خانه محصولاتکابل مادون قرمز MTP

کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G

چین کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G تامین کننده
کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G تامین کننده کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G تامین کننده کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Usconec and OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: MTP - MTP 12F / 24F OM3 / OM4 کابل تنه

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته PE فردی یا نصب شده.
زمان تحویل: 3-8 روز کاری
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، PayPal، Alipay، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 10000 پیک در هفته
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
Product Name: Amored MTP Trunk Cable OM3 / OM4 12 / 24 Fibers 50 / 125μm MTP Female Aqua Steel Kevlar Rugged Shell For 40G / 100G IL: <0.35dB
RL: >35dB Cable: Amored 12F / 24F cable
Fiber Type: 50/125μm 3D interference tested: 100% passed
Capacity: 10000pcs per week Color: Aque

کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G

 

 

MPO/MTP Armored Trunk Cable is specifically designed for indoor/outdoor applications. کابل تنه زره پوش MPO / MTP به طور خاص برای برنامه های داخلی و خارجی طراحی شده است. Its rugged shell with steel and Kevlar is 10 times stronger than regular Fiber Optic Cable and has a 40% higher rated range of operating temperature. پوسته ناهموار آن با فولاد و كولار 10 برابر قوی تر از كابل فیبر نوری معمولی است و دارای 40٪ دامنه بالاتر از درجه حرارت كارایی است. The apply place are in the floor corner. محل اعمال در گوشه کف است. Those products could protect the fiber bite by mouse and ant. این محصولات می توانند از گزش فیبر توسط ماوس و مورچه محافظت کنند. Although armored fiber optic cables are strong, they are actually as flexible as standard fiber optic patch cords; اگرچه کابل های فیبر نوری زره ​​پوش قوی هستند ، اما در واقع به اندازه سیم های کابل فیبر نوری استاندارد قابل انعطاف هستند. they can be bending randomly without being broken. آنها می توانند به طور تصادفی خم شوند بدون اینکه شکسته شوند. The rugged armored cables allow optical fiber to be installed in the most hazardous areas, including environments with excessive dust, oil, gas, moisture, or even damage-causing rodents. کابل های زره ​​پوش ناهموار اجازه می دهد فیبر نوری در خطرناک ترین مناطق از جمله محیط هایی با گرد و غبار زیاد ، روغن ، گاز ، رطوبت یا حتی جوندگان آسیب زا نصب شود.

 

کابل تنه 12F MTP-MTP (MPO-MPO) برای اتصالات مستقیم نوری 40G QSFP + SR4 ، 40G QSFP + CSR4 و 100G QSFP28 SR4 و مرکز داده با چگالی بالا طراحی شده است.

 

کابل تنه 24F MTP-MTP (MPO-MPO) برای مرکز راه حل اتصال 100GBASE-SR10 CXP / CFP ، 100GBASE-LR4 و مرکز داده با چگالی بالا طراحی شده است.

 

لطفا توجه داشته باشید: MTP یک علامت تجاری ثبت شده از شرکت Conec Ltd. است. اتصالات کانکتور ایالات متحده Conec MTP کاملاً مطابق با استانداردهای MPO هستند و در مقایسه با اتصال دهنده های MPO عمومی ، به عملکرد بالاتر می رسند.

 

استاندارد و سازگار با محصولات MPO / MTP:

 

Meets IEC Standard IEC-61754-7; با IEC استاندارد IEC-61754-7 دیدار می کند. JIS C5982; JIS C5982؛ TIA-604-5(FOCIS5); TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE compliant سازگار با Telcordia GR-1435-CORE

کابل کشی ساختاری در هر TIA-568-C

اپتیک موازی

انجمن کار نوری سازگار با اینترنت (OIF) سازگار است

سازگار با InfiniBand

10G کانال کانال فیبر سازگار است

40G و 100G IEEE 802.3

QSFP

 

پیشرفت نوری.

 

کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G

 

کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G

 

امکانات:

 

از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا

تداخل سنج 100٪ سه بعدی آزمایش و گذشت.

کانکتور چند فیبر مبتنی بر MT ، 4،812 و 24 اتصالات و اتصالات فیبر اتصال دهنده

راه حل اقتصادی برای ختم انبوه فیبر

طراحی شده برای برنامه های کم مصرف و ضعف استاندارد و SM و MM

کابل دور ناهموار ، S

محفظه های کدگذاری شده در رنگ برای تمایز نوع فیبر ، نوع لهستانی و / یا درجه اتصال در دسترس است

در تکرارپذیری و تبادل پذیری خوب است

 

در دسترس بودن: 8F / 12F / 24F… ..MPO / MTP

 

فهرست تداخل:

 

نوع کانکتور آزمایش موارد حداقل حداکثر
MPO / MTP PC ROC_X (ABS) (میلی متر) 500  
ROC_Y (ABS) (میلی متر) 50  
Angle_X (deg) -0.2 0.2
Angle_Y (deg) -0.2 0.2
حداکثر فیبر Max.DH.A (nm) -600 600
Max.DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
Max. حداکثر Core Dip(nm) شیب اصلی (نانومتر) -300 300
ارتفاع فیبر (نانومتر) -300 300
ROC_X (ABS) (میلی متر) 1000 3000
MPO / MTP APC ROC_X (ABS) (میلی متر) 500  
ROC_Y (ABS) (میلی متر) 50  
Angle_X (deg) -0.2 0.2
Angle_Y (deg) 7.8 8.2
حداکثر فیبر Max.DH.A (nm) -600 600
Max.DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
ارتفاع فیبر (نانومتر)    

 

انواع اتصالات MTP

 

کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G
MPO مرد با پین MPO زن بدون پین

دو ویژگی دیگر که به وضوح قابل مشاهده است بینی و شیارهای راهنما (کلید) در سمت بالا است.

(توجه: اتصال زن باید با نوع کانکتور نر وصل شود.)

 

از قبل فسخ شده MTP Technology-Polarity

 

12F MTP:سه روش قطبی نوع A ، تیپ B و نوع C برای تضمین تخصیص مناسب دو جهته استفاده می شود.

Please Note: When it is connected with two 40G QSFP+ transceivers, please choose the Type B Cross as polarity; لطفا توجه داشته باشید: هنگامی که با دو فرستنده 40G QSFP + متصل است ، لطفا صلیب نوع B را به عنوان قطبیت انتخاب کنید. when it is connected with other equipment such as MPO LGX Cassette, you can choose any of the polarities as you need. هنگامی که آن را با تجهیزات دیگر مانند MPO LGX کاست متصل است ، می توانید هر یک از قطب های مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

 

کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G

 

24F MTP

 

کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G

 

مزایای کابل فیبر زره پوش

 

Common fiber optic cable is fragile, which needs to be protected, especially when in harsh applications where cables could be compromised by rodents, constant wear and tear or weather damage. کابل فیبر نوری معمولی شکننده است ، که باید از آن محافظت شود ، به ویژه هنگامی که در برنامه های سختی که کابل ها توسط جوندگان ، سایش مداوم و پارگی یا آسیب در اثر آب و هوا به خطر می افتند ، محافظت می شود. Armored fiber patch cable retains all the features of standard fiber cable but is much stronger due to its extra layers of armor. کابل فیبر زره پوش تمام ویژگی های کابل فیبر استاندارد را حفظ می کند اما به دلیل داشتن لایه های اضافی زره ​​پوش بسیار قوی تر است. With the protection of flexible and durable steel tube, armored fiber patch cable will ensure the excellent operation of your network. با محافظت از لوله استیل انعطاف پذیر و بادوام ، کابل فیش زره ای زره ​​ای عملکرد عالی شبکه شما را تضمین می کند.

 

کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G

 

Ideal for harsh installation conditions that require exceptional durability. ایده آل برای شرایط سخت نصب و راه اندازی که به دوام فوق العاده ای نیاز دارد. It is used as interconnection or cross connection in data center. از آن به عنوان اتصال متقابل یا اتصال متقابل در مرکز داده استفاده می شود. It is also used in ceiling, corridor and other harsh environment. همچنین در سقف ، راهرو و سایر محیط های خشن استفاده می شود.

 

کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G

 

بسته بندی


این بسته کابل فیبر پچ که به راحتی گرفته شده و از آن محافظت می شود ، به عنوان پیش فرض برچسب گذاری شده و توسط OMC علامت گذاری شده است
.Standard carton size : 34*22*15 cm; اندازه کارتن استاندارد: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 سانتی متر. Which carton to be used depends on goods کدام کارتن مورد استفاده قرار می گیرد بستگی به کالاها دارد
Qty . کمیت Packing can be customized. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

 

کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G

 

اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

dustfree wrokshop.jpg

کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G

کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G

کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G

کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G

Exhibition.jpg

کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G

کابل تنه MTP Amored OM3 / OM4 12/24 الیاف 50 / 125μm MTP زن Aqua Steel Kevlar پوسته ناهموار برای 40G / 100G

shipping.jpg

سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات