خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا

چین SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا تامین کننده
SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا تامین کننده SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا تامین کننده SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا تامین کننده SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا تامین کننده

تصویر بزرگ :  SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: SC APC Female - FC APC Hybrid Female SX

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 20 قطعه
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 25 عدد در یک جعبه پلاستیکی، چند جعبه در یک کارتن 54 * 39 * 35 سانتی متر
زمان تحویل: 3 روز پس از تایید پرداخت
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، L / C
قابلیت ارائه: 1000000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محصولات: SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا IL:: <0.2dB
برگشت ضرر:: > 60dB دوام:: 1000 بار
دما:: -40 درجه سانتیگراد تا + 80 ° C گواهینامه:: ISO9001: 2008، ROHS
آستین:: آستین سرامیکی 2.5mm-2.5mm مواد:: فلز و پلاستیک و سرامیک
نیروی برداشت (g / f):: 200 ~ 600N کاربرد:: پانل های پچ ، ODF و سایر اتصالات نوری

SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا

 

 

آداپتور هیبریدی زنانه به زن

 

Hybrid adaptors are used for mating 2 different styles of connector. از آداپتورهای هیبریدی برای جفت گیری 2 سبک مختلف اتصال استفاده می شود. Our hybrid adaptors conform to international standards, are quality tested, and are available in singlemode, multimode and many different connector-type configurations. آداپتورهای هیبریدی ما مطابق با استانداردهای بین المللی هستند ، از نظر کیفیت مورد آزمایش قرار گرفته اند و در حالت های تک حالت ، چند حالته و بسیاری از تنظیمات مختلف از نوع کانکتور در دسترس هستند.

 

Optical Adaptor are developed to couple and mate two identical or two different (hybrid) connector plugs. آداپتور نوری برای اتصال و جفت گیری دو شاخه اتصال دهنده یکسان یا دوگانه (ترکیبی) توسعه داده شده است. The housing of the Adaptors of the last generation has a reference key for the right position coupling and zirconia or phosphorus bronze split sleeve for high alignment. مسکن آداپتورهای نسل گذشته دارای کلید مرجع برای اتصال مناسب می باشد و آستین شکاف زیرکونیا یا فسفر برنز برای تراز بالا.

 

OMC می تواند آداپتورهای هیبریدی استانداردی از قبیل SC-FC ، SC-ST ، FC-ST ، SC-LC ، FC-LC و ST-LC را تهیه کند.

 

طراحی ، مواد و فرایندهای تولید OMC باعث تضمین عمر طولانی و تکرار زیاد عملکردهای نوری حتی برای جفت گیری اتصالات مختلف مارک می شوند.

 

امکانات:

 

اتصال دقیق با آستین

کانکتور SM و MM قابل تعویض است

از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا

قابلیت تعویض خوب و قابلیت اطمینان

با استانداردهای IEC و ROHS ملاقات کنید

دقت بالا از ابعاد مکانیکی دقت

 

عملکرد خاص:

 

نوع اتصال FC-SC نوع لهستانی APC
تعداد فیبر ساده حالت فیبر حالت تک
ضرر درج .20.2dB دوام .10.1dB
نرخ اشتعال پذیری UL94-V0 دمای کار -25 ~ 70 درجه سانتی گراد
 

 

مواد

 

نام قطعات مواد رنگ
بدن مسکن PC / PEI سبز آبی
آستین آستین سرامیکی با دقت بالا سفید
داخل قلاب PBT / PEI سبز آبی
صفحه فلزی فولاد ضد زنگ -
کرکره بیرونی فنر PC / PEI + بهار استیل سبز آبی
پوشش گرد و غبار ABS سفید

 

SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا

SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا

 

کاربرد:

 

1. پانل های پچ ، ODF و سایر اتصالات نوری.

2. نقطه مشخص و نظارت شبکه های نوری

 

بسته بندی و حمل و نقل

 

چند قطعه در یک جعبه پلاستیکی ،
چند جعبه سپس در یک جعبه کاغذ کارتن 54 * 39 * 35 بسته بندی شدند

کارتن اندازه دیگر نیز موجود است.

 

SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا

 

اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا

SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا

SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا

Exhibition.jpg

SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا

SC APC زن - آداپتور فیبر نوری هیبریدی FC APC Female SX آستین با تراز با دقت بالا

shipping.jpg


سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط واجد شرایط ISO9001 ، ROHS با مواد اولیه تولید می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات