضد UV، مقاوم در برابر بنفش و مقاوم در برابر بارندگی.
  • تا 16 قطره FTTH.
  • دیوار و قطب مونتاژ
  • 2 پورت ورودی، 16 پورت خروجی
  • IP 55

کاربرد

  • به طور گسترده ای در شبکه دسترسی FTTH استفاده می شود.
  • شبکه های مخابراتی
  • شبکه های CATV
  • شبکه ارتباطات داده
  • شبکه های محلی

داده های مکانیکی

ماده: کامپیوتر

ابعاد

مدل ظرفیت اندازه
FDB-16A 16 پورت 260 میلیمتر (W) x320 میلیمتر (H) x93 میلیمتر (D)

اطلاعات بسته بندی

مدل NW (کیلوگرم / قطعه) ابعاد کارتن بیرونی (میلی متر) GW کارتن خارجی (کیلوگرم / کارتن) تعداد محصولات (عدد / کارتن)
FDB-16A 1.85 550 * 355 * 620 16.1 10

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)