خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

چین 12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم تامین کننده
12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم تامین کننده 12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم تامین کننده 12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم تامین کننده

تصویر بزرگ :  12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: 12cores روبان fanout 2.0 فیبر نوری pigtail LC UPC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته PE فردی یا مشتری نصب شده است
زمان تحویل: 3-5 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، paypal، alipay، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 20000 پیک در هفته
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
درجه درجه: G657A OS2 12F اتصال دهنده: SC / LC / FC / ST / E2000
از دست دادن درج: <0.3dB برگشت ضرر: UPC> 50dB
سطح کیفیت: IEC کلاس C و IEC کلاس B Endface Standard: Telcordia GR-326.Core
خدمات نصب: در دسترس بسته بندی: بسته PE فردی یا مشتری نصب شده است

4 - 12F روبان fanout 2.0 فیبر نوری pigtail LC UPC Singlemode 9/125 با 2.0mm دم 0.5M LSZH

فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری 4/8 / 12F Pigtail فیبر چند الیه است. کابل fanout 2.0 میلی متری OD است. ملاقات با Telcordia GR-326 Core و ROHS مورد نیاز است. هنگامیکه از خارج از کابل گیاه خارج می شود، Pigtails برای برنامه های آبشاری استفاده می شود. تمام OTA های کلاسیک OMC کارخانه بررسی و تست شده، با داده های تداخل سنج موجود بر اساس درخواست.

امکانات:

  • اتصال می تواند SC، FC، LC، ST، MU، E2000 و غیره باشد
  • کابل می تواند G652D، G655، G657، OM1، OM2، OM3 و غیره باشد
  • تعداد فیبر: 4.6.8.12.

مشخصات نوری

اتصال دهنده A LC اتصال ب نابود شده
حالت فیبر 9 / 125μm شمار فیبر 12
لهستانی UPC قطر کابل Fanout 2.0 میلیمتر
مواد ژاکت PVC / LSZH کت رنگ رنگ زرد
طول موج 1310 نانومتر / 1550 نانومتر طول عمر > 1000 بار
از دست دادن درج ≤0.3dB تعویض پذیری ≤0.2dB
برگشت ضرر ≥50dB لرزش ≤0.2dB
دمای عملیاتی -40 ~ 75 درجه سانتیگراد دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 درجه سانتی گراد

مشخصات هندسی (فقط برای تداخل سنجی 3D تست شده)

PC End-face APC End-face
شعاع انحنای SC / FC / ST 10 ~ 25 میلیمتر 5 تا 12 میلیمتر
LC / MU 7 ~ 25 میلیمتر 5 تا 15 میلیمتر
افس افست ≤50 um
ارتفاع کروی فیبر +/- 50 نانومتر
افست زاویه ای ------ 8 ± 0.2 درجه
  • چهره پایان و تمیز و خراش
  • آزمون هندسی نسبتا به تولید نرمال اعمال می شود.
  • بررسی 100٪ بینابینی تحت شرایط خاصی در دسترس است.

اطلاعات فیزیکی

تحمل طول: 0-5M: + 5cm / -0cm؛ 5-100m: + 10cm / -0cm

کاربرد:

بسته بندی:

دو روش مهم برای چسباندن فیبر نوری Pigtail Splicing

مجتمع های خوشه ای فیبر نوری در پایان دادن به فیبر نوری کابل از طریق فیوژن یا مکانیکی مکانیکی استفاده می شود.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.