خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکابل مادون قرمز MTP

Aqua Amored 12/24 فیبر MTP اتصال فولاد Kevlar شل سبک برای 40G / 100G

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

Aqua Amored 12/24 فیبر MTP اتصال فولاد Kevlar شل سبک برای 40G / 100G

چین Aqua Amored 12/24 فیبر MTP اتصال فولاد Kevlar شل سبک برای 40G / 100G تامین کننده
Aqua Amored 12/24 فیبر MTP اتصال فولاد Kevlar شل سبک برای 40G / 100G تامین کننده Aqua Amored 12/24 فیبر MTP اتصال فولاد Kevlar شل سبک برای 40G / 100G تامین کننده Aqua Amored 12/24 فیبر MTP اتصال فولاد Kevlar شل سبک برای 40G / 100G تامین کننده Aqua Amored 12/24 فیبر MTP اتصال فولاد Kevlar شل سبک برای 40G / 100G تامین کننده Aqua Amored 12/24 فیبر MTP اتصال فولاد Kevlar شل سبک برای 40G / 100G تامین کننده

تصویر بزرگ :  Aqua Amored 12/24 فیبر MTP اتصال فولاد Kevlar شل سبک برای 40G / 100G

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Usconec+OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: MTP - MTP 12F / 24F OM3 / OM4 کابل تنه

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته PE فردی یا نصب شده.
زمان تحویل: 3-8 روز کاری
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، PayPal، Alipay، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 10000 پیک در هفته
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
کابل: کابل 12F / 24F Amored نوع فیبر: OM3 50/125
MTP: نخبگان MM 12F / 24F IL: <0.35dB
RL: > 35dB تداخل 3D تست شده است: 100٪ گذشت
خدمات نصب: در دسترس ظرفیت: 10000 پیک در هفته

کابل تنه زره پوش MTP زن 12F / 24F OM3 / OM4 کابل تنه برای 40G / 100G Aqua Elite MTP Polarity A / B

MPO / MTP Armored Trunk Cable به طور خاص برای برنامه های داخلی / خارجی طراحی شده است. پوسته نازک آن با فولاد و کوولار 10 برابر قویتر از فیبر نوری فیبر نوری است و دارای 40٪ درجه بالاتر از درجه حرارت کار است. محل اعمال در گوشه ی زمین است. این محصولات می توانند از نیش فیبر با موش و مورچه محافظت کنند. گرچه کابل های فیبر نوری زره ​​پوش قوی هستند، آنها در واقع به عنوان کابلهای پچ فیبر نوری استاندارد انعطاف پذیر هستند؛ آنها می توانند بطور تصادفی خم شوند بدون اینکه شکسته شوند. کابل های زره ​​پوش ناهموار اجازه می دهد فیبر نوری را در مناطق خطرناک تر، از جمله محیط با گرد و غبار زیاد، روغن، گاز، رطوبت، و یا حتی جوندگان ایجاد آسیب، نصب شود.

کابل مادون قرمز 12F MTP-MTP (MPO-MPO) برای 40G QSFP + SR4، 40G QSFP + CSR4 و 100G QSFP28 SR4، اتصالات مستقیم اپتیک و مرکز داده با تراکم بالا طراحی شده است.

کابل مادون قرمز 24F MTP-MTP (MPO-MPO) برای 100GBASE-SR10 CXP / CFP Interconnect Solution، 100GBASE-LR4 و مرکز داده با تراکم بالا طراحی شده است.

لطفا توجه داشته باشید: MTP یک علامت تجاری ثبت شده US Conec است. اتصالات ایالات متحده Conec MTP به طور کامل با استانداردهای MPO مطابقت دارند، و در مقایسه با اتصالات MPO عمومی، به سطوح عملکرد بالاتر می رسند.

MPO / MTP محصولات استاندارد و مطابق:

ملاقات IEC استاندارد IEC-61754-7؛ JIS C5982؛ TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE سازگار است

کابل کشی ساخت یافته برای هر TIA-568-C

اپتیک موازی

انجمن اینترنتی نوری (OIF) سازگار است

InfiniBand مطابق

10G فیبر کانال مطابق

40G و 100G IEEE 802.3

QSFP

تطبیق نوری

کابل تنه MTP

شاخص تداخل:

نوع اتصال موارد تست حداقل حداکثر
MPO / MTP PC ROC_X (abs) (میلی متر) 500
ROC_Y (abs) (میلی متر) 50
Angle_X (گرم) -0.2 0.2
Angle_Y (گرم) -0.2 0.2
فیبر Max.DH.All (nm) -600 600
حداکثر DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
حداکثر خلوص هسته (nm) -300 300
ارتفاع فیبر (nm) -300 300
ROC_X (abs) (میلی متر) 1000 3000
MPO / MTP APC ROC_X (abs) (میلی متر) 500
ROC_Y (abs) (میلی متر) 50
Angle_X (گرم) -0.2 0.2
Angle_Y (گرم) 7.8 8.2
فیبر Max.DH.All (nm) -600 600
حداکثر DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
ارتفاع فیبر (nm)

انواع اتصالات MTP

MPO مرد با پین MPO زن بدون پین

دو ویژگی دیگر که به وضوح قابل مشاهده هستند، بینی و راهنمای شیار (کلید) در سمت بالا است.

(توجه داشته باشید: اتصال زن باید با نوع اتصال دهنده مردانه).

قبل از پایان MTP تکنولوژی قطبیت

12F MTP: روش های سه قطب نوع A، Type B و Type C برای تضمین تخصیص دو طرفه مناسب استفاده می شود.

لطفا توجه داشته باشید: هنگامی که آن را با دو گیرنده QSFP + 40G متصل می شود، لطفا صلیب نوع B به عنوان قطب را انتخاب کنید؛ هنگامی که آن را با سایر تجهیزات مانند MPO LGX Cassette متصل می شود، می توانید هر یک از قطبیت ها را به عنوان نیاز خود انتخاب کنید.

24F MTP

امکانات:

کاهش درج درونی، افت بازده بالا

100٪ 3D interferometer تست شده و گذشت

MT بر پایه فیبر چند فیلیفون، 4،8،12 و 24 اتصالات فیبر کانال ها و مونتاژ ها

راه حل اقتصادی برای فشرده سازی توده ای

طراحی شده برای از دست دادن کم و از دست دادن استاندارد SM و MM برنامه

کابل گردان قوی، S

محوطه های رنگی موجود برای تمایز نوع فیبر، نوع لهستانی و / یا نوع کانکتور

خوب در تکرارپذیری و تبادل

AVAILABILITY: 8F / 12F / 24F ... ..MPO / MTP

مزایای پچ کابل فیبر زرهی

کابل فیبر نوری مشترک شکننده است، که باید محافظت شود، به ویژه هنگامی که در کاربردهای سختگیرانه ای که کابل ها می توانند توسط جوندگان آسیب دیده باشند، ساییدگی و سستی و یا آسیب های آب و هوایی. کابل فیبر زرهی حفظ تمام ویژگی های کابل فیبر استاندارد است اما با توجه به لایه های اضافی زره ​​آن بسیار قوی تر است. با حفاظت از لوله فولادی انعطاف پذیر و با دوام، فیبر زره پوش فیبر پچ، عملکرد عالی شبکه شما را تضمین می کند.

ایده آل برای شرایط نصب سخت است که نیاز به دوام استثنایی. این به عنوان اتصال متقابل یا متقابل در مرکز داده استفاده می شود. همچنین در سقف، راهرو و سایر محیط های خشن استفاده می شود.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.